Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Rozpierdol ! Server typu Kwadratowaa masakra ! PVP : ON | LWC


HMsysOF1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie:Mikołaj

Nick z gry:CookieMonsta

Wiek:13

Skype:mikolerarsfer

coś o sobie:Lubie Placki

Dlaczego chcesz zagrać?:Szukam ogarnietego servera ;d

ov4u.jpg


Opublikowano

Imie:Jacek

Nick z gry :zwiad123

Wiek:13

Skype:jacu.jacek

coś o sobie:Za duzo tutaj nie ma jestem uczniem 1gim moje hobby:minecraft,pc

Dlaczego chcesz zagrać?:Ciekawi mnie taka rozgrywka

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

A mnie dlaczego nie dodasz?

Przeczytaj swoje podanie

coś o sobie: Szykam koleguf.

Dlaczego chcesz zagrać?: -][-

 

zwiad123

 

 

DODANY !! CZEKAMY NA INNE PODANIA !!

xxx

Opublikowano

Imie:Kacper

 

Nick z gry : Ichigo

 

Wiek: 16

 

Skype: StelePL

 

coś o sobie: Chodze Do 1 LO, Nudzi mi sie,Lubie Chelsea,Real i Barce,Slucham Grubsona Gurala itp

 

Dlaczego chcesz zagrać?: Znudzony jestem grą w wojny gildi czy serwerami które maja 200 slotów+

Opublikowano

Imie:

Nick z gry : pawelekpro

Wiek:13

Skype: Tak pawelek_starosta15

coś o sobie: Jestem Dobry, Nie niszczę nic jak nie ma cuba itp

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo szukam serwa do nagrywania

Opublikowano

Imię: Patryk

Nick z gry :MrSiwyPL

Wiek:15

Skype:patryk.chylewski77

coś o sobie:Uważam, że jestem osobą przyjazną. Wiem na czym polega współpraca, i nie mam problemów z poprawną komunikacją między mną a innymi graczami.

Dlaczego chcesz zagrać?:Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Chyba każdy, kto interesuje się Minecraftem ogląda Kwadratową Masakre. I tak samo każdy z nas chciałby zagrać na takim serwerze. Ty/Wy dzięki stworzeniu takiego serwera dajecie nam choćby namiastkę tego, co oznaczaczałoby granie na Kwadratowej Masakrze.

Opublikowano

Imie: Robert

Nick z gry : EceRceT

Wiek: 14

Skype: Smok4142

coś o sobie:Miły ogarnięty gracz, gram w minecraft od samego początku jego powstania ... Nie wiem co jeszcze napisać :)

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukam serwera na którym będe się dobrze bawił, poznam nowych kumpli i spędzę miło czas.

Opublikowano

WSZYSCY GRACZE NA WHITE LIST :

 

 

 

 

hmsysof

d33mon0

zino645

zin0645

salwadoreek

serusssmc

duke

ziolo231pl

mrdav0rak

jjaymon

ejlakus_999

rebuck

mineqattro

mortius

mowmidobrze

masiher

mrvisionpl

mrdv0rak

koko

przemas

zielu71

666trol666

centurion1555

konrad1999sron

srcortix

markovski

suselek

decoy

pdrv

polskivenom

jedaypl

piotrek131

malinowy98

merkon124

kokutstc

jjayklocek

medium

niemam29

cookiemonsta

zwiad123

ichigo

mrsiwypl

ecercet

 

 

CZEKAMY NA INNE PODANIA !!!

xxx

Opublikowano

Imie: Paweł

Nick z gry : pawelekpro

Wiek:13

Skype: Tak pawelek_starosta15

coś o sobie: Jestem Dobry, Nie niszczę nic jak nie ma cuba itp

Dlaczego chcesz zagrać?: Bo szukam serwa do nagrywania

Opublikowano

Imie:Kamil

Nick z gry :Kcin

Wiek:15

Skype:Kcin

coś o sobie:Jestem miły Zdyscyplinowany I Normalnie Się Zachowuje Mam Fajne Plany Na Domy ITP :D

Dlaczego chcesz zagrać?: Szukam Fajnego Serwera I Szukam Fajnych Ludzi Do Gry :D.

mca.png


Opublikowano

Imie: Jakub

Nick z gry : Matiz215

Wiek: 15

Skype: Misiekkk270

coś o sobie: lubie parkoury escape skyblocki

Dlaczego chcesz zagrać?: bo Szukam właśnie takiego serwera!

Opublikowano

Imie:Dawid

Nick z gry : GavinoFree

Wiek: 15

Skype: NIE MAM MAM GG ,TS3 :)

coś o sobie: hmmm co by o sobie powiedzieć jestem miły znam się na pluginach lubię grać w piłkę minecrafta i cs1.6 :)

Dlaczego chcesz zagrać?: DLATEGO ZE ZAWSZE CHCIAŁEM ZAGRAĆ NA KWADRATOWEJ MASAKRZE ALE NIEGDY NIE BYŁEM TAK POPULARNY :/

Opublikowano

Imie:Kuba

Nick z gry :Negative

Wiek:15

Skype:qba.kapela

coś o sobie:Lubię MC i Piłke nożną ^^

Dlaczego chcesz zagrać?:Dziwne pytanie ;d Chce pograc ;d

Opublikowano

Imie:Wiktor

Nick z Gry:Cebulka

Wiek:13 lat

skype:wiktorkaczmarski1

Cos o sobie:Jestem mily z tego co muwia inni i zabawny gram w minecraft 5 lat i znam sie juz troche

Dlaczego chcesz zagrac?:Poniewaz lubie skkf'a i jego serie i przy okazji mysle ze bedziemy sie niezle i fajnie bawic:D

Opublikowano

Serwer DNO

3 max 4 normalne osoby

Dostalem bana (3 razy zabity)

Za nic jest publiczna chodowla zboza scielem i sadze a facecik pisze ze zniszczylem ja i zabili mnie

2. buduje dom kolejny mnie zabil.

Pisze do Admina - on nie reaguje.

Nie Polecam

Opublikowano

Imie: Marcin

Nick z gry : Ruinir

Wiek: 15

Skype: Tak

coś o sobie: Lubie MineCraft'a, jestem ogarnięty i lubię wspólną grę :)

Dlaczego chcesz zagrać?: Chciałbym sobie pograć z kimś na takim serwerze jak kwadratowa masakra ( na czymś podobnym ), chce poznać nowych ludzi i świetnie się z nimi bawić :)

Opublikowano

Imie:Kacper

Nick z gry :RodzynekPL

Wiek:13

Skype:kaku2500x

coś o sobie:gram w mc od alpha 1.2.6 jestem uprzejmy i mam poczucie humoru

dlaczego chcesz zagraz:bardzo lubie masakre i chcialem pograc z innymi a przy tym nakrecic serie

Opublikowano

Imie: Filip

Nick z gry : tymczasowo miki888 potem może Worgen325 Filipxd37

Wiek: 13

Skype: Filipxd37

coś o sobie: Lubię grać w gry komputerowe, interesuję się informatyką. Na serwerze mógłbym grać tylko w weekend i dni wolne (rodzice <_< ). Proszę się nie odstraszać moim głosem, ponieważ nie przeszedłem jeszcze mutacji

Dlaczego chcesz zagrać?: Dlatego, że nigdy nie grałem serwerze tego typu a bardzo bym chciał. Jestem ogarnięty i potrafię współpracować.

Opublikowano

Imie: Grzegorz

Nick z gry :Zielak102

Wiek: 14

Skype:zielak1045

coś o sobie: Mam 14 lat nie mam jeszcze mutacji szukam serwera tego typu

Dlaczego chcesz zagrać?: Dlatego, że nigdy nie grałem serwerze tego typu . Jestem ogarnięty

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Imie: Robert

Nick z gry : Drrake

Wiek: 14

Skype: thefastkill [tak]

coś o sobie: No cóż , youtuber z partnerstwem , lubie batony , piłkę nożna , oraz jazde na rowerze .

Dlaczego chcesz zagrać?: skkf mnie nie wezmie na kwadratowa masakre wiec chce tu bo pewnie serwer bedzie fajny, pewnie cos nagram .

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...