Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][WL][Survival][Island]Rodzinny 1.3.2[Odsłona 2]


CLK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Sephareth

 

Wiek: 17

 

Staż w Minecraft: 2 lata

 

Premium

[NIE]

Skype

Co to?

Youtube

[NIE]

Coś o sobie:

Znam się bardzo dobrze na modach IC2, RP2, BC2/3, Forestry, RailCraft i wiele innych

Wybieram taki typ serwera, ponieważ chcę odpocząć od modów :P

image1.png?uid=2682742&m=0

Opublikowano

Nick: Kubix

 

Wiek: 16lat

 

Staż w Minecraft: Ok. miesiąca

 

Premium

Nie.

Skype

Kiedyś miałem, aktualnie nie posiadam.

Youtube

Konto mam, jednak filmików o MC nie posiadam.

Coś o sobie:

Interesuję się motoryzacją oraz sportami np. jazda na rowerze (mtb i te sprawy)

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Lubię survivale oraz serwery na których gra mało osób :)

Opublikowano

Nick: NemoPL

 

Wiek: 15[ I nie jestem pokemonem, idiotą, używam Google(A pokemony tego nie robią raczej nie?)

 

Staż w Minecraft: Hm... nie wiem ale chyba coś od 1.4(tego starego 1.4 ;))

 

Premium

TAK

 

Skype

 

Mogę tylko TeamSpeak3, dlatego że mam internet mobilny, czyli z limitem a przez skype przesyła się nie skompresowany głos, bez selekcji czyli każdy szum, a nawet cisza...(A w takim przypadku internet skończył by się po 2 dniach.)

Youtube

 

TAK - Ale wolę nie podawać. Wolę zostać anonimowy.

 

Coś o sobie:

 

Cześć jestem Igor i mam 15 lat. Mieszkam w województwie KUJAWSKO-POMORSKIM a dokładniej to we Włocławku.

Z mojego wieku można wywnioskować że chodzę do 3 klasy gimnazjum. Jestem mistrzem "Gangam style", i lubię disować Marka.(Taki klasowy komik :P)

Mam zaje...ŁADNEGO pieska. Ma na imię "Reksio" i jest to "Jack Russel Terrier". Lubi pokazywać mi zęby gdy śpi w swoim koszyku, lub podchodzę do jego miski.

Miałem też kotka miał na imię "Franek" bo lubił plątać się w firanki (tzw. makarony). W przyszłości chcę zostać strarzakiem, i jestem bardzo mięski:).

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

 

Ponieważ już od kilku miesięcy szukam tego typu serwera, ale na każdym były same neony, które nie ukrywam bardzo mnie wkurw..(wpieniały) i miałem ochotę wziąć do ręki granat.

Mam nadzieje że dzięki tej "selekcji" takie neony nie wejdą na ów serwer i będę mógł w spokoju W RODZINIE pobudować wille dla przyszłych dziedziców.

 

 

 

I LICZĘ NA UPDATE DO WERSJI 1.4.2!!!

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Nick: vivancoxd

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft:gram od wersji alpha

 

Premium Tak

 

 

Skype Tak

 

Youtube Tak

 

 

 

Coś o sobie: Nazywam się Adrian i lubię grać w minecrafta. Mieszkam w Częstochowie i byłem 4 razy na różnych serwerach mc.

 

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubie grać na survivalu i mieć fajną rodzinę :D

Opublikowano

Nick: Makumba

 

Wiek: 14

 

Staż w Minecraft: Około roku gry

 

Premium

NIE

Skype

TAK

Youtube

NIE

Coś o sobie:

Mam na imie Adrian, mieszkam w Łodzi, interesuje się piłką nożną.

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Lubie takie serwery, chciałbym sobie pograć z ludźmi bez zbędnych pvp

:)

Opublikowano

Nick: cyberdrako

 

Wiek: 17

 

Staż w Minecraft: 2 lata

 

Premium

Tak

Skype

Tak wysalem ci zapa na skype

Youtube

Tak

Coś o sobie: Lubie grac w mc/grac w pilke nozna/zeglowac

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubie kwadratowa masakre i survivale a szczegulnie na multiplayer :D lubie poznawac nowych ludzi i nareszcie cos nagrac

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick: barni

 

Wiek: 19

 

Staż w Minecraft: ok. 1,5 roku

 

Premium

NIE

 

Skype

 

TAK

 

Youtube

 

NIE

 

Coś o sobie: Co o mnie, gram na gitarze, tańczę towarzysko, słucham metalu, chodzę na koncerty i jakoś sobie żyję

;)

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Chciałbym pograć sobie na luzie, pogadać, pobawić się, odpocząć.

Opublikowano

Nick:

PatrykN2000

Wiek:

15

Staż w Minecraft:

od alphy

Premium

TAK

Skype

TAK

Youtube

TAK

Coś o sobie:

Jestem Pomocny Uczciwy,zawszę można na mnie polegać

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Lubie takie servery

Opublikowano

Nick: Fetnu

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: od wersji 1.2

 

Premium TAK

 

Skype Tak

 

 

Youtube Tak (51 widzów)

 

 

Coś o sobie:

Mam na imię Krystian, chodzę do 3 gimnazjum.

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Uwielbiam grać survival.

Uczeń
Opublikowano

Griefer został zbanowany a mapa naprawiona.

Czekamy na podania !

 

Fetnu dodany. Miłej gry.

Opublikowano

Nick: Rizzax

Wiek: 19

Staż w minecraft: hmm około 2 lat może nawet dłużej

Skype: Oczywiście

YouTube: Tak :) kilku widzów nawet mam

Coś o sobie? hmmm Mam na imię Łukasz jestem z dolnego śląska

lubi grać w mmorpg :D

Wybieram taki serwer ponieważ? Ponieważ grałem na innych serwach typu Kwadratowa masakra i same gimbusy grały to iż 16 latkowie będą grali może mnie zapewnić że nikt mi nie z griefuje domku lub farmy POZDRAWIAM

Uczeń
Opublikowano

Rizzax Dodany. Miłej gry! :) Jak możesz to daj lajka pod naszym Promo filmem z serwera na YT :)

Opublikowano

Server fajny Admini mili bardzo ale szukamy ogarnietych graczy aby nie niszczyli domkow ani griftowali mapki ogarow pozdrawiam na servie a nieogarow na servie zycze aby dostali bana

 

Co do servera bardzo mila atmosfera gracze mili

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...