Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ANONYMOUS CHCĄ ZABLOKOWAĆ RZĄD!


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy mógłby ktoś podać informację co się dzieje ;.?

Co ma się dziać ? Podobnież coś tam atakowali NIE POLACY niby jakieś rządowe ale chuj wie nikt nic nie chce powiedzieć.

Czuje że to była taka nadmuchana sprawa ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Dzięki wielkie za informacje ;)

A ja przeglądałem inną stronę a zapomniałem o ich fb :P

 

 

Wszystkie strony są na domenie pjwstk.edu.pl Jakieś to dziwne bo edu.pl to jest szkolnictwa :)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

@UP: Włączysz nastepny wybrany film i myślisz że zabłyszczysz? Słabo..

Tak łatwo nie było, musiałem wejść na google (1), wpisać "gangnam style" (2), kliknąć w pierwszy link (3), wcisnąć udostępnij (4), kliknąć na umieść (5), skopiować link (6), podmienić kod (7), zrobić ssa (8).

Czyli aż 8 kroków zamiast jednego.

Opublikowano

Wiedzialem ze to prawda .

Bardzo fajnie strone zrobili , szczególnie ten "warning" :D

 

We are anonymous.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Dzięki wielkie za informacje ;)

A ja przeglądałem inną stronę a zapomniałem o ich fb :P

 

 

Wszystkie strony są na domenie pjwstk.edu.pl Jakieś to dziwne bo edu.pl to jest szkolnictwa :)

Przypominam, że właśnie tą domenę ostatnio atakowano :>

Opublikowano

 

I uj ,że jebło na jedną dobe cztery strony, w tym trzy edukacyjne gdzie wchodzą sami uczniowie i nauczyciele. Mine 24h, panowie w czarnych garniturach zaliczą klika adresów i tak się skończy. Po co ten opór? Tożto jest marnowanie zasobów botneta...

 

@Down

 

Wszystkie przeglądarki z webkit2 mają to samo...

Opublikowano

Co jak co, ale strone ładną przygotowali *.*

Ma ktoś informację, które strony zostały już zaatakowane?

Opublikowano

 

A czemu zablokowali stronę pjwstk? :( Łajzy ;x Moja była uczelnia :P

W ogóle zastanawiam się nad sensem tego "przedsięwzięcia".

Opublikowano

Większość stron już działa. A dlaczego oni atakują edu.pl a nie gov.pl? Tak w skrócie o co chodzi z tym projektem?

 

PS Zapowiadane ataki są najgorsze, bo ludzie przygotowują się na nie.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Mógłby mnie ktoś mnie poinformować zaatakowali strony rządowe o 20:30 czy też nie ?

Nie rządowych nie.

 

Zablokowali 4 strony uczelni na które jest sie najprościej włamać i wielcy hakerzy wystarczy zapewne SQL injection bo większość takich stron nie jest zabezpieczana.

to samo jak kilka dni temu jakieś dzieci włamały sie na strone Krakowskiej podstawówki.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...