Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][NO-WL][BEZ PREMIUM][FRAKCJE] CRAFCIARZE JEDYNY TAKI OGARNIĘTY SERWER FRAKCJE!


RealCraftServer

  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fajny serwer? :D

    • Tak, fajny
      17
    • taki sobie :P
      8
    • Nieee
      31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosze cie kompromitujesz sie tylko ale juz zaraz do 100 post na 1 temacie brawa :D

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Nie bede tak jak ty spamowal co ty powiesz to ja napisze ze to noobowskie i bede cie wnerwial i sobbie posty zrobie

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

specialnie tak napisalem zeby sie smiac z twojego spamu

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Gratuluję Ci... Stworzyłeś zajebisty serwer, tylko że taki chujowy :) . Nabiłeś sobie ponad 80 postów w 1 temacie. Spamujesz ciągle tym samym... "dzięki za dobrą opinię", pod każdą z dobrych opinii, "refresh" co 20 minut. Miałem zamiar wbić na serwer ale najpierw chciałem zobaczyć poziom administratora; wystarczyło przeczytać temat i już wiemy, że naszego Pana cofnęli w rozwoju. Po wbiciu na serwer otrzymuje propozycje Mini-VIP'a za polecenie w temacie. Nie wspominając o masie ludzi w diaxowym ekwipunku na spawnie, nie mam nic do powiedzenia. Po prostu jesteś żałosny.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

@UP

Odświeżam temat, żeby grało więcej ludzi przez co serwer będzie jeszcze ciekawszy. ;)

A możesz mi powiedzieć kto dał Ci propozycję MiniVIP'a za polecenie w temacie? Od razu takowego człowieka z administracji usunę. :P

Opublikowano

Moderator o nicku "ProcekAMD"

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

ŻAŁOSNE!

 

Nie zagram.

W dupie ja mam, te wasze warny.


Opublikowano

@UP Już pare osób wcześniej pisało to samo. Odpuść sobie...

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Zagrałem, a więc czas na opinię.

Serwer średni. Administrację rzadko widuję, a jak już widuję to w negatywnych sytuacjach.

Kolesie z Diax EQ szaleją przy spawnie itp.

Ogólna Ocena : 5/10.

5465845486.png

Opublikowano

Reklama tak zniechęca,że głowa boli.Dodatkowo kłótnie tutaj są do niczego

 

 

Lagi górą,serwer burą...

[50 POSTÓW] Jezus przyjdzie w glanach,bo początki są ciężkie

[100 POSTÓW] Yes Yes Yes

[150 POSTÓW] Hell Yeah

[200 POSTÓW] Satan is with us :)

Opublikowano

Nie warto wchodzic

Oceniam to po tym że :

 

 

= Anty x-ray-a nie ma

= Nie ma ani /sethome ani /home , da sie zrobic lozkiem ale pozniej nie da sie wrocic

QL4A4Sf.png

Opublikowano

@UP

To survival ziomek. Nie ma /sethome na survivalu...

A AntyXRay nie ma , bo lagowal i dobrze ze nie ma...

Wolę już grać z xrayowcami niż na lagach.

5465845486.png

Opublikowano

@UP

To survival ziomek. Nie ma /sethome na survivalu...

A AntyXRay nie ma , bo lagowal i dobrze ze nie ma...

Wolę już grać z xrayowcami niż na lagach.

 

Nie mozna wchodzic na arene sg jak chce sie miec zatrzymany dom

QL4A4Sf.png

Opublikowano

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...