Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][WL][Survival][Island]Rodzinny 1.3.2[Odsłona 2]


CLK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, bardzo proszę o dodanie do wl :)

 

Nick: Razor257

Wiek: 15

Premium: nie

Staż w Minecraft: od wersji beta 1.6

Skype: nie mam, mogę założyć

Kanał na YouTube: nie

Coś o mnie: Mam poczucie humoru, piszę poprawnie po polsku, znam się na komendach, modyfikacjach, pluginach i mechanizmach :)

Dlaczego ten serwer... ...Piszę to podanie dlatego, iż zaciekawił mnie ten wpis "...rodzinna..."

 

@EDIT: Dziękuje za dodanie mnie do wl

:) pogram sobie troszkę i napisze nowy poscik gdzie napiszę opinię o serwerze

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: adik

Wiek: 13

 

Staż w Minecraft:

 

Premium

NIE

Skype

TAK

adi99125

Youtube

TAK

Coś o sobie:

lubie grac w mc

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

fajnie sie prezentuje

Opublikowano

Nick: Sqn73

Wiek: 19

Staż w Minecraft: 2 lata?

Premium:Tak

Skype: Tak

Youtube: Nie

Coś o sobie: Nic ciekawego, przyszły inżynier informatyki

Wybieram taki typ serwera, ponieważ: Mały serwer na którym da się utrzymać atmosferę

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" - Józef Piłsudski

Uczeń
Opublikowano

Sqn73 Dodany. Życze miłej gry. Jak możesz to dodaj na skype zeroclk

Opublikowano

Nick:

pBrusq

Wiek:

15

Staż w Minecraft:

Od Alphy

Premium:

nie

Skype

nie

Youtube

Tak

Coś o sobie:

Lubię gry komputerowe zwłaszcza przygodowe , FPS , akcija.

Lubię oglądać filmy o tematyce horroru lub akcij

UWIEEEEEELBIAM SŁODYCZE !

może pomyślisz że jak uwielbia słodycze to pokemon NIE!

Nie jestem dzieckiem ale słodycze jadam od 2 roku życia .

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Myślę że to jest jeden z nie licznych takich .

Myślę że też będzie duuużo " FANU "

Fajnie by było tak z kimś pograć.

Mieć różnego typu przygody

pracować , budować

SUPER

 

WYMIATAM !

Opublikowano

Nie miła atfosmera.

Kolejny nowy hejteruś na MPC ? Patrzcie na ilość postów oraz jego komentarz, nawet nie był na serwerze ;P

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Nowicjusz
Opublikowano

Nick: KamyL

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Dwa miesiące, może dłuższy

 

Premium

NIE

Skype

TAK

Youtube

TAK

Coś o sobie: W miare ogarnięty człowiek, odpowiedzialny no i takie tam same pozytywy

B)

Wybieram taki typ serwera, ponieważ.. fajnie jest pograć ze spoko ludźmi (sądząc po tych podaniach) i jeszcze nie grałem na serwerze 'rodzinnym' więc najwyższy czas tego skosztować ;)

 

Mam nadzieje, że to dobry pomysł żeby tutaj zacząć przygodę i koksić ;d

Opublikowano

Nick: Zino645

 

Wiek: 14

 

Staż w Minecraft: od beta 1.3.1

 

Premium

Tak

 

Skype

 

Tak

Youtube

 

Niestety nie

 

Coś o sobie: Lubię grać w Minecrfat i inne gry pc słucham muzyki ciężkiej.

Mam poczucie humoru oraz kocham trolowac . Ale jak trzeba to umiem być ogarniety i zawsze jestem sprawiedliwy

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Hmmm szukam już od dłuższego czasu takiego serwer'a i myślę , że będzie w miarę dobrze

;)

Opublikowano

Nick:

XNayekX

Wiek:

13,5

Staż w Minecraft:

1,5 roku

Premium

NIE

 

Skype

 

TAK

 

Youtube

 

NIE

 

Coś o sobie:

Lubie Minecrafta a interesuję sie piłką nożną

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubie je :)

Opublikowano

Hmmm grałem, nawet nie było nie ogarów jedynym minusem było to, że ktoś napisał, iż latam i dostałem ostrzeżenie :/ do tego niektórzy (większość) może i pisze po prawnie po polsku ale... ...wszyscy wiemy, że "Boże", "Jezu" piszemy dużą literą może i przesadzam, ale jestem przeczulony na tym punkcie, Poza tym jestem zadowolony - wreszcie jest gdzie grać, wśród ogarów/ek.

 

Polecam

Opublikowano

Nick: Arctic_0ne

 

Wiek: 16,5

 

Staż w Minecraft: Od 1.4 gram

 

Premium

Oczywiście że tak :)

 

Skype

 

Tak mam skype, słuchawki z mikrofonem też tylko coś ze słuchawkami mam ale ważne że działają. Heh nie będę opisywać moich problemów

:D

 

Youtube

 

Nie nie prowadzę kanału o tematyce minecraft ale zobaczymy :-)

 

Coś o sobie:

 

To tak, Mam 16 lat. Uczę się pod kierunkiem chodź jeszcze sam nie wiem dokładnie.. Jestem między informatykiem ( od 11 roku życia używam komputera, więc co nie co umiem) a coś pod kierunkiem modyfikacji DNA dla różnego rodzaju firm, typu ziemniak 2x większy ( W UE zakazane jest wiele typu tych rzeczy a w szczególności modyfikowania ludzkiego DNA ( Chciałbym )

:D ).

To tyle krótkich informacji o mnie

:)

Opublikowano

Nick:

 

Werran

 

Wiek:

 

16

 

Staż w Minecraft:

 

od Beta 1.2

 

Premium

NIE

Skype

TAK - werranik

Youtube

TAK - Tylko jako użytkownik, nie robie kolejnych lets play'ów bo to głupie patrzeć jak ktoś gra -.-

Coś o sobie:

 

Mam na imię Łukasz jak już wyżej wspomniałem mam 16 lat na dowód mogę Wam zeskanować dowód osobnisty, w minecrafta gram dla zabawy, staram się w nim być bardziej artystyczny i chcę w końcu zbudować coś porządnego ;D Interesuję się informatyką szczególnie hackingiem gram w siatkowkę i mieszkam w Szczecinie

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Lubie survival i nie znoszę mieć tych głupich działek 15x15 i być ograniczanym przez jakies zasady, survi pozwala mi poczuc się swobodnie na serverze i pisze podanie bo tak jak wyżej wymieniłem chcę sobie coś tam zbudować chociaż by coś małego ale ładnego i nie chce by dziecko neo niszczyło mi budowle -.-

 

Aha pisze z konta brata.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Werran - ddodany. Witamy Serdecznie i życzymy miłej gry.

Dziękuję :)

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...