Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][WL][Survival][Island]Rodzinny 1.3.2[Odsłona 2]


CLK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Sqart

 

Wiek:16

 

Staż w Minecraft:od alpha

 

Premium

TAK

Skype

TAK

Youtube

TAK

Coś o sobie:Jestem miłym i rozsądnym człowiekiem.Lubię motoryzacje oraz muzykę.Mój kanał cieszy się powodzeniem.

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...Lubię takie serwery gdzie nie będzie trollów ani nie ogar 10 latek :) Przy okazji może nakręcę filmik :D.

Dobre, POMARAŃCZOWE 

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Cule123

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecraft: od roku

 

Premium

NIE

Skype

TAK

Youtube

NIE

Coś o sobie: Jestem Paweł :) Lubię piłkę nożną (Jestem kibicem Barcelony). Należę do strzelca - Grupa "wojskowa"

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ lubię takiego typu serwery. Również liczę na słuszność stwierdzenia "Nie spotkasz tutaj 12 latków czy grieferów. "

Opublikowano

Nick:Luriix

 

Wiek:14 i pół

 

Staż w Minecraft: 1 rok

 

Premium: nie ;/

[TAK/NIE]

Skype: jest, ale nie korzystam

[TAK/NIE]

Youtube Tak

[TAK/NIE]

Coś o sobie: Jestem miły , ogarniam crafting itp. Lubię grac w MC,

Wybieram taki typ serwera, ponieważ: Chcę spróbować prawdziwego survivalu.

Opublikowano

Nick:waiktor

 

Wiek:14 za 2 miechy 15

 

Staż w Minecraft:od bety

 

Premium

NIE

Skype

TAK

Youtube

[TAK

Coś o sobie:Nazywam się Wiktor lubie informatyke i chciałbym zostać informatykiem

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...Ponieważ lubie servery tego typu

Opublikowano

Nick:Alvaro

 

Wiek:15

 

Staż w Minecraft:Lat nie podam ale gram od 1.7

 

Premium

[TAK/NIE]:Nie w najblizszym czasie kupię

Skype

[TAK/NIE]Tak

Youtube

[TAK/NIE]Tak

Coś o sobie:Jestem osobą z poczuciem chumoru lubie się dobrze bawić.Interesuje sie sportem,malarstwo i mc to hobby.

Opublikowano

Nick:VjHoomiQ

 

Wiek:16

 

Staż w Minecraft:Od Bety 1.3

 

Premium: W drodze

[TAK/NIE]

Skype Tak

[TAK/NIE]

Youtube Tak

[TAK/NIE]

Coś o sobie:Jestem pomocny i uczynny . Pomagam w miare mozliwosci. Interesuje sie informatyka - mysql sportem oraz wędkarstwem

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... Szukam czegoś nowego a widzalem już wiele prezentacji na forum lecz to najbardziej mi zainponowało i chcialbym sie w tym trybie sprawdzic

Opublikowano

Nick: Jasio2

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Od alphy.

 

Premium: NIE :(

 

Skype: TAK

 

Youtube: NIE

 

Coś o sobie:Napewno niemam na imie Jan, lubie minicraft (a kto nie lubi, jaki debil), mam dużo znajomych, chyba jestem zabawny, no i mi się nudzi więc chce pograć w mc.

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... Zaciekawił mnie i poleceją go moji znajomi, no i lubie takie typy serwerów.

Opublikowano

Wzór podania na WL:

 

Nick:

runage97

Wiek:

15

Staż w Minecraft:

od Alpha

Premium

TAK

Skype

TAK Preferuje TS

Youtube

TAK

Coś o sobie:

Lubie Grac W MC I Się Dobrze Bawić Z Innymi

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Fajnie jest pograć w mniejszym gronie ludzi (i nie 12 lat którzy się pytają jak craftować itemsy)

xxx

Opublikowano

Nick:

Exigo

 

Wiek:

16

 

Staż w Minecraft:

Od Bety

 

Premium :

Nie

 

Skype:

Tak

 

Youtube:

Nie

 

Coś o sobie:

Uczęszczam do Technikum informatycznego i lubię w wolnej chwili popykać w mc

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Myślę, że to dlatego bo nie ma ciekawszych itp.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick vegetassj50

Wiek 15

Staz w minecraft 1 rok ale ogarniam

Premium niestety nie za drogo jak na mnie

Skype nie

Kanal na Youtube konto mam ale niemam mozliwosci nagrywania filmow

Mam 15 lat lubie FPs bijatyki i MC. Lubie bronie z 2 wojny Swiatowej

Wybieram ten server bo chce w ogarnietym gronie pobudowac cos pogadac

Przepraszam za ortografie mam dysleksji

Czekam o szybkie przyjecie prosze adminie jesli zostalem przyjety napisz do mnie na poczte MCF

Opublikowano

Nick: Jasio2

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Od alphy.

 

Premium: NIE :(

 

Skype: TAK

 

Youtube: NIE

 

Coś o sobie:Napewno niemam na imie Jan, lubie minicraft (a kto nie lubi, jaki debil), mam dużo znajomych, chyba jestem zabawny, no i mi się nudzi więc chce pograć w mc.

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... Zaciekawił mnie i poleceją go moji znajomi, no i lubie takie typy serwerów.

Uczeń
Opublikowano

Viktor??? ja Cię w ogóle widziałem na serwerze ???

 

Nawet Twojego podania nie widzę w temacie.... ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...