Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs na 600k zarejestrowanych na mpcforum.pl!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty się kuźwa arofaz do Upss nie stawiaj, bo wiem jaki jesteś.

To co zrobiłeś wtedy, wiesz o co chodzi, potwierdza tylko to, że coś

z tobą nie tak. Nie spinaj się, bo wiesz jakie wtedy miałem możliwości,

a nie zrobiłem nic z dobrej woli.

 

Dobrze, że Cię wyruchali, tak jak Ty wyruchałeś nas.

Wredna chyba tłumaczyła, jak wygląda akceptacja,

Upss ma zwyczajnie racje, a Wy nie potraficie tego zrozumieć.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Każdemu "spiskowcowi" z tego tematu osobiście dałbym tydzień bana. Tak dla zasady, ludzie, dajcie sobie coś powiedzieć, bo jak na razie mówić można do woli ale nic z tego do was nie dociera...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Każdemu "spiskowcowi" z tego tematu osobiście dałbym tydzień bana. Tak dla zasady, ludzie, dajcie sobie coś powiedzieć, bo jak na razie mówić można do woli ale nic z tego do was nie dociera...

Ja bym tobie dał bana za rozprzestrzenianie pedalstwa przez te koniki

 

Temat jest do dyskusji wredna wyjaśniła sprawe i jest cisza

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Ja bym tobie dał bana za rozprzestrzenianie pedalstwa przez te koniki

 

Temat jest do dyskusji wredna wyjaśniła sprawe i jest cisza

Jesteś taki mądry, zabawny i opiniotwórczy, że po prostu "wow".

 

Anyways, to nie zmienia faktu, że mimo tłumaczeń Wrednej zrobiliście tu taką wieś od stron, że aż się patrzeć nie chce na ten debilizm

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Dla mnie ten konkurs to żenada. A to że administracja nie wyłączyła akceptacji choć proszone było od 30 minut przed zakonczeniem, to jest dowód że sie zaciemniacie i administracja leci w chuja.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Spinaj się do niego bo ma rację. Jakim to trzeba być ograniczonym żeby nie zrozumieć tak prostych spraw jak działa akceptacja postów... Idz postaw sobie forum na localhoscie i sam sprawdz, może w końcu przestaniesz pierdolić głupoty.

wszyscy jesteście mądrzy po jej poście xD

Śmieszni jesteście.

Już pisałem jak się nie wygrało trzeba na coś/kogoś zrzucić

 

Hrabia twój poziom wypowiedzi mnie rozwala xD

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

a no, jestem mądry po jej poście którego nawet nie czytałem bo nie widzę potrzeby. Zrzuć na siebie bo to tylko i wyłącznie twoja wina.

 

ps. Poziom wypowiedzi Hrabi jest o kilka leveli wyżej od twojego.

To jest forum POLSKIE tu piszemy w języku POLSKIM a nie po angielsku już nie rozróżniasz leveli od poziomów ?

Zastanowił bym się nad tym czyja jest wina że przegrałem a może to lag ze strony forum i dlatego nie wygrałem hę ?

Nie wiem czy przeczytałeś czy nie bo nie udowodnię ci tego

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Zjebali konkurs i tyle.

 

Śmieszne to jest przygotowują lduzi do konkursu tydzień. A na końcu sami pierdolą.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

To jest forum POLSKIE tu piszemy w języku POLSKIM a nie po angielsku już nie rozróżniasz leveli od poziomów ?

Zastanowił bym się nad tym czyja jest wina że przegrałem a może to lag ze strony forum i dlatego nie wygrałem hę ?

Nie wiem czy przeczytałeś czy nie bo nie udowodnię ci tego

 

Widzę, że gnębi cię to pytanie strasznie. Masz tutaj odpowiedź, już się możesz uspokoić.

 

"Nie wygrałeś, bo strona działała idealnie, ale ty byłeś za wolny" - proste, nie? ;)

 

PS: Nigdzie nie widziałem punktu regulaminu zabraniającego pisania po angielsku :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Widzę, że gnębi cię to pytanie strasznie. Masz tutaj odpowiedź, już się możesz uspokoić.

 

"Nie wygrałeś, bo strona działała idealnie, ale ty byłeś za wolny" - proste, nie? ;)

 

PS: Nigdzie nie widziałem punktu regulaminu zabraniającego pisania po angielsku :)

Napisałem że to jest zabronione ?

Ale po tych grach nie długo w POLSKIM zdaniu co drugie słowo będzie angielskie ...

 

Nie byłem za wolny NIE MÓW TAK :huh:

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Napisałem że to jest zabronione ?

Ale po tych grach nie długo w POLSKIM zdaniu co drugie słowo będzie angielskie ...

 

Nie byłem za wolny NIE MÓW TAK :huh:

 

Jak ktoś potrafi angielski to raczej jest to atut...

Po za tym co wam tak zależy na tym czarnym prostokącie? Gold ma to samo...

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Opublikowano

Pff słaby dla mnie konkurs.Nie będe siedział jak jakiś no-life do 2-3 w nocy dla jakiejś plakietki na forum...

 

 

 

Ale też gratuluje wygranej :D

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

Opublikowano

Szczerze mówiąc to takie mówienie sobie że konkurs był ustawiony to jest po prostu "szukanie dziury w całym" (czy jakoś tak :P )

a co do akceptacji to dobrze że była

bo tak jak napisała jedna osoba kilka stron wcześniej

że gdyby jej nie było to każdy mógł by edytować post i wmawiać innym że to on był pierwszy a tak to moderatorzy widzieli kto dał pierwsze ss

I spamowanie postami typu "to ja powinienem być pierwszy" lub coś w tym stylu jest po prostu bez sensu bo to tylko wina waszego kompa :) i odrobiny szczęścia (którego niektórym zabrakło :D [miedzy innymi mnie :P ]) :D

 

 

PS: To w końcu kto wygrał?? :D

@down

xD

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Tego nie wie nikt, kokosz chyba zasnął przed PC, nie ma go od 30 minut :D

 

#EDIT, OFFTOP

 

HROBIO13 i jego nowa sygnarutka ;D

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

To jest forum POLSKIE tu piszemy w języku POLSKIM a nie po angielsku już nie rozróżniasz leveli od poziomów ?

Zastanowił bym się nad tym czyja jest wina że przegrałem a może to lag ze strony forum i dlatego nie wygrałem hę ?

Nie wiem czy przeczytałeś czy nie bo nie udowodnię ci tego

Teraz już wiem kto jest największym dzieciakiem, chłopcze, możesz wyjść i nie wracać, przegrałeś, taki los, pogódź się z tym, znajdź sobie dziewczynę, pograj w piłkę, a nie siedzisz na forum i wkurwiasz ludzi którzy mają ambicje. Dzieciaku.

Zjebali konkurs i tyle.

 

Śmieszne to jest przygotowują lduzi do konkursu tydzień. A na końcu sami pierdolą.

Patrz wyżej, kotku.
Opublikowano

Nie ma to jak pisać przed Wredną to co ona, a później zostać zwyzywaną od najgorszych, bo ma się racje. :3

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Nie ma to jak pisać przed Wredną to co ona, a później zostać zwyzywaną od najgorszych, bo ma się racje. :3

Piszesz o swoim przypadku ?

Ona wie co o niej niektórzy sądzą ;)

A że ma teraz racje to gryzie cie że nikt nie próbował jej "pojachać" ?

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Nie, zapewne gryzie ją to, że ludzie patrzą na rangę, bo jak ktoś ma membersa to jebać go,

ale jak jest GM to pełen szacunek. Właściwie to dobrze, tyle że nie powinni atakować tego, kto miał racje a nie miał rangi.

1352970251-U713459.png

By Maxiu
"Because limits, like fears, are often just an illusion"

Opublikowano

Nie, zapewne gryzie ją to, że ludzie patrzą na rangę, bo jak ktoś ma membersa to jebać go,

ale jak jest GM to pełen szacunek. Właściwie to dobrze, tyle że nie powinni atakować tego, kto miał racje a nie miał rangi.

Ja nigdy na rangę nie patrzyłem :) Jak by nie miała racji to bym jej pocisną :)

Ranga to tylko troche kodu nic po za tym ;)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Jak to Suchy napisał:

Zaraz będzie 6k wejść na profajl.

 

Teraz wszyscy co pisali że konkurs ustawiony, będą pisać "GZ" haha...

 

Gratulacje :)

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...