Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][NO-WL][BEZ PREMIUM][FRAKCJE] CRAFCIARZE JEDYNY TAKI OGARNIĘTY SERWER FRAKCJE!


RealCraftServer

  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Fajny serwer? :D

    • Tak, fajny
      17
    • taki sobie :P
      8
    • Nieee
      31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Jezusie kochany.................. JA NIE ROBIE SPAMu - Wy robicie, tym głupim chłamem na MPC forum, OOO już widze że zeedytowaliście swój pościk, ohhh to takie mądre! będę 1 na mpc forum!

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Nie polecam, nie podoba mi się opis serwera, sama nazwa tematu.

Misiek co chwile pisze "Polecam serwa [...]", dowiedziałem się że to vip tego serwera.

Zobaczymy, na razie niestety jestem na nie, ale życzę powodzenia : )

Opublikowano

Oh my god -.-

 

 

Serwer by MOŻE (bo jeszcze nie wszedłem -_-) Fajny..

JAK BYŚCIE ZWIĘKSZYLI SLOTKI ! :3

 

 

 

@RealCraftServer

Kasy nie ma nie? Nie kupują VIPków?: D Zainwestujcie ze swoich. -_-....

 

 

Skonfigurujcie pluginy aby było np. "kit tools" Jeśli nie umiecie

 

-Polecam Się na Technika :D

Opublikowano

Fajny by był serwer gdyby nie to że serwer dla Kasy lub nie umiecie wgrywać pluginów.

Dajcie dla gracza chociaż komende sethome o /pay juz nie mowie -.-....

Albo dla kasy, albo wgrać nie umiecie..

 

+ Kit tools chociaz -_-

 

 

Te komendy działają. Przynajmniej wczoraj działały...

 

 

Tak, działały WCZORAJ... Po 2. Wejdz czasem na serwer a nie taki nie ogar wchodzi KidMod i pisze zeby ogarnal dziecko bo spamiło (Podaje mu nick i pisze powod)

 

 

 

Jego reakcja:

-Ale jaki nick??

 

 

WTF... Ogarnijcie te Adminy -_-...

 

 

@@Zgłaszam się na Technika !: ).

Opublikowano

Zmiencie troszke reklame bo ona mnie osobiscie nie zacheca do grania na serwerze :P

Opublikowano

RealCraftServer prosze cie poco piszesz pod kazdym postem

 

Przyklad

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

Refresh sie robi co 24h !!!

 

Dodatek

 

 

Jak wygląda ten temat :

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

 

 

Misiek .<33 : Zajebisty serwer polecam

 

RealCraftServer : Up@ Dzięki za opinie , refresh

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...