Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NP][24/7][UNIKAT][NO-MODS] THE ZOMBOID - Gdy zapadanie zmrok..


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

start.png

prez0.png

prez1-optifine.png

prez2.png

prez3.png

prez4.png

prez5.png

prez6-strona-serwera.png

prez7-sms-shop.png

prez8-status.png

prez9-faq.png

prez10.png

prez11.png

prez12.png

prez13-itplanet.png

Jak zostać sponsorem?

Chcesz zasponsorować nam jakieś usługi, nagrody lub dofinansować nasz projekt?
Pisz na [email protected] gdzie obgadamy szczegóły.

Jak zostać partnerem?

Masz 3.000 widzów na YouTube? Masz dobrze prosperującą stronę lub serwer związany z MineCraft'em?
Napisz do nas na [email protected]
przedstawiając screenami liczbę twoich widzów/dziennych odwiedzin/średnia liczba osób na serwerze. Nawet jeżeli masz mniej widzów, możesz napisać i my rozważymy opcje nadania Ci partnera.
Warunek? Ty dasz nam reklamę - my damy Ci wyjątkowe uprawnienia na serwerze, pozwalające Tobie jeszcze lepiej nagrywać oraz grać.

Changelog oraz informację o aktualizacjach znajdziesz na naszej stronie, fanpage'u , a czasem i tutaj.

Przejdź do dyskusji >>>

Aktualne bugi:

 

- Uderzenie LPM gracza lub moba "zatyka" (psuje) bronie palne.

  • Odpowiedzi 675
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wie ktoś może jak wejść na serwer??

 

Ja jak się łączę, to albo przy łączeniu mam Crasha, albo: "Connection Reset".

Daje Like za pomoc :<

Opublikowano

Stosowałem się do poradnika ale mam problem... Jak POBRAĆ klikam w link Zomboid klikam download now wybieram RapidShare loguje sie po przez swoje konto klikam Upload

 

I nic wyskakuje mi tylko żebym Wgrał Swoje pliki Prosze o pomoc za pomoc Like

 

 

@edit Już nie potrzebuje pomocy!!!! doszłem do tego sam Powód byl taki że jestem idiotą ....

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

Ehh..... Pliki pobierają się 10 minut pfff.... Komputer mi wysiada

 

@up Stosowałeś się do poradnika ?

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

@UP. HAHAHAHHA XDDD

 

@Topic.

 

Jesteśmy otwarci na propozycje, serwer się rozwija, więc się nie martwcie, poradniki powstają, pomagamy, Yundy (NetTech) Pomaga na Skype ze mną. Także nie martwcie się. Mapka się rozbudowuje. ;]

35672.jpg

Poprawna polszczyzna to podstawa.

Jeśli ty Użytkowniku nie posługujesz się poprawną polszczyzną, to idź po słownik i PRZECZYTAAAJ GOOO CAŁEGOOOOOO!!!

Opublikowano

Wprowadziłem ankietę, proszę wypełnijcie ją - pomoże nam ona ukierunkować nasze działania ;)

Opublikowano

Mam mały problem, przez oryginalnego launchera nie mogę wejść("failed to verify username") a Mineshafter sie zacina na hack launcher :( Nastawiłem się żeby pozabijać zombie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...