Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co lepsze skład z premier division czy Seria A lub ligue 1 mój budżet to 130 K .

http://www.futhead.com/14/squads/6861187/

http://www.futhead.com/14/squads/6861476/

 

Według mnie Ligue 1 to gówna, tam nie ma wgl. ogarniętych. Jedynie Falaco i Zlatan, ale on dużo kosztuje.

Ja polecam tą Serie A co dałem, miałem ich i normalnie wygrywałem trzema/czterema golami lub remis ale to już z koxem ;)

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Właśnie ta Hybryda mnie nie przekonuje fajnie zę Lewy i Balotelii natomiast Honda :9 i defensywa troszkę słaboo jak dla nie , nie masz  innej ??

Opublikowano

Właśnie ta Hybryda mnie nie przekonuje fajnie zę Lewy i Balotelii natomiast Honda :9 i defensywa troszkę słaboo jak dla nie , nie masz  innej ??

Mogę Ci skonstruować, podaj mi tylko dwóch napastników z przodu których chcesz, resztę skomponuję sam.

Opublikowano

Tak się zastanawiam czy nie lepsza sama seria A tak jakoś mam smykałkę na serie A ponieważ Bundeslige już mam i BPl też myslę jeszcze nad Premier Divison 


Oj zapomniałem dopowiedzieć że chciał bym znaleś w składnie IF ..

Opublikowano

 

Sajgon445, w 16 Lut 2014 - 15:21, powiedział:

snapback.png

Tak się zastanawiam czy nie lepsza sama seria A tak jakoś mam smykałkę na serie A ponieważ Bundeslige już mam i BPl też myslę jeszcze nad Premier Divison 

Oj zapomniałem dopowiedzieć że chciał bym znaleś w składnie IF ..

 

Tu BBVA + Seria A:

Spokoo to mi się podoba natomiast coś ktoś proponuję zmienić ?

Opublikowano

 

Według mnie nie ma co kombinować, chcesz mieć Serie A lub BBVA.

Według większości Serie A jest lepsze niż BBVA.

http://www.futhead.com/14/squads/6862107/

Świetnie się nimi gra.

Jeżeli chcesz pomocy ze STYLAMI GRY to mów.

 

Ten skład Rewelacja , natomiast zastanawiam się nad tym jakieś + i - ?

 

http://www.futhead.com/14/squads/6863182/

Opublikowano

Nie widzę tu IF  ..

 

Już jest poprawione:

http://www.futhead.com/14/squads/6863262/

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/6863478/

http://www.futhead.com/14/squads/6863531/

 

Uwierz mi, że Radu to gówno.

 

Zmień na takie coś: http://www.futhead.com/14/squads/6863531/

Bo Lopez to gówno na bramce ;)

 

Radu 82 umiejętności obronnych, Constant 77.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/6864027/

Tutaj masz dobry składzik z dwoma informami.

Zajebisty skład tylko za Benatia bym dał Caceres ;)

 

 

Już jest poprawione:

http://www.futhead.com/14/squads/6863262/

Radu 82 umiejętności obronnych, Constant 77.

ale Constant jest szybszy, lepiej podaje i strzela ;)

Druga sprawa jest taka, że nie grają tylko staty :D

Ja miałem Radu na Rezerwie,a Constanta w pierwszym i jakoś Constant lepiej grał.

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...