Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakich napastników z ligi BPL polecacie? Zależy mi na tym aby byli dość szybcy, mieli mocne strzały i dobre główki.

A chwilę obecną posiadam Sturridga i Benteke, lecz nie spisują się zbyt dobrze.

Co myślicie o Eto i Rooneyu na ataku zamiast tych dwóch zawodników, których wymieniłem wcześniej?

 

Który bramkarz według was spisuje się lepiej, Cech czy Lloris?

Opublikowano

Jakich napastników z ligi BPL polecacie? Zależy mi na tym aby byli dość szybcy, mieli mocne strzały i dobre główki.

A chwilę obecną posiadam Sturridga i Benteke, lecz nie spisują się zbyt dobrze.

Co myślicie o Eto i Rooneyu na ataku zamiast tych dwóch zawodników, których wymieniłem wcześniej?

 

Który bramkarz według was spisuje się lepiej, Cech czy Lloris?

Cech

Możesz dać eto i sturridga do ataku ;)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

Jakich napastników z ligi BPL polecacie? Zależy mi na tym aby byli dość szybcy, mieli mocne strzały i dobre główki.

A chwilę obecną posiadam Sturridga i Benteke, lecz nie spisują się zbyt dobrze.

Co myślicie o Eto i Rooneyu na ataku zamiast tych dwóch zawodników, których wymieniłem wcześniej?

 

Który bramkarz według was spisuje się lepiej, Cech czy Lloris?

 

Suarez, Rooney, Van Persie, Aguero

Eto ma tylko szybkość.

Cech jest o wiele lepszy.

636451494245979649038.gif

Opublikowano
http://www.futhead.com/14/squads/7202718/

Co myślicie o tym składzie? Trochę martwią mnie Work Raty Jese Rodrigueza... grał nim ktoś? dobrze się będzie wystawiał na pozycje, czy te work raty go zniszczą?

 

Za taką cenę ile jest warty to raczej nie powinno być problemów ;)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

To lepszy będzie duet Benzema + Jese + IF modric na ŚPO czy ten co podałem wyżej?

Moim zdaniem benzema + Jese + IF modrić jest lepsza niż tamta ;)

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano
http://www.futhead.com/14/squads/7224008/

Kto dokończy ten skład? Hybryda jakaś :) Tylko proszę nie Bundeslige, bo właśnie ją mam i sprawują się słabo, szczególnie Lewy... Potrzebuje jakiegoś szybkiego i najlepiej silnego zawodnika, głowki też jakieś takie ogarnięte :)

 

może takie coś? 

http://www.futhead.com/14/squads/7224446/

 tylko 99 zgrania wmiare dobre moim zdaniem :)

Opublikowano

Skład z BPL.

Każdy musi mieć zgrania, jedynie 3 zawodników może mieć 9.

Formacja dowolna, ale musi być 2 napastników.

Może być trener by zgranie podskoczyło, nawet lepiej aby był.

Budżet to 200 000 coins na skład, bo 50 000 na ławkę :D

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...