Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WeedSRO ~ 500k Darmowych Silków ~ Dużo Nowości ~ Suny FB do 9DG ~ 110 Cap


xFatality

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powinni na oficjalniej stronie wprowadzic opcje raportowania bugow ehh jedna postac mam zbugowana a teraz az sie boje na drugą zakladac joba zeby znowu nie zbugowało.

 

Jak by co to w grze Naevia

 

BuBuS bug ;/

Opublikowano

Przydałoby się założyć jakiś TS3 aby było jak rozmawiać bo grać z mikro to całkiem co innego :P


True love survives all

Opublikowano

Powiem tak jeżeli włączą do 15-stej to będzie zajebiście :P


True love survives all

Opublikowano

@up

serwer działa 0 lagów pełno eventów :).A ten chceck jest spowodowany tym że serwer scrashowal a Administratora poprostu niema przy kompie :),dlatego to tak długo trwa.

Opublikowano

Nic nie chce mówić ale wczoraj czy któregoś tam dnia też tak było.


True love survives all

Opublikowano

No tak bo ten admin to bardzo rzadko jest i dlatego xD

 

 

I jak mi supporter mówił to on prowadzi ten server z kafejki internetowej w egipcie czy cuś takiego xD

Opublikowano

hahaha noto chłopak to hardcore jest widzę :P ale skoro tak to widać że też ogarnia ale teraz niech rusza to co trzeba i idzie do tej kafejki :P


True love survives all

Opublikowano

@up

serwer działa 0 lagów pełno eventów :).A ten chceck jest spowodowany tym że serwer scrashowal a Administratora poprostu niema przy kompie :),dlatego to tak długo trwa.

 

Serwer nadal check przyjacielu ...

Opublikowano

Ale się to ciągnie... już 16-sta a serwer nadal OFF a miałem nadzieję iż bynajmniej dziś sobie pogram :/


True love survives all

Opublikowano

No tak bo ten admin to bardzo rzadko jest i dlatego xD

 

 

I jak mi supporter mówił to on prowadzi ten server z kafejki internetowej w egipcie czy cuś takiego xD

Może kafejke zamknęli xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...