Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][WL][Survival][Island]Rodzinny 1.3.2[Odsłona 2]


CLK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Kunik

 

Wiek: 14 Po mutacji :D

 

Staż w Minecraft: 1.6.6

 

Premium

NIE

Skype

[TAK

Youtube

NIE Kiedys mialem filmiki :D

Coś o sobie: Mam na imie Kacper, Interesuje Sie informatyka, Rowniez Pilka nozna, Lubie grac w miencrafta : D

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...Poniewaz Lubie takie klimaty. Pograc Z kolegami. Nigdy nie gralem na takim serwerze Wiec chce sprobowac..

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wzór podania na WL:

 

Nick:

BiechaA

Wiek:

16

Staż w Minecraft:

od Bety

Premium

NIE

 

Skype

 

TAK

 

Youtube

 

TAK

 

Coś o sobie:

Jestem napalonym graczem w minecraft, zaczynam swoją karierę na youtube.

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

 

Lepsze jest to, niż działeczki 10x10 ( żenada :/ ) albo jakieś podobnego typu serwery :/. Lubię taki typ serwera także dlatego że serwer ma ogarniętego administratora/admina ( tak słyszałem )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: ReVire

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecraft: od Alpha

 

Premium

Nie

Skype

Nie działa mi , mogę ts ;)

Youtube

tak

Coś o sobie: ogarniam , mogę rozmawiać przez ts ;)

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubię wspólną grę z ogarniętymi ludźmi.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Nick:Kamil

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft:gram od wersji 1.6.6

 

Premium Nie

[TAK/NIE]

Skype tak

[TAK/NIE

Youtube Nie

[TAK/NIE]

Coś o sobie:hmm jestem bardzo pomocny mily dla innych graczy

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubie grac z innymi graczami dlatego ten tryb

I'm happy :)

Opublikowano

Nick:Matrix130PL

 

Wiek:16

 

Staż w Minecraft:Beta 1.6.5

 

Premium

[TAK]

Skype

[NIE]

Youtube:SnajperOfPoland

[TAK]

Coś o sobie:Jestem graczem zespołowym,zgranym i dbającym o ortografie

Jeszcze nigdy nie osądzono mnie o grief albo kradzież,nie jestem zadziorny ale za to spokojny :D

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Ponieważ lubię grać na serwerach typu Survival Island bez noobów które zabijają i griefują

Co tu więcej powiedzieć hmm:Zawszę mażyłem o takim serwerze :)

 

Proszę o rozważenie :)

50 postów - Zrobione! :) 400 postów - W trakcie
100 postów - Zrobione! :) 500 postów - W trakcie
200 postów - W trakcie 750 postów - Może
300 postów - W trakcie 1000 postów - Chyba mnie coś xD

Opublikowano

Nick: Ryuugax

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Od wersji 1.5

 

Premium: Nie. :c

 

Skype: Tak

 

Youtube: Tak

 

 

Coś o sobie:

Co tu mogę napisać... Hm, jestem spokojny, cierpliwy i małomówny. Dość dużo gram w Mc, oczywiście jeśli mam gdzie grać, na singlu gram tylko gdy chce sprawdzić jakiegoś moda, nudzi mnie gra samemu.

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... Wpisywałem się już na wl kilka serwerów, jednak od tamtych nie otrzymałem odpowiedzi, były to zwykłe serwery z normalną mapką, i bez żadnej komunikacji, tutaj od razu widać że server jest ogarnięty. Mapka dobra, więc ładnie się będzie grało, tym bardziej bez grieferów.

29lxrgx.gif

Opublikowano

Nick: Blade_Break

Wiek: 23

Staż w Minecraft: 2 miesiące

Premium: tak



Skype: mati3464


Youtube: tak

Witam. Mam na imie mateusz mieszkam w kielcach. chciałbym zagrać na waszym serwerze http://online.freeware.info.pl ponieważ widzę żenie bedzie na nim grała banda dziecaków jak na wiekszosci minecraftowych serwerach. jestem profesionalnym dojrzałym graczema nie dzieckiem 10 lat który niszczy te gre.

Pozdawiam mateusz

Opublikowano

Nick: Harunopel

Wiek: 16

Staż w Minecraft: Od bety 1.2

Premium: Nie

YouTube: Tak

 

Coś o sobie: Jestem dobry dla innych i z chęcią pomagam innym. Nie zabijam bez powodu lubię żyć w pokojowej atmosferze.

 

Wybrałem ten typ ponieważ: Chciałbym zagrać na waszym serwerze ponieważ takiego typu serwera szukam już od dawna. Znudziło mnie już granie na tych " monotonnych " gdzie wszyscy się zabijają i tak w koło to samo, wręcz mnie to wku*wia już.

 

Pozdrawiam. (ps gdybym napisał za mało o sobie to napisz rozwinę swoją wypowiedź.)

Opublikowano

Nick:SenSej

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft:3lata

 

Premium

NIE]

Skype

TAK

Youtube

TAK

Coś o sobie: Lubie minecrafta . Znam się na serwerach minecraft.

Opublikowano

Nick:lol1997xd

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft: od wersij 1.6.6

 

Premium

[TAK]

Skype

[TAK]

Youtube

[TAK]

Coś o sobie:Jestem osobą z poczuciem chumoru lubie się dobrze bawić.Interesuje sie sportem,grami,mc o to chyba na tyle :).

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

 

Chce sprubowac coś nowego nie lubie dzieci neo, i mnie zaciekawil.

Opublikowano

nick:mer

wiek:12

staż minecraft: classis

premium:nie

skype: tak

youtube: nie

coś o siebie: lubie tnt i huska

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ.: jail i sg lub Kwadratowa Masakra

Uczeń
Opublikowano

SHOLE0 odrzucony za poprzednią dyskusję która została usunięta.

 

 

Nadaj przyjmujemy podania !

Opublikowano

Nick: zubelusek

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecraft: od Alpha

 

Premium

Nie

Skype

Tak

Youtube

Tak

Coś o sobie: Ogarniam, niezle buduje

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... chciałbym pograć z innymi w miłej atmosferze.

Opublikowano

Nick:kilerpedo

Wiek:15

Staż w Minecraft:gram od wersji 1.6.5

Premium Nie

Skype tak



Youtube Tak

 

Coś o sobie:Mam na imię Mateusz i lubię grać w Minecrafta: http://www.tvdarek.republika.pl/minecraft.html


Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubie grac z innymi graczami dlatego ten tryb

Opublikowano

Nick: Cronos_III

 

Wiek: 15 lat

 

Staż w Minecraft: Od Alpha 1.2.6

 

Premium

TAK

Skype

TAK

Youtube

TAK - do oglądania ;x

Coś o sobie:

 

Jestem administratorem na serwerze Polskiego Pingwina, chętnie bym oderwał się od tej codziennej pracy na gamemode i chwilę się odprężył na survivalu...

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... Wyjaśnienie punkt wyżej :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...