Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Rozpierdol ! Server typu Kwadratowaa masakra ! PVP : ON | LWC


HMsysOF1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imie:Fabian :P

Nick z gry : 666Trol666

Wiek:14

Skype:mam ale nie używam,wole ts3

coś o sobie:mam dużo wolnego czasu, kocham grać w minecrafta, chodzę do 2 klasy gimbazjum

Dlaczego chcesz zagrać?:ponieważ nigdy nie grałem na tego typu serwie dlatego pragnę zagrać.

sygna-666_xrrhens.jpg


  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Kuba

Nick z gry : Centurion1555

Wiek: 14 lat

Skype: kupakurcjus

coś o sobie: Lubię grać w minecraft, nie mam mutacji, i uwielbiam tego typu serwery!

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo myśle że administracja jest na tyle rozsądna że mnie doda ;-) i lubie kwadratową masakre :)

MPC Love<3

Opublikowano

Imie: Kamil

Nick z gry : SrCortix

Wiek:14

Skype: krzychu6630

coś o sobie:mam na imie Kamil mieszkam w Warszawie lubie grac w mc:D

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo lubie serwery typu Kwadratowa Masakra:D

Opublikowano

Imie:Arkadiusz

Nick z gry :arkadiusz1117

Wiek:16

Skype:themiqule

coś o sobie:Lubie grać na takich serwerach, jestem ogarniętym kolesiem, i pomagam innym.

Dlaczego chcesz zagrać?:Serwer zapowiada się zaje..... więc chce na nim grać lubię miłą atmosferę.

Opublikowano

Imie: Rafał

Nick z gry : Markovski

Wiek: 14

Skype: rafizolnierz

coś o sobie: Chlopak :D , Rowny gosc , Pomocny , nie przepadam za PVP*

Dlaczego chcesz zagrać?: NUDYY

brak

Opublikowano

Imie: Kuba

Nick z gry : Kokutstc

Wiek: 13

Skype: kuba.stc

coś o sobie: Lubie gre minecraft jest mily i mam humor

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo zawsze chcialem zagrac na kwadratowej masakrze a wy mi to oferujecie :D

Opublikowano

Imie: Krzysiek

Nick z gry : Exodeux

Wiek: 13 (Po mutacji)

Skype: tysiek.pro (Aktualnie mikrofon z słuchawkami w naprawie, znaczy się... Nie zdołali naprawić, 3 kolejne które mi dali były zepsute... I muszę czekać do poniedziałku, bo już nie mieli -.-)

coś o sobie: Jestem człowiekiem który się w miarę dobrze uczy, nie, nie kujon... Lecz po prostu mnie ciekawią tematy na lekcjach, ogólnie to lubię sobie pograć w Minecraft'a, prowadzę swój kanał w serwisie YouTube (248 widzów) i zamierzam kręcić filmy z tego serwera jeśli będzie się miło grało :)

Dlaczego chcesz zagrać?: Tak jak już pisałem, chciałbym nagrywać serie z tego serwera, chciałbym poznać kolejnych ciekawych ludzi :)

10 postów

(...)

250 postów

500 postów

1000 postów! - SPAMER!

:D

Opublikowano

ja pierdole, podania. :D :D :D :D xD xD xD xD

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

Opublikowano

Imie:Mateusz

Nick z gry :Merkon124

Wiek:14

Skype:merkon.12345

coś o sobie:Interesuje się grafika oraz tworzeniem skryptów

Dlaczego chcesz zagrać?:Chcę zagrać ,ponieważ od dawna szukam takie serwera ,aby się odpręzyć po dniu spędzonym w szkole :>

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Imie: Kamil

Nick z gry : Malinowy98

Wiek: 14

Skype: Wladek1599

coś o sobie: Lubie pisać na CAPS LOCKS . i zaczynać zdanie na ej i kończyć na plx plx xD:D :D :D :D :D

Dlaczego chcesz zagrać?: bo zapowiada sie fajna zabawa

Opublikowano

Imie:Piotrek

Nick z gry :piotrek131

Wiek:13

Skype:assholepl

coś o sobie:Lubię grać w noge, biegac, grac w gry komputerowe i krecic filmiki na youtube

Dlaczego chcesz zagrać?:Z takiego powodu, iż chce nakrecic serie minecraftową z tego serwera ! : >

Opublikowano

Imie: Damian

Nick z gry : JedayPL

Wiek: 14

Skype: nie posiadam ;(

coś o sobie: Lubię w wolnych chwilach charatać w gałę i pykać w mc albo bf3 :) Zamierzam kupić premium za ok. 2 tyg.

Dlaczego chcesz zagrać?: Poniewać podobają mi się serwy tego typu, dość często oglądam kwadratową masakrę na yt.

bird_s10.png

administracjo łaskawa, proszę, zdejmnij mi te 0% :D

Opublikowano

Wzór Podania :

 

Imie:Adam

Nick z gry :pdrv

Wiek:14

Skype:adamgalant11

coś o sobie: Gram od bety 1.6.6. Jestem ogarniętym graczem. Lubie grać w minecrafta w wolnym czasie.

Dlaczego chcesz zagrać?:Lubię servery tego typu. Oglądam cały czas kwadratową masakre i wiem o co chodzi. (nie grifuje)

 

Kolega

 

Imię:Daniel

 

Nick z gry: PolskiVenom

Wiek: 15

Skype:daniel.paruzynski

coś o sobie: Gra od bety 1.6.6. Gramy w minecrafta dla zabawy.

Dlaczego chcesz zagrać: Chcemy razem zagrać i pobudować. Wiemy o co chodzi i nie będziemy grifować.

Opublikowano

Imie:Gabriel

Nick z gry :Decoy

Wiek:15

Skype:gabriel.1212

coś o sobie:jestem ogarem i nie jestem samolubem umiem sie dzielic i pomagac

Dlaczego chcesz zagrać?:Podobaja mi sie serwery tego typu i lubie grac na multi

Opublikowano

decoy

pdrv

polskivenom

jedaypl

piotrek131

malinowy98

merkon124

kokutstc

jjayklocek

 

DODANI !!! CZEKAMY NA INNE PODANIA !

xxx

Opublikowano

Imię : Mateusz

Nick Z Gry: MediuM

Wiek : 14

Skype: a71678455

O Sobie: Jestem ogarniętym chłopakiem z poczuciem humoru,stosuję poprawną ortografię.Nie musicie się o to martwić.

Umiem pomagać,współpracować.

Czemu Tu?: Ponieważ długo szukam serwera tego typu,poszukuje miłej gry i zabawy ;)

                                                    2011-2015,tylko MPC!

Opublikowano

Imie:Kacper

Nick z gry :niemam29

Wiek:13

Skype:niemam111

coś o sobie:lubie pograc w mc na multi umiem pomagac i współpracować i dużo ogarniam

Dlaczego chcesz zagrać?:bo szukam dobrego serwa z ładną atmosferą

Opublikowano

Imie:Kacper.

Nick z gry :Archer.

Wiek:13.

Skype:Podam na pw.

coś o sobie:Jestem zwyczajnym nastolatkiem ktory lubi grać w piłkę i minecraft ;) , jestem ogarnięty i miły dla graczy jak zarówno dla administracji ;).

Dlaczego chcesz zagrać?:Bo chciałem zagrać na tego typu serverze mam nadzieje że będzie fajnie i będziemy wspólnie grać ;):D.

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Imie:Kacper.

 

Nick z gry : Ichigo

 

Wiek: 16

 

 

Skype: Mam ale dopiero gdy zostane dodany/ale i tak wole TS3 xD

 

coś o sobie: Szukam przyjaciół.

 

Dlaczego chcesz zagrać?: znudzone Hg i Wojny gildi- i Szukam przyjaciół.

Opublikowano

-,-

 

Imie:Kacper.

 

Nick z gry : Ichigo

 

Wiek: 16

 

 

Skype: Mam ale dopiero gdy zostane dodany/ale i tak wole TS3 xD

 

coś o sobie: Szukam przyjaciół.

 

Dlaczego chcesz zagrać?: znudzone Hg i Wojny gildi- i Szukam przyjaciół.

 

Po piewszę nie kopiuj od innych po 2 nie umiesz sam pisać

Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...