Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patch: 3.3.5a
Zaludnienie: Duże (jak najwięcej)
Raty Serwera: od x5 do x10
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Polski
Dodatkowe Informacje: Może być zagraniczny, o ile głównym językiem na czacie jest angielski
 

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Specjalista
Opublikowano

Patch: 3.3.5a +++ Może być nawet wod jak nie pobugowany
Zaludnienie: Duże (jak najwięcej) 
Raty Serwera: od x5 do x100 
PVE/PVP: to i to
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Najlepiej gdyby był to serwer na którym można się dogadać po angielsku, a już w ogóle super jak jest polska gildia.
 

giphy.gif

Opublikowano (edytowane)

Siemka wiem że nie piszę tak jak trzeba przez co od razu przepraszam...

 

Ale chce tylko wiedzieć jedno..

 

Server do wowa gdzie jest dużo polskich graczy/ogarnięty server itp

 

 

//Do pressa : już zakładałem ale zamknęli mi go i tutaj kazali pisać :/

 

//Zastosuj się do wzoru.

//Popełniłem błąd, ale ktoś powinien zaraz to poprawić.

//Press.

Edytowane przez Press.
Opublikowano

 

Patch: 3.3.5a +++ Może być nawet wod jak nie pobugowany

Zaludnienie: Duże (jak najwięcej) 

Raty Serwera: od x5 do x100 

PVE/PVP: to i to

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Najlepiej gdyby był to serwer na którym można się dogadać po angielsku, a już w ogóle super jak jest polska gildia.

 

 

wow circle, monster, warmane 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Patch: 3.3.5a i w gore

Zaludnienie: duze  :)  

Raty Serwera: x1-x20

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętna

Dodatkowe Informacje: Szukam serwera na którym spokojnie będzie można raidować, bez większych przeszkód :) Najlepiej jakby było mało bugów no i ogólnie szukam serwera na którym można normalnie grać tzn. jest stabliny, dobrze jakby były jakieś polskie gildie no i chodzi o raidy, czyli najlepiej gdyby wszystkie działały bez bugów.

Prosze o szybka odpowiedz, nagradzam łapkami  :)

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano (edytowane)
Patch: Obojętnie nie znam się na nich xD

Zaludnienie: Dużo ludzi

Raty Serwera: Obojętnie

PVE/PVP: Nie wiem xD  

Zagraniczny czy Polski: Polski

Dodatkowe Informacje: Typ Servera obojętnie. Nie znam się na WoWie a chciałbym pograć. Najlepiej jak by cały client gry też był po polsku. Szukam serwera na którym bym mógł miło spędzić czas i się zrelaxować.Oczywiście , żeby serwer nie był Pay2Win.

Edytowane przez Krias
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Patch: Obojętnie nie znam się na nich xD
Zaludnienie: Dużo ludzi
Raty Serwera: Obojętnie
PVE/PVP: Nie wiem xD  
Zagraniczny czy Polski: Polski
Dodatkowe Informacje: Typ Servera obojętnie. Nie znam się na WoWie a chciałbym pograć. Najlepiej jak by cały client gry też był po polsku. Szukam serwera na którym bym mógł miło spędzić czas i się zrelaxować.Oczywiście , żeby serwer nie był Pay2Win.

 

Sunwell. Ogólnie nie mozna mieć raczej clienta gry po polsku xD

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Patch: Obojętnie

Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: Med/Easy

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Polski

Dodatkowe Informacje: Szukam serwera dla 100% Newbie, najlepiej aby serwer był w miare nowy
Opublikowano

 

Patch: 3.3.5a i w gore
Zaludnienie: duze  :)  
Raty Serwera: x1-x20
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Obojętna
Dodatkowe Informacje: Szukam serwera na którym spokojnie będzie można raidować, bez większych przeszkód :) Najlepiej jakby było mało bugów no i ogólnie szukam serwera na którym można normalnie grać tzn. jest stabliny, dobrze jakby były jakieś polskie gildie no i chodzi o raidy, czyli najlepiej gdyby wszystkie działały bez bugów.
Prosze o szybka odpowiedz, nagradzam łapkami  :)

 

 

Polecam serwer Theatre of Dreams aktualnie zaludnienie jest nie wielkie, lecz nie długo otworzą nowy realm wotlk'a a w następnym roku realm MoP'a. Bardzo mało prawie, że wcale bugów, wszystkie insty itd działające.

http://www.theatreofdreams.eu/pl/index

Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)

Patch: 4.3.4

Zaludnienie: med/high

Raty Serwera: med

PVE/PVP: PVP/PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: serwer pl bądź zagraniczny byle byli też jacyś połaci i mało bugów

Edytowane przez skret

BBEDAB064D0FA383.png

POMOGŁEM DAJ +

Specjalista
Opublikowano

Patch: 4.3.4 +
Zaludnienie: 1k +
Raty Serwera: obojętnie
PVE/PVP: PVP/PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Dodatkowe Informacje: Generalnie rzecz biorą interesują mnie serwery cata lub wyżej i nie chciałbym także grać na buglandzie, warmane odpada bo jest buglandem. A i byleby nie było za dużo ruskiego na tym serwerze :)

giphy.gif

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: 3.3.5+

Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: obojętne

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Polski

Dodatkowe Informacje: Nie chciałbym bugów za dużo (jakieś małe da się znieść), częste raidy i lepiej by głównym jezykiem był angielski. Btw poszukuję jakieś osoby do wspólnej gry. ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: 3.3.5
Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: x1
PVE/PVP: RP-PVP
Zagraniczny czy Polski: Polski
 

Opublikowano (edytowane)

Jaki dodatek/patch: Mists of Pandaria (najnowszy patch)

Duże/Małe zaludnienie: Duże 1000+ jak będzie 500+ też będzie dobrze 
Raty serwera: Nie wiem jakie są normalne chciał bym aby raty były jak na globie
Typ serwera: PvP / PvE
 

Edytowane przez MrAdrian976

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

ALE ODPOWIEDZI :O

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Mists of Pandaria (najnowszy patch)

Duże/Małe zaludnienie: Duże 1000+ jak będzie 500+ też będzie dobrze 

Raty serwera: Nie wiem jakie są normalne chciał bym aby raty były jak na globie

Typ serwera: PvP / PvE 

https://www.warmane.com/Serwer blizzlike na mopie? Wolne zarty.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Patch: 3.3.5a 
Zaludnienie: 200+
Raty Serwera: nie istotne
PVE/PVP: to i to
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: NAJISTOTNIEJSZE by była możliwość transferu postaci z sunwella wraz z EQ...

 

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Patch: 3.3.5a 

Zaludnienie: 200+

Raty Serwera: nie istotne

PVE/PVP: to i to

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: NAJISTOTNIEJSZE by była możliwość transferu postaci z sunwella wraz z EQ...

 

Proszę o pomoc.

z tego co słyszałem to jedynie http://atlantiss.eu/ oferuje transfer kont z sunwell.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Warlords of Draenor 6.2.3

Duże/Małe zaludnienie: Duże 1000+ 
Raty serwera: Nie wiem jakie są normalne chciał bym aby raty były jak na globie
Typ serwera: PvP / PvE
 

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Warlords of Draenor 6.2.3

Duże/Małe zaludnienie: Duże 1000+ 

Raty serwera: Nie wiem jakie są normalne chciał bym aby raty były jak na globie

Typ serwera: PvP / PvE 

http://us.battle.net/wow/en/ - polecam, bardzo dobry serwer, bez bugów, cały czas fixy, patche, patch 6.2.3, raty blizzlike :3

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

http://us.battle.net/wow/en/ - polecam, bardzo dobry serwer, bez bugów, cały czas fixy, patche, patch 6.2.3, raty blizzlike :3

Kup sobie mózg.

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Kup sobie mózg.

Szukasz serwera na 6.2.3, blizzlike, więc podałem Ci jedyny :)

Edytowane przez Mr.Cukier

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

Chyba to jest k***a dział prywatne serwery nie? Skąd mam k***a wiedzieć czy jest taki serwer po to chyba pisze nie? bucu j****y

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Chyba to jest k***a dział prywatne serwery nie? Skąd mam k***a wiedzieć czy jest taki serwer po to chyba pisze nie? bucu j****y

Nie gorączkuj się tak, ja tylko Cie poinformowałem. Jak chcesz wylewać swoją złość to idz dowartościuj się na kolegach z gimnazjum :3

Chcesz zagrac na 6.2.3 to trzeba zaplacic :3

Edytowane przez Mr.Cukier

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...