Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]MineConstructeur Role-Play Odegraj rolę prawdziwego mieszkańca [SPOUT],[1.3.1],[Nowe-itemy],[No-premium],[Skiny]


Damian

Opinia  

180 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by?/chcia?aby? gra? na serwerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Damian a co z działkami

tzn. wiem że będą 20x20 ale czy są jakieś ograniczenia co do wysokości działki i głębokości pod ziemie?

Opublikowano

Dzięki arofazowi dodaliśmy:

  • Partnerów - /addpartner Nick // /removepartner nick // /partner
  • Płeć - /setgender Male / Female
  • Wiek - /setage [wiek]
  • Imię RP - /setname [imię]
  • Rasa - /setrace [Czlowiek, Elf, Krasnolud, Akari]
  • Opis postaci - /setinfo [desc]
  • Poprawiony czat;

- /w - Czat na 4 klocki max.

- /t - Czat na 32 klocki max.

- /s - Czat na 64 klocki max

 

 

Szukamy czegoś nowego ;p

 

 

@edit

 

Zmieniony whisper na 6 klocków, shout na 72 klocki, oraz rp chat na 48 klocków, spolszczony plugin ;3

 

 

@Edit

 

jednak nie skorzystamy z oferty pluginu, n.t Czatu :3, oczywiście inne funkcje (wyżej) będą dostępne


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Ja zagram na pewno , serwer będzie super ( tak myśle) . Nie że chce poprawić ocene serwera tylko że mi się bardzo podoba , admini ogarnięci , i jeszcze do tego te rodziny .. Boskiee ;d

 

Pzdr. Acerek

brak

Opublikowano

A to jakos trudno bedzie zainstalować w sensie wgrac tego spouta? czy nie jak tak to prosze o jakis poradnik i szybka odpowiedz

Na razie nic na ten temat nie powiem bo Spouta jeszcze nie ma

 

Chcielibyście łódki jako samochody ?

  

Opublikowano
A to jakos trudno bedzie zainstalować w sensie wgrac tego spouta? czy nie jak tak to prosze o jakis poradnik i szybka odpowiedz

 

SpoutCraft to jest zoptymilizowany minecraft, włączasz logujesz sie i grasz. Tylko że spout ma 250x więcej opcji niż normalny minecraft


Nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Na razie nic na ten temat nie powiem bo Spouta jeszcze nie ma

 

Chcielibyście łódki jako samochody ?

Na razie nic na ten temat nie powiem bo Spouta jeszcze nie ma

 

Chcielibyście łódki jako samochody ?

 

TAK

Opublikowano

Na razie nic na ten temat nie powiem bo Spouta jeszcze nie ma

 

Chcielibyście łódki jako samochody ?

Na razie nic na ten temat nie powiem bo Spouta jeszcze nie ma

 

Chcielibyście łódki jako samochody ?

TAK
Opublikowano

Serwer będzie korzystał z launchera SPouta.

Zaznaczam jeszcze raz nie na otwarciu Spout będzie za tydzień lub dwa bo jeszcze nie wyszedł !

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...