Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ostatnio to nawet 4 sek czekałem na bg , a na DF tak z 3-4 min  także nie jest najgorzej ICC robiłem przedwczoraj także moge zapewnić że działa reszta tak samo ogólnie gdy z ekipą robiłem te dungeony to nie było takie czegoś że nie da się dalej przejść bo coś się zacięło zbugowało itp :)

 

Tutaj bardzo ładnie masz rozpisane :)  - https://www.reddit.com/r/DalaranWoW/wiki/index

Bardzo mi się w takim razie spodobał ten serwer, nawet w grze na /who patrzałem w obydwu frakcjach ile jest graczy online i w godzinach szczytu było razem trochę powyżej 1,7k co bardzo mi się podoba. Przekonałem się do serwera i w ciągu kilku najbliższych dni zacznę grać ^^ ale na koniec mam jeszcze 2 ostatnie pytania:

1. Czy są tam Polskie gildie? (jak tak prosiłbym ładnie o podanie nazwy : D )

2. U vendora za honor są do kupienia sety z sezonu Deadly Gladiator, jeżeli jest to realm progresywny, to czy z upływem czasu będzie już dostępny do kupienia set z wyższego tieru?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 545
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Patch: 3.5.5

Zaludnienie: +1500

Raty Serwera: x5+

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski:   Zagraniczny/ Polski 

 

Warmane.com

Opublikowano

Patch: Nie mam pojęcia

Zaludnienie: Preferowane większe, ale bez różnicy.

Raty Serwera: Nie mam pojęcia

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Polski

Dodatkowe Informacje: Typ serwera- obojętnie tak naprawdę, tak samo jeżeli chodzi o regionalność. Nigdy nie grałem w Wowa ani nie interesowałem się nim chociaż po filmie jakoś mnie naszło, chciałbym zacząć przygodę i szukam serwera gdzie nowicjusz się odnajdzie.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Patch: cata lub nowsze
Zaludnienie: +1500
Raty Serwera: x1 - x5
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski:   Zagraniczny/ Polski 
Grałem na Atlantiss

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Patch: Nie mam pojęcia

Zaludnienie: Preferowane większe, ale bez różnicy.

Raty Serwera: Nie mam pojęcia

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Polski

Dodatkowe Informacje: Typ serwera- obojętnie tak naprawdę, tak samo jeżeli chodzi o regionalność. Nigdy nie grałem w Wowa ani nie interesowałem się nim chociaż po filmie jakoś mnie naszło, chciałbym zacząć przygodę i szukam serwera gdzie nowicjusz się odnajdzie.

Polecam atlantiss - polski lub molten - zagraniczny (teraz warmane), gralem kiedys na moltenie i polecam tam zagrac na dodatku wrath of the lich king.

Natomiast najlepiej zagrac tutaj: http://us.battle.net/wow/en/ zrob sobie nowe konto i mozesz grac za darmo do 20lvla, nic nie trzeba kupowac, nic nie trzeba placic.

 

Patch: cata lub nowsze

Zaludnienie: +1500

Raty Serwera: x1 - x5

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski:   Zagraniczny/ Polski 

Grałem na Atlantiss

Teraz juz chyba nie ma co polecac, bo grales chyba na najlepszym :) Jesli chodzi o cata raczej nie znajdziesz nic lepszego, a mop no to bugi bugi i jeszcze raz bugi. Polecam kupic battlechesta za 40zl :)

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano (edytowane)
Patch: 3.5.5

Zaludnienie: 2000+

Raty Serwera: x5+ ( Szybko )

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Grałem na warmane- ale kolejki zniechęcają. 

Edytowane przez NerfPixels
Opublikowano

 

Patch: 3.5.5
Zaludnienie: 2000+
Raty Serwera: x5+ ( Szybko )
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Grałem na warmane- ale kolejki zniechęcają. 

 

Polecam serwery Firestorm. Masz tam nie tylko WotLK ale i inne dodatki. Sam często tam wchodzę i nie narzekam. Grałem na każdym ich serwerze i mogę szczerze polecić. Z ilością graczy jest różnie, zależy jak się trafi.

(')(.)(;)

Opublikowano

 

 

Patch: 3.5.5
Zaludnienie: 2000+
Raty Serwera: x5+ ( Szybko )
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Grałem na warmane- ale kolejki zniechęcają. 

 

Polecam serwery Firestorm. Masz tam nie tylko WotLK ale i inne dodatki. Sam często tam wchodzę i nie narzekam. Grałem na każdym ich serwerze i mogę szczerze polecić. Z ilością graczy jest różnie, zależy jak się trafi.

 

 

Mało ludzi tam gra, więc odpada. Dziękuję za post :) 

Opublikowano
Patch: 3.3.5

Zaludnienie: 5000+

Raty Serwera: x100

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: Może być polski jak jest. Proszę tylko o nie podawanie serverów wow circle i Heroes wow  
Opublikowano (edytowane)
Patch: Obojętnie

Zaludnienie: Zależy mi najbardziej właśnie na liczbie online, nie lubie gdy w grze są pustki :/ Chciałbym aby na serwerze było jakoś +/- 2,5k online albo i więcej

Raty Serwera: Im niższe tym lepiej

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Odkad sunwella nie ma to nie mam gdzie się podziać, jeśli nie znajdę jakiegoś serwera podobnego do niego to przeniosę się pewnie na globala

Edytowane przez Sweadrey
Opublikowano (edytowane)

 

Patch: Obojętnie
Zaludnienie: Zależy mi najbardziej właśnie na liczbie online, nie lubie gdy w grze są pustki :/ Chciałbym aby na serwerze było jakoś +/- 2,5k online albo i więcej
Raty Serwera: Im niższe tym lepiej
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Odkad sunwella nie ma to nie mam gdzie się podziać, jeśli nie znajdę jakiegoś serwera podobnego do niego to przeniosę się pewnie na globala

 

www.warmane.com server Lordaeorn- WotLK niskie raty. Gra tam dużo ludzi ( 9k online), jest parę polskich gildii. Gra się przyjemnie polecam. 

Edytowane przez NerfPixels
Opublikowano (edytowane)

 

 

Patch: Obojętnie
Zaludnienie: Zależy mi najbardziej właśnie na liczbie online, nie lubie gdy w grze są pustki :/ Chciałbym aby na serwerze było jakoś +/- 2,5k online albo i więcej
Raty Serwera: Im niższe tym lepiej
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Odkad sunwella nie ma to nie mam gdzie się podziać, jeśli nie znajdę jakiegoś serwera podobnego do niego to przeniosę się pewnie na globala

 

www.warmane.com server Lordaeorn- WotLK niskie raty. Gra tam dużo ludzi ( 9k online), jest parę polskich gildii. Gra się przyjemnie polecam. 

 

Dzisiaj zostawiłem sobie komputer na 3 godziny żeby na serwer dołączyć :/ Nie mam tyle czasu niestety. A serwer podobno warty czekania. Wiesz może czy jakoś da się wykupić wejściówkę czy coś innego ? :/ 

 

/Sweadrey - konto kolegi :p

Edytowane przez TheFazer113
Opublikowano

 

 

 

Patch: Obojętnie
Zaludnienie: Zależy mi najbardziej właśnie na liczbie online, nie lubie gdy w grze są pustki :/ Chciałbym aby na serwerze było jakoś +/- 2,5k online albo i więcej
Raty Serwera: Im niższe tym lepiej
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Odkad sunwella nie ma to nie mam gdzie się podziać, jeśli nie znajdę jakiegoś serwera podobnego do niego to przeniosę się pewnie na globala

 

www.warmane.com server Lordaeorn- WotLK niskie raty. Gra tam dużo ludzi ( 9k online), jest parę polskich gildii. Gra się przyjemnie polecam. 

 

Dzisiaj zostawiłem sobie komputer na 3 godziny żeby na serwer dołączyć :/ Nie mam tyle czasu niestety. A serwer podobno warty czekania. Wiesz może czy jakoś da się wykupić wejściówkę czy coś innego ? :/ 

 

/Sweadrey - konto kolegi :p

 

Na Lordaeron nie ma kolejek.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)
Patch: Obojętnie. Najlepiej taki co mało waży.

Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: obojętnie.

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: 

Edytowane przez Gotenksx
Opublikowano
Patch: WOTLK
Zaludnienie: Duże  ~2500+ 
Raty Serwera: obojętnie.
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: obojętnie.
Dodatkowe Informacje: 

nie progresywny : otwarty end game content

NIE CIRCLE , NIE WARMANE!

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)
Patch: 3.3.5a

Zaludnienie: przynajmniej 500+

Raty Serwera: max 3x

PVE/PVP: PVP

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Nie dalaran-wow i warmane.

Edytowane przez koxxxik12
Opublikowano

Patch: 6.2.0+

Zaludnienie: przynajmniej 1000+

Raty Serwera: bez znaczenia

PVE/PVP: PVE/PVP

Zagraniczny czy Polski: Obojętnie

Dodatkowe Informacje: Dodatek WoD najlepiej z jak najwieksza iloscia graczy.

Nie Najlepiej 1k+ im wiecej tym lepiej. PvE i Pvp.  Ktoś coś poleci ? Monster czy  Firestrom ? A moze coś innego ? pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Patch: Obojetnie

Zaludnienie: Duże (+2k)

Raty Serwera: High

PVE/PVP: PVP

Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny

Dodatkowe Informacje: bardzo duzy exp najlepiej x100+ (koniecznie)

Opublikowano

 

Patch: WOTLK
Zaludnienie: Duże  ~2500+ 
Raty Serwera: obojętnie.
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: obojętnie.
Dodatkowe Informacje: 

nie progresywny : otwarty end game content

NIE CIRCLE , NIE WARMANE!

 

 

 

Patch: 3.3.5a
Zaludnienie: przynajmniej 500+
Raty Serwera: max 3x
PVE/PVP: PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Nie dalaran-wow i warmane.

 

 

Zachęcam poczekać do 13 listopada na reaktywację Sunwella, projekt zapowiada się naprawdę obiecująco, na FP ludzie regularnie w komentarzach dyskutują, strona jest już przywrócona, już dużo osób wie o tym i coraz więcej się dowiaduje i coraz więcej na forach poruszane są tematy o tym. Naprawdę warto poczekać te 2 i pół miesiąca, zapraszam, jako gracze zaludnijmy serwer porządnie ^^

Opublikowano (edytowane)

 

Patch: 6.2.0+
Zaludnienie: przynajmniej 1000+
Raty Serwera: bez znaczenia
PVE/PVP: PVE/PVP
Zagraniczny czy Polski: Obojętnie
Dodatkowe Informacje: Dodatek WoD najlepiej z jak najwieksza iloscia graczy.
Nie Najlepiej 1k+ im wiecej tym lepiej. PvE i Pvp.  Ktoś coś poleci ? Monster czy  Firestrom ? A moze coś innego ? pozdrawiam.

 

Aktualnie najlepszym WoDem jest Firestorm-serveur 4 realmy połączone na BG, 2 działające rajdy w 90% niedługo mają wprowadzić Hellfire citadel oraz dokończyć Blackhanda oraz Maidens (sa na Live serwerze w fazie testów), na International realmie gra około 1,5k graczy, także polecam

Edytowane przez Aydeeen

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Patch: 3.3.5a
Zaludnienie: Duże
Raty Serwera: Wszystko jedno
PVE/PVP: PVE
Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny
Dodatkowe Informacje: Ważne żeby na serwerze nie było mikropłatnośći (tylko mounty itp.) 
 

Opublikowano

Patch: Obojętnie.

Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: obojętnie.

PVE/PVP: obojetne

Zagraniczny czy Polski: Najlepiej Polski

Dodatkowe Informacje: Dla nowego gracza który nigdy nie grał w wowa

Opublikowano

Patch: Obojętnie.

Zaludnienie: Duże

Raty Serwera: obojętnie.

PVE/PVP: obojetne

Zagraniczny czy Polski: Najlepiej Polski

Dodatkowe Informacje: Dla nowego gracza który nigdy nie grał w wowa

http://atlantiss.eu

Mobo: Aorus Z390 Pro|Cpu: i7 9700|Ram: Patriot Viper 4 3600MHz 16GB|Gpu: Rx 580 8GB|Psu: Seasonic Focus Plus 650W|Cooler: Noctua NH-U12A|Case: Corsair 220T 

 

 

 

 

Opublikowano

Patch: 5.4.8+

Zaludnienie: Duże (realne, a nie 2k na stronie 200 w grze)

Raty Serwera: Obojętne

PVE/PVP: PVE

Zagraniczny czy Polski: Obojętne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...