Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WeedSRO ~ 500k Darmowych Silków ~ Dużo Nowości ~ Suny FB do 9DG ~ 110 Cap


xFatality

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I znowu check ...

Wiadomo z jakiego powodu ? I kiedy będzie on ?

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Ma ktos linka do jakiejs stronki z clientem 110lvl 11 dg tylko stronka bez limitu albo z wiekszym transferem niz tym tutaj ?

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Mi tutaj spokojnie 3mb/s leci http://files.fm/u/ykkhqkq

 

Jesli chcecie do gildii IronMaiden to piszcie do:

Montev

Synex

Ciastko

FallenAngel

proooblem

Bartek

Maciejos

EvilFenix

Avogadro

Fatality

 

I.są jakieś polskie gildie które by chciały do polskiej uni narazie 2/8 mamy =) ?

Opublikowano

Mi tutaj spokojnie 3mb/s leci http://files.fm/u/ykkhqkq

 

Jesli chcecie do gildii IronMaiden to piszcie do:

Montev

Synex

Ciastko

FallenAngel

proooblem

Bartek

Maciejos

EvilFenix

Avogadro

Fatality

 

I.są jakieś polskie gildie które by chciały do polskiej uni narazie 2/8 mamy =) ?

 

 

o ile umisz czytaj ja niepotrzebuje calego clienta bo go mam ale chodzi mi o to ze niema w nim launchera ani sro.client i wiem ze w parti cos tam to sie znajduje wiec jak ktos moze niech wrzuci:)

Opublikowano

MI z tej stronki transfer po 180 leci max a na koniec pobierania jest blad

pisze : pozostalo kilka sekund i error

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

o ile umisz czytaj ja niepotrzebuje calego clienta bo go mam ale chodzi mi o to ze niema w nim launchera ani sro.client i wiem ze w parti cos tam to sie znajduje wiec jak ktos moze niech wrzuci:)

 

Odpisałem temu panu tutaj a nie tobie ;d ( patrz cytat niż niżej)

 

Ma ktos linka do jakiejs stronki z clientem 110lvl 11 dg tylko stronka bez limitu albo z wiekszym transferem niz tym tutaj ?

 

A co do sro_clienta , launchera i replacera to pewnie Ci usunął antivirus bo ja miałem ^^,

 

Wrzucam Ci tutaj sro_client.exe , silkroad.exe , replacer.exe i particles.pk2

http://www.mediafire...bv1449wnvtj7506

Skanik (jakieś virusy są ale nie spotkałem się jeszcze z czystym sro_clientem xD) https://www.virustot...73d3b/analysis/

Rekrut
Opublikowano

Mi tutaj spokojnie 3mb/s leci http://files.fm/u/ykkhqkq

 

Jesli chcecie do gildii IronMaiden to piszcie do:

Montev

Synex

Ciastko

FallenAngel

proooblem

Bartek

Maciejos

EvilFenix

Avogadro

Fatality

 

I.są jakieś polskie gildie które by chciały do polskiej uni narazie 2/8 mamy =) ?

God why? Ciastko... Jeśli to on - jedyny w swoim rodzaju pierdolnięty polaczek który każdego scamował na tSRO. Jeśli to on to radzę go omijać :)

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

God why? Ciastko... Jeśli to on - jedyny w swoim rodzaju pierdolnięty polaczek który każdego scamował na tSRO. Jeśli to on to radzę go omijać :)

 

Wątpie że to on a na tsro nie grałem ^^

Opublikowano

zapodaj ktos clienta pod tego silka ;p ale z innego uploadu niz ten tutaj. pl z z z z

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Pograłbym ale client nie idzie wypakować, ktoś tam pisał że można clienta playsro ściągnąć i dać same media, zaraz sprawdzę -.-

błąd archiwum wyskakuje:

http://scr.hu/screenshooter/9148222/shajpow

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

God why? Ciastko... Jeśli to on - jedyny w swoim rodzaju pierdolnięty polaczek który każdego scamował na tSRO. Jeśli to on to radzę go omijać :)

Niestety na tSRO nie grałem nigdy :D :D

10465336176777382411.png
Opublikowano

Dajcie reuploada !!!!!!!!!! na jakis nie limitowany upload

 

A najlepiej jak by ktos na torenty wpier*olił plz dam lajka plusa czy co tam chcecie ;d

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...