Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Kwadratowa masakra xD


jinii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:16

Nick:soldso

Imię:Damian

Skype:nie podam

Staż w mc:ponad rok

Coś o sobie:Lubie sport i gre na komputerze

Dlaczego akurat nasz serwer?: bo szukam tego typu serwera

Opublikowano

Wiek:15 :rolleyes:

Nick:DjPOKORNY

Imię:Kacper

Skype:kacperbbb

Staż w mc:1.5

Coś o sobie:Jestem ogarnięty.Moje hobby to koszykówka

:ninja:.Chodze do 3 klasy gimnazjum mam dobre mikro i chętnie bym z wami zagrał i pogadał ^_^

Dlaczego akurat nasz serwer?:Kolega polecił i powiedział że jest świetny ! :P

Opublikowano

Wiek:15 :rolleyes:

 

Nick:DjPOKORNY

 

Imię:Kacper

 

Skype:kacperbbb

 

Staż w mc:1.5

 

Coś o sobie:Jestem ogarnięty.Moje hobby to koszykówka

:ninja:.Chodze do 3 klasy gimnazjum mam dobre mikro i chętnie bym z wami zagrał i pogadał ^_^

 

Dlaczego akurat nasz serwer?:Kolega polecił i powiedział że jest świetny ! :P

 

kolega woja33 :D

Opublikowano

Wiek : 14

 

Nick : stas132

 

Imię:Stanisław

 

Skype:stas5154

 

Staż w mc: od 1,7,3

 

Coś o mnie : Jestem miły ,pomocny i dobrze się dogaduje z ludzmi . Chodzę do 1 klasy gimnazjum .Interesuje się grami i sportem .Czasami chodzę na imprezy.

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Ruinir

Imię: Marcin

Skype: mar-cin32

Staż w mc: od 1.7.3

Coś o sobie: Chodzę do 3 gimnazjum. Lubię grać w piłkę nożną i siatkową. Jestem ogarnięty, przyjacielski, miły i lubię pomagać innym

Dlaczego akurat nasz serwer?: Podoba mi się taki serw typu kwadratowa masakra i chciałbym pograć z innymi osobami dobrze się bawić i poznać nowe osoby :)

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: PGE

Imię: Przemek

Staż w mc: nie pamiętam ale dawno temu

Coś o sobie:Jestem spokojny i Opanowany lubię uczyć się nowych rzeczy i pomagać innym chodzę do liceum

Serwer dlatego ponieważ podobno jest bardzo fajnie nikt nic nie kradnie nikt nie grifuje itd. Serwer polecił mi kolega który już u was gra

Opublikowano

Wiek:15 lat

Nick:BlackFacePL

Imię:Cezary

Skype:blackfacepl

Staż w mc:około roku

Coś o sobie:Jestem człowiekiem który potrafi spokojnie porozmawiać a zarazem pośmiać się. Interesuje się Informatyką techniczną. Lubie grać multiplayer.

Dlaczego akurat nasz serwer?:Bo nie będzie tutaj dzieci NEO, i będzie można spokojnie pograć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...