Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Obojętne! Będe grać pierwszy raz.

Duże/Małe zaludnienie:Bardzo duże! Liczę na sporą liczbę graczy
Raty serwera: Srednie
Typ serwera: PvP / PvE
 

Po prostu serwer do miłej gry, dobrze by było jakby był Polski, ale nie musi, z góry dzieki.

  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki dodatek/patch: Obojętne! Będe grać pierwszy raz.

Duże/Małe zaludnienie:Bardzo duże! Liczę na sporą liczbę graczy

Raty serwera: Srednie

Typ serwera: PvP / PvE 

Po prostu serwer do miłej gry, dobrze by było jakby był Polski, ale nie musi, z góry dzieki.

W tej chwili to polecam któryś z serwerów sieci Firestorm. W listopadzie startuje Sunwell.pl więc możesz się potem tam przenieść jeśli będziesz chciał.

(')(.)(;)

Opublikowano
Patch: 3.3.5a

Zaludnienie: Jak najwięcej

Raty Serwera: Max x3

PVE/PVP: Obojętnie

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: ----

Opublikowano

Patch: Obojętne
Zaludnienie: Bardzo duże
Raty Serwera: Obojętne
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Obojętne
Dodatkowe Informacje: Serwer na którym jest dużo ludzi w tym polaków.
 

Opublikowano

 

Patch: 3.3.5a
Zaludnienie: Jak najwięcej
Raty Serwera: Max x3
PVE/PVP: Obojętnie
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: ----

 

Sunwell w listopadzie jest start.

 

 

Patch: Obojętne

Zaludnienie: Bardzo duże

Raty Serwera: Obojętne

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętne

Dodatkowe Informacje: Serwer na którym jest dużo ludzi w tym polaków.

 

Atlantiss

1377430129-U769346.png
Opublikowano
Patch: 5.X.X/6.X.XDuże

Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: Obojętnie

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Da się tak w ogóle grać na jakimś serwerze WoD? Czy wszystko pobugowane?
Opublikowano

 

Patch: 5.X.X/6.X.XDuże
Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: Obojętnie
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Da się tak w ogóle grać na jakimś serwerze WoD? Czy wszystko pobugowane?

 

Polecam sieć serwerów Firestorm. co do bugów to zależy jak kto patrzy i jak kto trafi. Administracja ciągle pracuje nad usuwaniem bugów w dość krótkim czasie od ich wykrycia.

(')(.)(;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Patch: obojętnie ale najlepiej Warlords of Draenor

Zaludnienie: Średnie-duże. Tak żeby dało się dungeony robić ;p

Raty Serwera: Obojętnie

PVE/PVP: Obojętnie ale lepiej PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Chciałbym aby były wątki fabularne. Grałem na Firestorm ale tam są pominiętę wątki fabularne. czyli przerywniki. zależy mi na tym gdyż jestem nowym graczem. (20 lvl na WoW Starter i 26 na Firestorm to wszystko jak narazie xD)

Opublikowano

Patch: 5.4.8

Zaludnienie: jak największe

Raty Serwera: max 10

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: obojętnie, aby grali Polacy

 

Zależy mi na serwerze z najmniejszą ilością bugów

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Patch: 4.3 lub wyżej

Zaludnienie: duże
Raty Serwera: minimalnie x2, lecz preferuje coś około x5
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: obojętne, ale najlepiej aby grali tam Polacy
Dodatkowe Informacje: jak największa ilość działających raidów, brak dużej ilości bugów  
Edytowane przez Shareel
Opublikowano

Jezeli komus sie nudzi i chce potestowac server to zapraszam na http://hearthfire-wow.com/

Patch:3.3.5a

Zaludnienie:male

Raty Serwera:exp x20,gold x10.profki x10

Zagraniczny czy Polski:Zagraniczny

Dodatkowe Informacje:Serwer dobrze oskryptowany,instancje i rajdy dzialaja.

 

Serwer nie jest moj ani zadnego znajomego,ale odkrylem go na xtreme100.com i mysle,ze ma przyszlosc.Jak ktos zainteresowany napiszcie do mnie w grze (nick Pogooi) postaram sie pomoc.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Patch: 3.3.5a


Zaludnienie: Średnie/Duże


Raty Serwera: Obojętne


Zagraniczny czy Polski:Obojętnie (Ważne żeby była jakaś polska gildia)


Dodatkowe Informacje:Mało bugów, działające Raidy


Edytowane przez EyDYM
Specjalista
Opublikowano

Jedynie gamer-district ale tam 500 do 800 osób, tak mnie się wydaje. Btw czemu nie sunwell i warmane?

giphy.gif

Opublikowano

Nowy Sunwell bug tracker az placze,a spolecznosc warmane'a porazka,pomijajac oczywiscie fakt czystego p2w.

Opublikowano

Jedynie gamer-district ale tam 500 do 800 osób, tak mnie się wydaje. Btw czemu nie sunwell i warmane?

Nowy Sunwell to porażka po całości, mobki latające w powietrzu wpadanie blinkiem pod teskstury i bug tracker który pęka w szwach chyba więcej nie trzeba mówić. Jeśli chodzi o warmane to perspektywa oczekiwania 2-4h na wejście na serwer mnie przeraża.. Można oczywiście wbić na realm x1 ale jakoś to do mnie nie przemawia poza tym wszędzie obecny p2w. 

Wypróbuje ten serwer który podałeś zobaczymy jak tam jest :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Patch: Legion/Warlords of Draenor

Zaludnienie: Duże

Raty serwera: Obojętnie

PVP/PVE: Obojętnie

Zagraniczny czy Polski: Oczywiście zagraniczny

Dodatkowe informacje: __

Firestorm

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Patch: Nie wiem 

Zaludnienie: Duże

Raty serwera: nie wiem

PVP/PVE: Obojętnie

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe informacje: Nigdy wcześniej nie grałem w WoW'a, nie wiem jaki patch wybrać, ani nie wiem zbytnio czym są raty w WoW'ie. Chcialbym serwer na ktorym bym sie jako tako odnalazl jak na pierwszy raz w grze.

Opublikowano (edytowane)
Patch: 3.3.5a

Zaludnienie: Duże lub średnie

Raty Serwera: 10-25x

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie, ale jeśli zagraniczny to koniecznie anglojęzyczny.

Edytowane przez Evokerx
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngEvokerx na myśl przychodzi mi tylko warmane- icecrown x7 raty 

 

x7 w ostateczności mogłoby być, tylko co z tymi kilkugodzinnymi kolejkami? Jest jakiś magiczny sposób? ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...