Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TrollRoad Online - 90CAP/Roc/Job temple/Naprawione Skille/etc.


ipaikillah

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RUSZAMY DZIŚ O 18! (17.08.2012r)!

nluBw.jpg

Oficjalna strona: http://85.25.235.24/web/

Forum: http://85.25.235.24/

Rejestracja/Download: http://85.25.235.24/web/

O serverze:

Server jest świeży, niedawno odbyły się jego beta testy. Wszystko działa i jest opłacone.Start servera zapowiadany jest na 17.08.2012 (czyli dzisiaj). Jest on zrobiony typowo pod PvE. Co to znaczy?- Oznacza to, że w większości spędzony czas poświęcimy na karawany.

 

Informacje:

EXP/SP 20x

Drop/Gold 10x

SoX/Fgw/Alchemy 1x

Job 10x

 

Level CAP - 90

Mastery level CHN -300

Mastery Level EU - 180

Party Matching - 1~90

Skill table - MAX

BOTTING - ALLOWED!

 

FGW - ENABLED

FW - ENABLED (2 razy w tygodniu)

Job Temple - Enabled

Magic POP - DISABLED

Advanced Elixirs - DISABLED

Jangan Cave - Disabled

 

 

 

 

 

DODATKOWE INFORMACJE

 

1.Na serverze będzie włączony respawn jednego z najbardziej potężnych i silnych unique jakim jest Roc. Jego drop będzie zmieniony, a obrażenia jakie zadaje i ilość posiadanego HP zmniejszona. Oznacza to, że możemy "dropnąć" itemy na 9DG (oczywiście unikalne)

 

 

 

 

 

5feOx.jpg

 

2. Następną bardzo interesującą rzeczą jest Job Temple. Dzięki niemu będziemy mogli zdobyć bardziej unikalne przedmioty niż te które otrzymamy w grze zabijając moby. Będzie on wzbogacony w Coin Systemem.W Temple, będą znajdować się odpowiednie moby na Cap.Nie zapominając też, dodam iż wszystkie unikaty znajdujące się w nim, będą działać. Przykładem jest finałowy Boss Seth/Haroeris który będzie dropił itemy Seal of Moon, nie zapominajmy, że jest bardzo trudny do zabicia. Oto przykładowe zdjęcie:

 

 

 

 

 

sstEp.jpg

 

 

 

 

3.W grze wpowadzono też wiele innych urozmaiconych zmian. Otóż przedmioty jakie mogliśmy dostać od HP/MP Recovera (tutaj 1-42 SoS) zostały zamienione na Seal of SUN!

8pl2D.jpg

 

 

 

 

A ponadto zamiast scrolla na 60 level, dostajemy Attack peta jakim jest BEAR!

2VGlF.jpg

 

 

 

Warto też zwrócić uwagę na itemy startujące, gdyż są one bardzo ciekawe! Oto i one!

BVWGQ.jpg

 

 

 

 

Levele ONG'ów zostały zmienione, teraz możesz farmić ze swoim party bez ograniczeń!

H9Pz9.jpg

 

 

 

FORGOTTEN WORLD

Itemy z Forgotten World (11dg) zostały zamienione na 9 DG!

FYF93.jpg

 

 

 

FORTECA PRZEWIDZIANA JEST 2 RAZY W TYGODNIU

Będzie ona obowiązywać tylko Jangan jak za starych dobrych lat

;)

5D2By.jpg

 

 

TRAILER/PREZENTACJA

 

Przetłumaczone z EPVP ;)

I hope life teach you good... I hope...

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zobaczymy jak Repose dzis nie ruszy to gram tu ;)

;) Ja już tu zadecydowałem że będę grał. Repose ma stworzonych zaledwie 400 kont. Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy - zapraszam ts.nighthunters.eu kanal 10VIP :) po południu jest zacne 20+ osób ;D

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

gdzie jest download

download jeszcze nie ma, jak narazie pracują nad clientem więc cierpliwości. Jeżeli coś dojdzie natychmiast edytuję ;)

I hope life teach you good... I hope...

Opublikowano

Jak większosć z ts'a wbijam tu jesli repose nie wystartuje, osobiscie odpycha mnie tylko cap 90 ale jest tylko nowych ciekawych rzeczy przez ktore pomimo capu ciągnie jak nigdzie ;) tak jak wyzej napisali, zapraszam na ts'a.

Repose ma ost. szanse ;]

Opublikowano

Dokładnie wczoraj ok 20+ osob zadecydowalo ze ida tutaj wiec i ja wbije , widac ze maja fajne pomysly na gre wiec tylko czekac az open bedzie , z tego co slyszalem client ma byc podany 1/2h przed otwarciem i strona ale nie wiem ile w tym prawdy

Edge-1.png
Opublikowano

-------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPRASZAMY na tsa (Team Speak 3)

IP ts.nighthunters.eu

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przeważnie jest nas po 25+ osób :) Guild

Odchodzi niezła Brechta :) jest śmiesznie

Będziemy Grać tutaj zapewne ;)

Siedzimy na :

Silkroad *Xympha*

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

jak by ktoś miał Problem z zainstalowaniem , wbiciem to pisać na PRIV ;)

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Tak jak wczoraj zdecydowaliśmy Ogromem głosów,idziemy na ten server.Zapowiada się o wiele ciekawiej niż repose,a także ładnie zachęca.Osoby,które szukają Euro pt, napiszcie do mnie wiadomość,lub zagadajcie na ts'ie.

Opublikowano

Oczywiście też wbijam, serwer jak marzenie, jeden z moich ulubionych capów i jeszcze te zmiany. :)

Oby poszło wszystko pomyślnie!

14mxpnc.jpg
Opublikowano

Repose ma czas do 18 ( ciotka chyba nie śpi 24 godziny - a może?) jeśli się nie wyrobią, ten serwer przyjmie tylu graczy:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...