Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w fut 14 szybkość nie jest taką podstawą jak w 13 nie wiem czemu się tak na to uparliście 

 

@Poza tym wjebanie do składu większości Brazylijczyków i użycie hyper/strong linków to nie hybryda 

mg7k04q.jpg

Opublikowano

w fut 14 szybkość nie jest taką podstawą jak w 13 nie wiem czemu się tak na to uparliście 

 

W końcu ktoś mnie tu popiera.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Zrobicie mi ławkę do tego składu, tak żebym kondycji kupować nie musiał? Możliwie jak najtańszą, ale żeby dała rade :) Nie piszcie, żeby dać Casillasa za Valdka bo kasy nie mam. Nie wiem czy najpierw dozbierac 5k do casillasa czy ławke kupować. Jak radzicie?

http://www.futhead.com/14/squads/6892497/

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

 

Zrobicie mi ławkę do tego składu, tak żebym kondycji kupować nie musiał? Możliwie jak najtańszą, ale żeby dała rade :) Nie piszcie, żeby dać Casillasa za Valdka bo kasy nie mam. Nie wiem czy najpierw dozbierac 5k do casillasa czy ławke kupować. Jak radzicie?

http://www.futhead.com/14/squads/6892497/

 

Do hybrydy ciężko zrobić ławkę, żeby po zmianach było 100 zgrania.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

 

Zrobicie mi ławkę do tego składu, tak żebym kondycji kupować nie musiał? Możliwie jak najtańszą, ale żeby dała rade :) Nie piszcie, żeby dać Casillasa za Valdka bo kasy nie mam. Nie wiem czy najpierw dozbierac 5k do casillasa czy ławke kupować. Jak radzicie?

http://www.futhead.com/14/squads/6892497/

Trudno zrobić do hybrydy...

 

Skomponował by mi ktoś skład do 25/30k ? :)

http://www.futhead.com/14/squads/6914141/

 

 

w fut 14 szybkość nie jest taką podstawą jak w 13 nie wiem czemu się tak na to uparliście 

 

@Poza tym wjebanie do składu większości Brazylijczyków i użycie hyper/strong linków to nie hybryda 

PIS JOŁ...

 

np. Biegnie Walcott na bramkę, a masz na obronie np. Mertesacera ... na pewno dasz rade ;)

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Trudno zrobić do hybrydy...

 

http://www.futhead.com/14/squads/6914141/

 

 

PIS JOŁ...

 

np. Biegnie Walcott na bramkę, a masz na obronie np. Mertesacera ... na pewno dasz rade ;)

Nie napisał że szybkość nie jest potrzebna tylko że jest mniej ważna.Czytanie ze zrozumiem nie boli ;)

 

Skomponował by mi ktoś skład do 25/30k ? :)

http://www.futhead.com/14/squads/6917554/

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Nie napisał że szybkość nie jest potrzebna tylko że jest mniej ważna.Czytanie ze zrozumiem nie boli ;)

 

http://www.futhead.com/14/squads/6917554/

Wątpie... czy nawet aż mniej ważna.

 

 

A lepiej jak zostawie taki skład: 

http://www.futhead.com/14/squads/6892497/

czy zrobie cały niemiecki? 

http://www.futhead.com/14/squads/6917729/

Dojcze lepsze i rezerwe chociaż zrobisz

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Skład: Złoty

Budżet: 10 000 - 15 000 coins

Dodatkowe Inf.: Ma to być rezerwowy skład na Sezon Offline / TOTW oraz Turnieje Offline. Mają zapier@lać.

 

Skład: Esswein i Leitner

Budżet: 50 000 coins bez Leitner i Esswein

Dodatkowe Inf: Esswein LP, Leitner ŚPO

77512f97859e.jpg

Opublikowano

czo by tu zmienic do 30k :http://www.futhead.com/14/squads/6922039/ 

kros zostawiam bo zajebiście uderza z daleka

 

Gundogan na ŚPD za Martinez

również polecam Farfan na PP, ale zgranie ci spadnie... tzn. będzie 100, ale mogą mieć niektórzy 9

 

 

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza para stoperów w Bundeslidze ? 

Posiadam J.Boateng i Howedes 

J.Boateng i Hummels

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Jaka waszym zdaniem jest najlepsza para stoperów w Bundeslidze ? 

Posiadam J.Boateng i Howedes 

 

Boateng + Hummels lub Hummels + Dante.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Boateng + Hummels lub Hummels + Dante.

nie, nieee... nie polecaj Dante bo to gówno.

Wolny, jedynie gruby xD ale takto słabiutki

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Skład: Złoty

Budżet: 10 000 - 15 000 coins

Dodatkowe Inf.: Ma to być rezerwowy skład na Sezon Offline / TOTW oraz Turnieje Offline. Mają zapier@lać.

 

Skład: Esswein i Leitner

Budżet: 50 000 coins bez Leitner i Esswein

Dodatkowe Inf: Esswein LP, Leitner ŚPO

Złoty: 

http://www.futhead.com/14/squads/6925406/

Esswein i Leitner:

 http://www.futhead.com/14/squads/6925927/
Opublikowano

nie, nieee... nie polecaj Dante bo to gówno.

Wolny, jedynie gruby xD ale takto słabiutki

 

Ja gram z kontrataku więc jest dla mnie przydatny.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/6930691/

 

Mam taki składzik, całkiem całkiem się gra, ale szukam czegoś nowego...

Nie wiem jaką ligę chciałbym zobaczyć w swoim składzie, miałem już serie A, BPL, brazylia, bundesliga i ta Hiszpania co teraz + 3 z bundesligi.

Może jakąś Ligue 1 ? Nie wiem liczę na waszą kreatywność. Mój budżet to na razie 18. 000 coinsów + hajs który dostane za ten skład + jakieś karty stylu itp czyli gdzieś 100 k, będą lajki +5 do profilu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...