Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][WL][Survival][Island]Rodzinny 1.3.2[Odsłona 2]


CLK

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Pewnie myślisz, że to kolejna podróbka "Kanciastej Masakry" ?

Mylisz się - różnimy się od innych serwerów tym, że nie przyjmujemy "byle kogo". Nie spotkasz tutaj 12 latków czy grieferów.

Jednym słowem : SELEKCJA.

 

Serwer powstał by umilić życie graczom szukającym wrażeń i przedniej zabawy w prawie, że RODZINNYM gronie.

Bardzo staramy się by znaleźć jak najlepiej zgraną grupę do wspólnej gry.

 

 

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz - NIE RÓB TEGO. Pisz podanie.

Nigdzie indziej nie zaznasz przyjemności grania w tak zgranym i rodzinnym gronie.

 

 

Nie preferujemy PVP - jeżeli chcesz się pozabijać idź na wojny frakcji, survival games itp.

 

 

 

Nazwa serwera: Rodzinny

 

IP: s45.mineserv.eu:25686

 

Sloty: 10-15 (serwer 20 slotowy)

 

PvP:

ON

 

Zwierzęta:

ON

 

Potwory:

ON

 

White-List:

ON

 

Nether:

ON

 

Pluginy:

LWC, AuthME, 3x AntyXray

 

Zespół:

0CLK

 

 

 

Screen do mapy: (jak widać każdy znajdzie miejsce dla siebie)

 

 

Survival%20Island%20Seed%20Cover_984698.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby zostać przyjętym musisz mieć minimum 16 lat (Anty-Pokemon)

Jeżeli masz 15 to rozważę :)

 

 

 

Wzór podania na WL:

 

Nick:

 

Wiek:

 

Staż w Minecraft:

 

Premium

[TAK/NIE]

Skype

[TAK/NIE]

Youtube

[TAK/NIE]

Coś o sobie:

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

 

 

 

Kontakt Skype ze mną: zeroclk

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: XWNX

 

Wiek: 16

 

Staż w Minecraft: od alphy 1.2.6

 

Premium

TAK

Skype

TAK

Youtube

NIE

Coś o sobie: Nie lubie pisać o sobie na forach ...

:) Jeśli ktoś chce coś o mnie wiedzieć ,piszcie na PW . :)

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... Lubie takie klimaty, akurat jestem chory to chętnie pogram . :)

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Nick: Blaxer113

 

Wiek: 13

 

Staż w Minecraft:

 

Premium

Nie

Skype

Tak

Youtube

Tak

Coś o sobie:

Mieszkam w Angli gram w gry mmorpg,minecraft i wiele wiecej.

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Lubie grac na servach survival bo lubie dobra zabawe i lubie zabijac.

mca.png
Opublikowano

Nick: Adidas0069

 

Wiek: 17

 

Staż w Minecraft: 3 tygodnie

 

Premium

nie

 

Skype

 

TAK

 

Youtube

 

tak

 

Coś oo sobie: Jeste motociklistą, jak i informatykiem. Lubię grać w mc, cs, metka. W mc gram od nie dawna, a już dużo u miem.

 

 

Dla czego ten serwer??: Szukam jakiegoś porządnego serwa, który dopiero startuje. Myślę, że ten się na da.

1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick: DeVe

 

Wiek: 15 lat

 

Staż w Minecraft: ok. 1,5. roku z drobnymi przerwami...

 

Premium

[TAK/NIE]

Skype

[TAK/NIE]

Youtube

[TAK/NIE]

Coś o sobie:

Nazywam się Patryk , pochodzę z Częstochowy i mam 15 lat. W minecrafta gram dla przyjemności , ponieważ to tylko gra.

Czekałem właśnie na taki serwer jak ten.

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Ponieważ strasznie lubię mapy survival , granie na nich sprawia mi frajdę.

Uczeń
Opublikowano

Deve, Adidas0069, XWNX - Dodani.

Miło by było jakbyście się odezwali na skype - zeroclk

Miłej gry

Opublikowano

Nick:Mickey

 

Wiek:15.5

 

Staż w Minecraft:2 mies

 

Premium

[TAK/NIE]nie

 

Skype

 

[TAK/NIE]nie

 

Youtube

 

[TAK/NIE]tak

 

Coś o sobie:mily jestem

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ... lubie takie

Opublikowano

Nick:

BennY

Wiek:

16/17(w grudniu)

Staż w Minecraft:

 

Od samego początku(Alpha 1.1.2 bodajże)

;)

 

Premium

NIE

 

Skype

 

TAK

 

Youtube

 

TAK może będę coś nagrywać jak fajnie pójdzie

;)

 

Coś o sobie:

Lubię pograć w miłym towarzystwie a także troszkę potrolować ;) Grywam także w M&B oraz TESV ;)

Wybieram taki typ serwera, ponieważ jest to ciekawa rozgrywka na której można pograć w spokoju. Podoba mi się to w tym serwerze że jest ta selekcja i jest od 16 lat co mnie bardzo cieszy bo oznacza to tylko tyle że będzie z kim grać i nie będzie żadnych cheaterów bądź griefferów ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Uczeń
Opublikowano

IhaHACK - Wyżej masz napisany powód WH. Poza tym, nie wbijesz to nie wbijesz. Nie musisz tutaj tego rozgłaszać. Pozdrawiam :)

 

"

Mylisz się - różnimy się od innych serwerów tym, że nie przyjmujemy "byle kogo". Nie spotkasz tutaj 12 latków czy grieferów."

 

BennY dodany.

Dodaj na skype zeroclk jak możesz:)

Miłej gry !

Opublikowano

Nick:

Ice_Panther

 

Wiek:

15 ;)

Staż w Minecraft:

od 1,5 - 2 lata ;)

 

Premium

TAK

Skype

TAK pale.stale

Youtube

TAK MrVivikos

Coś o sobie:

Jestem otwrtą osobą lecz nie posiadam przyjaciół i lubie grac we wszystko ;)

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Bo nudzą mnie servery typu masz działke 20x20 i wybuduj jakies gowno ktore nie wyglada na zaden sposob bo dzialka jest za mala ; x

Chce równiesz posiedziec np na ts z normalnymi ludzmi z ktorymi moge cos zbudowac a nie z dzieciakami co wszystko niszcza i nie znaja sie na budowaniu ; x ;(

Uczeń
Opublikowano

Ice_Panther

 

 

Dodany. Życzę miłej gry!

Dodaj mnie na Skype proszę :)

Opublikowano

Nick:Tompork

 

Wiek:16(niestety mutacji nie mam)

 

Staż w Minecraft:Co to ma do rzeczy,crafting 98% znam,na mechanizmach się znam,pvp i walkę ogarniam więcej info potrzeba tu?

 

Premium

[TAK/NIE]

Skype

[TAK/NIE]

Youtube

[TAK/NIE]

Coś o sobie:Grasz który szuka ekipy do gry,na oryginalnym typie survival bez ciągłej walki na pvp,trolowaniu chatu serwerowego,zapychania serwera spamem itd.Po prostu serwer z ogarniętymi osobami.

 

Panie Imahax,serwer ma 20 slotów bo więcej nie potrzeba to raz,Dwa po co płacić 100 slotów skoro graczy tyle nie potrzeba,a drogo wyjdzie.

 

Dodam też że twój argument że serwer ma "WH" i 20 slotów jest bez większego sensu,pomyśl zanim napiszesz,albo nie pisz między rundami w CS bo to się nazywa WL a nie WH.

mca.png
Uczeń
Opublikowano

Tompork

 

Dodany. Życzę miłej gry!

Dodaj mnie na Skype proszę: zeroclk

Opublikowano

Nick: AirCrafts

 

Wiek: 15

 

Staż w Minecraft: Od wersji Beta 1.6

 

Premium: Nie

 

Skype: Tak

 

Youtube: Nie

 

Coś o sobie: Nie jestem No-life'em, gram w wowa, MineCrafta, BFH i czasem w Team Fortress 2

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ: Lubię grać budowac lub robić rozne rzeczy wspolnie : )

Opublikowano

Nick-BlackNinjaPL

 

Wiek-15

 

Staż w Minecraft-Od wersji 1.7.3

 

Premium- nie

 

Skype-tak

 

Youtube-nie

 

Coś o sobie-Jestem przyjazny i mily

 

Wybieram taki typ serwera ponieważ-Lubie grac z normalnymi graczmi :)

Uczeń
Opublikowano

BlackNinjaPL oraz Aircrafts - Dodani.

Życzę miłej gry.

Dodajcie na Skype proszę zeroclk.

Opublikowano

Nick:

VinteR14

Wiek:

15

 

Staż w Minecraft:

1,5 roku

 

Premium

Tak

 

Skype

Tak

 

Youtube

Nie

 

Coś o sobie:

Miły, przyjazny, lubię dobrą zabawe.

Wybieram taki typ serwera, ponieważ inne serwery się wypalają typu FB,SV,SG. Chcę spróbować czegoś nowego.

76561198004076728.png
Opublikowano

Nick: SelectoHD

Wiek: 17

 

Staż w Minecraft: Od 1.3.2

 

Premium: Nie

Skype: Tak

 

Youtube: Nie (W planach)

 

Coś o sobie: Jestem Mateusz i chodzę do Liceum. Uwielbiam grać w piłkę oraz siatkówkę. W wolnej chwili siedzę przy kompie, słucham muzyki oraz spełniam zainteresowania

:).

 

Wybieram taki typ serwera, ponieważ chce się pobawić. Grałem na kilku takich serwerach i były to faile. Szukam nowego gdzie mogę zostać na dłużej.

 

Pozdrawiam SelectoHD

Opublikowano

Nick:

elrobto

Wiek:

16

Staż w Minecraft:

Od początku wersji Beta

Premium

Nie

Skype

Tak

Youtube

Nie

Coś o sobie:

Jestem cierpliwy i ogarnięty, staram się utrzymać porządek na mapie nie zostawiając wieży z coobla i nie robiąc dziur na powierzchni.

Wybieram taki typ serwera, ponieważ...

Mam dość serverów typu survival, FB. Rpg i ganiających w diamentowym eq dzieci, zabijających wszystko co się rusza...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...