Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zajebisty skład tylko za Benatia bym dał Caceres ;)

 

 

ale Constant jest szybszy, lepiej podaje i strzela ;)

Druga sprawa jest taka, że nie grają tylko staty :D

Ja miałem Radu na Rezerwie,a Constanta w pierwszym i jakoś Constant lepiej grał.

 

A u mnie lepszy był Radu.

 

 

Co mógłbym zmienić w tym składzie?  http://www.futhead.com/14/squads/6832018/

Jese, Januzaj i Fabregas muszą zostać

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/6868069/

 

 

http://www.futhead.com/14/squads/6866289/

 

Nowy Benteke, Nowy Hart, Nowy Januzaj (był srebrny ja mam brązowy) WTF ?!

 

Upgrade był.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Potrzebuje składu na xboxa. Hybryda bundesligi + coś tam xD Lewandowski najlepiej na ataku bo chce go przetestować. Formacja 4-1-2-1-2, solidna obrona + dobry atak i jakiś rozgrywający. Skrzydla szybkie.

 

Budzet 300k

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Potrzebuje składu na xboxa. Hybryda bundesligi + coś tam xD Lewandowski najlepiej na ataku bo chce go przetestować. Formacja 4-1-2-1-2, solidna obrona + dobry atak i jakiś rozgrywający. Skrzydla szybkie.

 

Budzet 300k

http://www.futhead.com/14/squads/6872255/

///EDIT

Jeśli chcesz to zamiast Mandzukicia wstaw Aubameyanga, moim zdaniem lepszy :) Po prostu o nim zapomniałem.

Opublikowano

Mam teraz taki sklad:

http://www.futhead.com/14/squads/6876745/

Lepiej będzie jeśli sprzedam Neymara i zrobie coś takiego, czy to zostawić? (Neymar sam na ataku jest średni, grałem tylko 3 mecze, ale latwo go przepychają i slabo glowkuje)

http://www.futhead.com/14/squads/6876839/

Może pogram jeszcze kilka meczy i porownam Benzeme z Neymarem. Co myslicie?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Mam teraz taki sklad:

http://www.futhead.com/14/squads/6876745/

Lepiej będzie jeśli sprzedam Neymara i zrobie coś takiego, czy to zostawić? (Neymar sam na ataku jest średni, grałem tylko 3 mecze, ale latwo go przepychają i slabo glowkuje)

http://www.futhead.com/14/squads/6876839/

Może pogram jeszcze kilka meczy i porownam Benzeme z Neymarem. Co myslicie?

 

Moim zdaniem neymar to tylko LW albo jak grasz z 2 napadziorami.

W tych składach tylko LW masz słabe osobiście polecam Ville.

A ze swojego doświadczenia wiem że Benzema nie jest dobry :D

Opublikowano

To jaki skład proponujecie z BBVA do 310k? formacja dowolna, ale 4-1-2-1-2 raczej odpada pod ten skład, probowalem i slabo sie gralo ;/

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

To jaki skład proponujecie z BBVA do 310k? formacja dowolna, ale 4-1-2-1-2 raczej odpada pod ten skład, probowalem i slabo sie gralo ;/

 

Z Neymarem czy bez?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Albo nie, zróbcie mi skład Brazylia + Niemcy. Neymar + Lewy atak. Formacja 4-1-2-1-2 budżet 320k na xboxa (wliczając neymara i lewego)

 

Troche kombinowalem ale nie umiem zgrać wszystkich.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

To jaki skład proponujecie z BBVA do 310k? formacja dowolna, ale 4-1-2-1-2 raczej odpada pod ten skład, probowal

http://www.futhead.com/14/squads/6882267/
http://www.futhead.com/14/squads/6882497/

Albo nie, zróbcie mi skład Brazylia + Niemcy. Neymar + Lewy atak. Formacja 4-1-2-1-2 budżet 320k na xboxa (wliczając neymara i lewego)

 

Troche kombinowalem ale nie umiem zgrać wszystkich.

http://www.futhead.com/14/squads/6882779/
http://www.futhead.com/14/squads/6882997/

Opublikowano

Potrzebuje składu na xboxa. Hybryda bundesligi + coś tam xD Lewandowski najlepiej na ataku bo chce go przetestować. Formacja 4-1-2-1-2, solidna obrona + dobry atak i jakiś rozgrywający. Skrzydla szybkie.

 

Budzet 300k

http://www.futhead.com/14/squads/6883218/

 

Kto na obrone do bundesligi lepszy i dlaczego? Dante/Hummels/Santana/Naldo

Dante i Hummels

 

Dobre klocki nie do przejścia :D

 

 

Mam teraz taki sklad:

http://www.futhead.com/14/squads/6876745/

Lepiej będzie jeśli sprzedam Neymara i zrobie coś takiego, czy to zostawić? (Neymar sam na ataku jest średni, grałem tylko 3 mecze, ale latwo go przepychają i slabo glowkuje)

http://www.futhead.com/14/squads/6876839/

Może pogram jeszcze kilka meczy i porownam Benzeme z Neymarem. Co myslicie?

Według mnie Bez Neymara lepsza.

 

 

To jaki skład proponujecie z BBVA do 310k? formacja dowolna, ale 4-1-2-1-2 raczej odpada pod ten skład, probowalem i slabo sie gralo ;/

http://www.futhead.com/14/squads/6883449/

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...