Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Rozpierdol ! Server typu Kwadratowaa masakra ! PVP : ON | LWC


HMsysOF1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Wiktor

Nick z Gry:Cebulka

Wiek:13 lat

skype:wiktorkaczmarski1

Cos o sobie:Jestem mily z tego co muwia inni i zabawny gram w minecraft 5 lat i znam sie juz troche

Dlaczego chcesz zagrac?:Poniewaz lubie skkf'a i jego serie i przy okazji mysle ze bedziemy sie niezle i fajnie bawic:D

ta 5 lat -.- zobacz pierw kiedy minecraft został stwożony :D

 

pawelekpro

Kcin

Matiz215

Negative

RodzynekPL

miki888

Zielak102

Drrake

 

DODANI !! CZEKAMY NA INNE PODANIA !!

xxx

Opublikowano

Imie: Maksymilian

Nick z gry : Maksio1011

Wiek: 16

Skype: makio10111

coś o sobie: No cóż tu można napisać skonczyłem właśnie gimnazjum, chodze do technikum, gram zawodowo w piłkę nożna, mieszkam w Olsztynie.

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukam miłego towarzystwa do pogrania sobie przy komputerze i miło spędzonego czasu.

Opublikowano

Imie: Adrian

Nick z gry : hris7ow

Wiek: 19

Skype: adek.adek5

coś o sobie:Uważam, że jestem osobą przyjazną. Wiem na czym polega współpraca, i nie mam problemów z poprawną komunikacją między mną a innymi graczami.

Dlaczego chcesz zagrać?: Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Chyba każdy, kto interesuje się Minecraftem ogląda Kwadratową Masakre. I tak samo każdy z nas chciałby zagrać na takim serwerze. Ty/Wy dzięki stworzeniu takiego serwera dajecie nam choćby namiastkę tego, co oznaczaczałoby granie na Kwadratowej Masakrze.

Opublikowano

Chciałbym grać na tym wspaniałym serwie

 

Wiek: 12\13

Imię: Ernest

Skype: loscanarinhoscr7

Nick: LosCanarinhos

Coś o sobie :D : Jestem młodym graczem gram od 15 miesięcy uwielbiam Minecraft i Tenis Stołowy :D.

Dlaczego chcesz grać?: Chcę grać na tym wspaniałym serwie bo uwielbiam Kwadratową Masakre i oglądam wszystkie odcinki, mam nadzieję że ten serw też zaistnieje na youtube :D

 

:D Mam nadzieję że mógłbym grać na tym serwie :D

Opublikowano

Imie: Oskar

Nick z gry : xOski55

Wiek: 14

Skype: NewaxPL

coś o sobie:No To tak jestem z Warszawy ;d lubię grać w nogę,jestem miły i uprzejmy ;)

Dlaczego chcesz zagrać?:Ponieważ chciałbym spróbować na takim serwerze jak kwadratowa masakra ;p

Opublikowano

Imie:Norbert

Nick z gry :SiRock

Wiek:14 lat

Skype:Bili221

coś o sobie:Lubie grac na gitarze , Jeździć na rowerze , nartach. Nawet lubię się uczyć Zajmuje się C++ oraz html .itp

Dlaczego chcesz zagrać?:Chce zagrać dlatego ze mam nudę w domu i chce ogarnienty server

xSiRock_eune_157_1_text.png

Opublikowano

Imie:Rafał

Nick z gry:RafPL

Wiek:12

Skype:minecraft838

coś o sobie:Lubie grać w piłkę nożną i na kompie Interesuje mnie informatyka

Dlaczego chcesz zagrać:Ponieważ szukam fajnego serva.

Opublikowano

Sory Wielkie ale baneczka mam Za [...]

No właśnie,za co? ;x

Nawet nie wszedłem na serwer,ponieważ byłem na dworzu(bla,bla,bla)

Przychodze,patrze a tu niespodzianka,banik :)

"Banned:The Ban Hammer has spoken!"

Do Wyjaśnienia:)

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Imie: Wojtek

Nick z gry : rotek123

Wiek: 14

Skype: podam na priv

coś o sobie: Moją pasją jest taniec JumpStyle, bawię się grafiką i trochę tworzeniem muzyki : > Ogółem kolorowo :D

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ chcę doświadczyć atmosfery jaka panuje na serwerze tego typu ;) Pozdrawiam

Zapraszam wszystki fanów gry Minecraft

Na nasz kanał YouTube, na którym znajdziecie

Wiele TimeLapsów z rozbudowy miasta, wiele śmiesznych filmów itp.

dosygnaturekforumkopia.png

Opublikowano

Dostałem bana (3dedy)

 

1ded: Zabil mnie cheater po tym jak rozwalil mi caly dom...

2ded: Dostałem jak podpalali TNT

3ded Znowu tnt podpalac admin i ban -.-

 

Weź mnie odbanuj przecież sam nie dedałem -.-.

Opublikowano

Tak trzeba.

Zapraszam wszystki fanów gry Minecraft

Na nasz kanał YouTube, na którym znajdziecie

Wiele TimeLapsów z rozbudowy miasta, wiele śmiesznych filmów itp.

dosygnaturekforumkopia.png

Opublikowano

dlaczego mnie nie dodałeś :D

Imie:Dawid

Nick z gry : GavinoFree

Wiek: 15

Skype: NIE MAM MAM GG ,TS3 :)

coś o sobie: hmmm co by o sobie powiedzieć jestem miły znam się na pluginach lubię grać w piłkę minecrafta i cs1.6 :)

Dlaczego chcesz zagrać?: DLATEGO ZE ZAWSZE CHCIAŁEM ZAGRAĆ NA KWADRATOWEJ MASAKRZE ALE NIEGDY NIE BYŁEM TAK POPULARNY :/

Opublikowano

Imie:Damian

Nick z gry :Damian7PL

Wiek:14

Skype:damianoski1231

coś o sobie:Spoko ze mnie zioom, jestem ogarniety i fajny :D Da sie lubic xD

Dlaczego chcesz zagrać?: Nie mam widzow na yt, i szukam serwera gdzie moge pograc ( Chodzi tu o kwadratowa) i ten styl

 

POST KOLEGI * NIE MA KONTA NA MPC *

 

Tu Moje \/

Imie:Marcin

Nick z gry :NiochBochxD

Wiek:14

Skype:dobrywojo

coś o sobie:Spoko ze mnie zioom, jestem ogarniety i fajny :D Da sie lubic xD

Dlaczego chcesz zagrać?: Nie mam widzow na yt, i szukam serwera gdzie moge pograc ( Chodzi tu o kwadratowa) i ten styl

Opublikowano

Imie: Michał

Nick z gry : Cz4rt3k

Wiek: 13

Skype: cz4rt3k

Coś o sobie: Jestem ,,nerdem" komputerowym ^^ , lubię informatykę .

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo szukam serwerów tego typu a za bardzo fajnych nie znalazłem :\ , myślę że ten będzie odpowiedni .

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

nie mogę wbić na serwer!!!

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Imie:

Nick z gry : MrNumereks

Wiek: 14

Skype: mrnumereks

coś o sobie: lubie budowac i grac w minecrafta :D jestem ogarnietym kolesiem :D

Dlaczego chcesz zagrać?: Zawsze chcialem zagrac na takim serwerze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...