Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/6930691/

 

Mam taki składzik, całkiem całkiem się gra, ale szukam czegoś nowego...

Nie wiem jaką ligę chciałbym zobaczyć w swoim składzie, miałem już serie A, BPL, brazylia, bundesliga i ta Hiszpania co teraz + 3 z bundesligi.

Może jakąś Ligue 1 ? Nie wiem liczę na waszą kreatywność. Mój budżet to na razie 18. 000 coinsów + hajs który dostane za ten skład + jakieś karty stylu itp czyli gdzieś 100 k, będą lajki +5 do profilu :)

http://www.futhead.com/14/squads/6932248/

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/6930691/

 

Mam taki składzik, całkiem całkiem się gra, ale szukam czegoś nowego...

Nie wiem jaką ligę chciałbym zobaczyć w swoim składzie, miałem już serie A, BPL, brazylia, bundesliga i ta Hiszpania co teraz + 3 z bundesligi.

Może jakąś Ligue 1 ? Nie wiem liczę na waszą kreatywność. Mój budżet to na razie 18. 000 coinsów + hajs który dostane za ten skład + jakieś karty stylu itp czyli gdzieś 100 k, będą lajki +5 do profilu :)

http://www.futhead.com/14/squads/6932234/
http://www.futhead.com/14/squads/6932386/
http://www.futhead.com/14/squads/6932671/
Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/6930691/

 

Mam taki składzik, całkiem całkiem się gra, ale szukam czegoś nowego...

Nie wiem jaką ligę chciałbym zobaczyć w swoim składzie, miałem już serie A, BPL, brazylia, bundesliga i ta Hiszpania co teraz + 3 z bundesligi.

Może jakąś Ligue 1 ? Nie wiem liczę na waszą kreatywność. Mój budżet to na razie 18. 000 coinsów + hajs który dostane za ten skład + jakieś karty stylu itp czyli gdzieś 100 k, będą lajki +5 do profilu :)

 

Ligue 1:

http://www.futhead.com/14/squads/6932920/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/6930691/

 

Mam taki składzik, całkiem całkiem się gra, ale szukam czegoś nowego...

Nie wiem jaką ligę chciałbym zobaczyć w swoim składzie, miałem już serie A, BPL, brazylia, bundesliga i ta Hiszpania co teraz + 3 z bundesligi.

Może jakąś Ligue 1 ? Nie wiem liczę na waszą kreatywność. Mój budżet to na razie 18. 000 coinsów + hajs który dostane za ten skład + jakieś karty stylu itp czyli gdzieś 100 k, będą lajki +5 do profilu :)

http://www.futhead.com/14/squads/6933830/

 

 

Poproszę hybrydę.

Formacja: 4-1-2-1-2

Na ataku musi być Balotelli i Aubameyang.

Budżet: 100k

http://www.futhead.com/14/squads/6934068/

77512f97859e.jpg

Opublikowano

W sumie to ten skład, co mi podesłałeś, jest taki sam jak podał Ravoner, oprócz zamiany Radu z Constantem, ale i tak dzięki :)

haha, dopiero się skapałem ;)

ale Constant i tak lepszy od Radu, mimo stat ;)

77512f97859e.jpg

Opublikowano

@up

@up2

Chłopaki, niech każdy z was poda wady i zalety Radu i Constanta, zobaczymy, kto mnie bardziej przekona.

 

Ja mialem obu i lepiej grał Constant. Radu sprawia wrażenie takiego drewna xD po prostu ciężko się nim steruje, jest wolny. Constant u mnie grał bardzo dobrze, włączał się do akcji, jak było trzeba to dogonił i czysto odebrał piłkę...

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

W formacji 4-1-2-1-2 na atak Lewandowski czy Ałbumejang (razem z Neymarem)

na LO Marcelo czy Alba?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Dzieki wszystkim za sklady jutro dam like kazdemu, a wymysli mi ktos sklad brazylia + ligue 1 ? za naj sklad dam te 5 like

Opublikowano

Potrzebuję skład do 100k. Mam ligę hiszpańską, portugalską, Serie A i Skład Francuski NON RARE, którym gra mi się ZAJEBIŚĆIE.

Potrzebuję składu szybkiego, nawet bardzo szybkiego. Myślałem nad BPL, aczkolwiek jestem otwarty na różne propocycje.

A tak btw. to nie chce ktoś kupić lewego za 70k 40 kontraktów styl MAESTRO. Jak coś to pisać :)

"If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans."


Opublikowano

Ja mialem obu i lepiej grał Constant. Radu sprawia wrażenie takiego drewna xD po prostu ciężko się nim steruje, jest wolny. Constant u mnie grał bardzo dobrze, włączał się do akcji, jak było trzeba to dogonił i czysto odebrał piłkę...

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

W formacji 4-1-2-1-2 na atak Lewandowski czy Ałbumejang (razem z Neymarem)

na LO Marcelo czy Alba?

Lewandowski

Alba

 

Potrzebuję skład do 100k. Mam ligę hiszpańską, portugalską, Serie A i Skład Francuski NON RARE, którym gra mi się ZAJEBIŚĆIE.

Potrzebuję składu szybkiego, nawet bardzo szybkiego. Myślałem nad BPL, aczkolwiek jestem otwarty na różne propocycje.

A tak btw. to nie chce ktoś kupić lewego za 70k 40 kontraktów styl MAESTRO. Jak coś to pisać :)

http://www.futhead.com/14/squads/6943895/

77512f97859e.jpg

Opublikowano

A na bramke Valdes czy Casilllas? Jak czytam recenzje na fut headzie to ludzie raczej nie chwalą Casillasa, ale Valdes to też nie zbyt u mnie gra.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

A na bramke Valdes czy Casilllas? Jak czytam recenzje na fut headzie to ludzie raczej nie chwalą Casillasa, ale Valdes to też nie zbyt u mnie gra.

 

Casillas.

Nigdy jego nie chwalili bo jest niski.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...