Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Rozpierdol ! Server typu Kwadratowaa masakra ! PVP : ON | LWC


HMsysOF1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TU ZOSTAŁ PRZENIESIONY TEN TEMAT ! ! !

 

http://www.mpcforum.pl/topic/726029-kwadratowy-rozpierdol-typu-kwadratowa-masakra-survival-dedyk-wl-pvp-premium-lwc/#entry5252529

xxx

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imie: Kacper

Nick z gry : NorqosH

Wiek: 14

Skype: jest ale nie podam

coś o sobie: jestem fajny :D żartuje :D jestem miły i opanowany

Dlaczego chcesz zagrać?: nwm bo szukam fajnego serwera

sygnatura2b.jpg
Opublikowano

Imie: Kacper

Nick z gry : NorqosH

Wiek: 14

Skype: jest ale nie podam

coś o sobie: jestem fajny :D żartuje :D jestem miły i opanowany

Dlaczego chcesz zagrać?: nwm bo szukam fajnego serwera

Bez Skype sie nie dostaniesz :) Napisz a potem usuń :D

xxx

Opublikowano

Imie:

Nick z gry :Rychu

Wiek:17

Skype:mam team speak 3 jak cos jest lepszy i mniejsze lagi ...

Napisz podanie poprawnie ! skype a nie ts3 -.- ludzie zrozumcie !

xxx

Opublikowano

Imie:Przemek

Nick z gry : Zino645

Wiek:14

Skype: shadow0800 ale team speak 3 lepszy :)

coś o sobie:Hmmm lubię tańczyć,grać na gitarze i grać w gry

;)

Dlaczego chcesz zagrać?:Hmmm ponieważ szukam serwer'a gdzie będzie dużo zabawy.

Opublikowano

Imie: Igor

Nick z gry : Igor01_PL

Wiek:15

Skype: NA PW

coś o sobie: Tak tam sobie chłoptaś przesiadujący często na komputerze i grający w gry ;). Interesuje się informatyką.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ projekt wygląda na ogarnięty tak samo jak pomysłodawca i myślę że będzie mi się na nim bajecznie grało :D.

50 Postow[X]

100 postów[]

200 Postow[]

500 Postów []

Opublikowano

Imie:Kuba

Nick z gry :kubex001

Wiek:12

Skype:sz.mordor

coś o sobie:Mieszkam w iławie lubie grać w piłke nożną uczę sie skakać na bmx

Dlaczego chcesz zagrać?:Lubie grać na serwerach tego typu a dużo ich nie jest

Opublikowano

Imie: Salwador

Nick z gry : Salwadoreek

Wiek: 14

Skype: salwii5

coś o sobie: Tak więc nazywam się Salwador. Uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum, interesuję się grafiką komputerową oraz sportami typu tennis.

Dlaczego chcesz zagrać?: Chciałbym zagrać na waszym serwerze dlatego iż uważam, że będzie to jeden z lepszych serwerów minecraft.

Opublikowano

Imie:Hubert

Nick z gry :MineColner

Wiek:15

Skype:mam ale nie podam

coś o sobie:lubie grac w gry mdz.minecrafta

Dlaczego chcesz zagrać?:szukam jakiegos fajnego serwera typu. Kwadratowa Masakra

Opublikowano

Imie:

Nick z gry : JetlebPL

Wiek: 14

Skype: mg09061998

coś o sobie: Zwyczajny chłop ze wsi, moim hobby jest obgryzanie paznokci, plucie na odległość i nauka latania. Dodatkowo lubię grać.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ szukam fajnego serwera i ten wydaje mi się dla mnie odpowiedni :)

Opublikowano

Imie:Robert

Nick z gry :SerusssMc

Wiek:13

Skype:nie.podam17 (to moj skype nie wiedzialem jaki login dac:D)

coś o sobie:Jestem ogarniętym graczem który chce zagrać na tym serwerze

gram od 1.3

Dlaczego chcesz zagrać?:Lubie takie serwery a więc wiecie czemu chce zagrac:) na tym serwerze Takie serwery mi się podobają

Opublikowano

Imie:Bartek

Nick z gry :Duke

Wiek:14

Skype: bartekokole

coś o sobie: Raczej to nie jest jakoś potrzebne. W grze się wszystkiego dowiesz.

Dlaczego chcesz zagrać?: Lubie tego typu serwery

Opublikowano

Imie:Rafał

Nick z gry :Ziolo231PL

Wiek:14

Skype:KaczySmiech.xd1

coś o sobie:jestem miły jestem ogarnienty, interesuje sie serwerem typu "Kwadratowa masakra"

Dlaczego chcesz zagrać?:szukam jakiegos fajnego serwera typu Kwadratowa Masakra (chce tez rozkrencic swoj kanal na yt)

c9fe75fe.jpg

By Mr.KaczySmiech

Opublikowano

Imie: Mateusz

Nick z gry: MrDv0rak

Wiek: 14

Skype: MrDv0rak. (Złącze pod mikrofon zepsułem i nie mam jak rozmawiać.)

Coś o sobie: Mam na imię Mateusz i chodzę do gimnazjum. Szukam serwera gdzie po długiej i ciężkiej nauce będę mógł w zaciszu sobie pograć. W Minecraft'a gram od wersji 1.3 beta. Minecraft'a kupiłem na wersji 1.6.6. Szukałem dużo paczek modów, aby pograć sobie, ale żadne mi nie odpowiadają. Gra samemu mnie nudzi. Dlatego szukam podobnego serwera, do Tego.

Dlaczego chcesz zagrać?: Ponieważ lubię grać na serverze tego typu. Nie będzie niewiadomo kogo, dlatego unikne mało ogarniętych graczy. Będzie to też kolejny powód, aby zagrać w Minecraft'a. Myślę, że przez to, że nie mam mikrofonu mnie nie zdyskfalifikujecie. Oczywiście Skype mam zainstalowany, ze słuchem nie mam problemu, a słowne odpisanie myślę, że nie będzie problemem.

 

 

 

PS: Wiem, że wzór w innym stylu niż ten w pierwszym poście. Ale myślę, że to nie przeszkadza.

518831445005751729602.png

Opublikowano

Imie:Adrian

Nick z gry :JJayMON

Wiek:12

Skype:adik5221

coś o sobie:Mam na imię Adrian mieszkam w tarnowskich górach interesuje się sportem/grami :D

Dlaczego chcesz zagrać?:Chciałbym poznać Administracje kolegów nowych ;)

Opublikowano

Imie:Patryk

Nick z gry :ejlakus_999

Wiek:12

Skype:patolek122

coś o sobie:Jestem miły lub grać z kimś jestem kreatywny

Dlaczego chcesz zagrać?:od dawna szukam takiego serwera bo sram juz FB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...