Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

W takim razie zapraszam na Atlantissa, codziennie około 3k ludzi w tym różnych narodowości, oczywiście duży odsetek polaków(szczególnie sunwellowskich biznesmenów) Tak czy inaczej zapraszam :)

atlantiss eu
raty x1 z rafem x3
wiecej info na ich stronie.

giphy.gif

  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Patch: 3.3.5a

Zaludnienie: Spore zaludnienie

Raty Serwera: Byle nie insta 80

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: Małe ilość zabugowanych questów, 3-4k ludzi osób online.

 

Opublikowano

Który prywatny serwer Wow'a odzwierciedla aktualną sytuacje na globalu? Nie jakieś wcześniejsze dodatki czy coś tylko żeby był ten sam gameplay, nie chodzi mi o expa itp 

 

 

Opublikowano
Patch: 2.4.3 w góre

Zaludnienie: 1300+

Raty Serwera: x3 w góre

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: W miare nowy serwer

Brak Sygnaturki YEAH

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Patch:  4.3.4, 5.4.8 lub 6.2.3

Zaludnienie: Powyzej 1000

Raty Serwera: od ok. 10x do 100x

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Nie ma różnicy ale oby NIE BYŁ ruski.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: WoTLK

Zaludnienie: Mile widziane jak najwieksze

Raty Serwera: Bez znaczenia

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: Jak najmniej bugow

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Patch: Taki zeby gralo sie przyjemnie.

Zaludnienie: Duze.

Raty Serwera: Okolo x5 do x10.

PVE/PVP: PVE ewentualnie PVP.

Zagraniczny czy Polski: Obojetne.

Dodatkowe Informacje: Chce zagrac w wowa pierwszy raz, zalezaloby mi(jesli taki istnieje) zeby serwer byl dobry jednak w miare swiezy.
Opublikowano

Patch: WoTLK

Zaludnienie: Mile widziane jak najwieksze

Raty Serwera: Bez znaczenia

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: Jak najmniej bugow

Zdecydowanie Dalaran

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Patch: 3.5.5/4.x.x
Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: wsio
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski:   Zagraniczny (więcej ludu)
Dodatkowe Informacje: Szukam aktywnego serwera, na którym nie trudno o bg. Może być PVE
 

Edytowane przez Alicer
Opublikowano

Patch: 3.5.5
Zaludnienie: Duże 
Raty Serwera: x1 - x5 
PVE/PVP: PVE/PVP 
Zagraniczny czy Polski:   Zagraniczny/ Polski 
Dodatkowe Informacje: Szukam serwera gdzie grają również polacy i są owe polskie gildie , gdzie łatwo na bg i DF

BBEDAB064D0FA383.png

POMOGŁEM DAJ +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: 3.5.5

Zaludnienie: Duże 

Raty Serwera: x1 - x5 

PVE/PVP: PVE/PVP 

Zagraniczny czy Polski:   Zagraniczny/ Polski 

Dodatkowe Informacje: Szukam serwera gdzie grają również polacy i są owe polskie gildie , gdzie łatwo na bg i DF

Theatre of Dreams / Dalaran , polecam oba chociaż bardziej dalaran za lepsze oskryptowanie , end game , i ilości ludzi

Opublikowano (edytowane)

Patch: 3.3.5a
Zaludnienie: ok. 1,5k+, tak aby nie było problemu ze znalezieniem df, bg i raidu
Raty Serwera: x1 - x5 (im mniejsze tym lepiej)
PVE/PVP: PvE/PvP (bez żadnego cross faction)
Zagraniczny czy Polski: nie ma znaczenia
Dodatkowe Informacje: ToD odpada, szukam serwera który jest aktywny, na którym można porobić ICC, pograć arenki, bg i rhc tak jak za czasów Sunwella. Nie interesują mnie buglandy ani serwery z jakimiś customowymi rzeczami. Czy taki serwer Wotlka jeszcze istnieje? : ) Proszę o pomoc, z góry dziękuję ^ ^

Edytowane przez Amarri7
Opublikowano (edytowane)

Patch: 3.3.5a

Zaludnienie: ok. 1,5k+, tak aby nie było problemu ze znalezieniem df, bg i raidu

Raty Serwera: x1 - x5 (im mniejsze tym lepiej)

PVE/PVP: PvE/PvP (bez żadnego cross faction)

Zagraniczny czy Polski: nie ma znaczenia

Dodatkowe Informacje: ToD odpada, szukam serwera który jest aktywny, na którym można porobić ICC, pograć arenki, bg i rhc tak jak za czasów Sunwella. Nie interesują mnie buglandy ani serwery z jakimiś customowymi rzeczami. Czy taki serwer Wotlka jeszcze istnieje? : ) Proszę o pomoc, z góry dziękuję ^ ^

 Dalaran wow jest fajnym serwerem , dobiłem bez problemu max lvl , nigdzie nie ma napisane ile gra ludzi ale sądząc że główne miasta są zapełnione i bardzo ludzi jest w startowych lokacjach można stwierdzić że to jeden z bardziej zaludnionych serwerów woltk z dobrym contectem :)

Edytowane przez Mnicho
Opublikowano

 

Patch: 3.3.5a

Zaludnienie: ok. 1,5k+, tak aby nie było problemu ze znalezieniem df, bg i raidu

Raty Serwera: x1 - x5 (im mniejsze tym lepiej)

PVE/PVP: PvE/PvP (bez żadnego cross faction)

Zagraniczny czy Polski: nie ma znaczenia

Dodatkowe Informacje: ToD odpada, szukam serwera który jest aktywny, na którym można porobić ICC, pograć arenki, bg i rhc tak jak za czasów Sunwella. Nie interesują mnie buglandy ani serwery z jakimiś customowymi rzeczami. Czy taki serwer Wotlka jeszcze istnieje? : ) Proszę o pomoc, z góry dziękuję ^ ^

 Dalaran wow jest fajnym serwerem , dobiłem bez problemu max lvl , nigdzie nie ma napisane ile gra ludzi ale sądząc że główne miasta są zapełnione i bardzo ludzi jest w startowych lokacjach można stwierdzić że to jeden z bardziej zaludnionych serwerów woltk z dobrym contectem :)

 

Nie czeka się tam na BG i DF po kilka godzin? xD ano i jeszcze jak się nazywa realm na którym dobiłeś ten maksymalny lvl i czy ten realm ma dostępne wszystkie raidy od Naxx po ICC i sety rele, WF do kupienia za AP? ^^

Opublikowano (edytowane)

Nie ostatnio to nawet 4 sek czekałem na bg , a na DF tak z 3-4 min  także nie jest najgorzej ICC robiłem przedwczoraj także moge zapewnić że działa reszta tak samo ogólnie gdy z ekipą robiłem te dungeony to nie było takie czegoś że nie da się dalej przejść bo coś się zacięło zbugowało itp :)

 

Tutaj bardzo ładnie masz rozpisane :)  - https://www.reddit.com/r/DalaranWoW/wiki/index

Edytowane przez Mnicho

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...