Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzowie Haxballa - Turniej 1 vs 1


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bambos kobieta ?

HAHAHAHAHAHAHAHAHA...

Jebłem xD

 

@antywarn

Przelazłem, ale szkoda że przez w/o :<

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

To kiedy mniej więcej będę ? Nie będę siedział 10 godzin na mpc..

 

Musimy czekać na Bambosa, aż on podejmie decyzje. On pewnie śpi jeszcze, tak pod wieczór będą wysyłane linki osób z prawej strony tak jak wczoraj było.

Opublikowano

Nick na MPC: BoginiSexi

Nick w Grze: Lisa_

Doświadczenie w grze: Średnie.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Nudzi mi się, to nie mam co robić.

 

Oczywiście - zapisuję się jeżeli są jeszcze zapisy...

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Hmm a link do tego haxballa czy zalozysz???

Suois

 

Szukam osoby do wspólnej gry na prywatnych serwerach metin2, wiecej informacji na Prywatnej Wiadomości

:)

Opublikowano

I co na PW dostałem info o 15.00 że za 1h mecz. Więcej żadnego info nie dostałem nic a nic....

Prosze o więcej info bo jestem w stanie grać :)

 

@Hmmmm...... coś tego info cały czas nie dostałem ...

Opublikowano

A nie lepiej by było żeby każdy z osobna się ze sobą umawiał i najwyżej ten mecz by się nagrało.. tylko trzeba było jeszcze byłoby miec kontakt do rywala np. gg

Opublikowano

ja sie pytam dlaczego pomimo tego że wygrałem w moim pierwszym meczu jestem jako 'przegrany' ?

chyba że coś źle wyzytuje i jeszcze będę grał? Grałem 1 mecz i 1 mecz winn.

 

Pozdr.

Opublikowano

Jak nie było info tak nie ma. Ogarnij ten konkurs bo to już prawie miesiąc się ciągnie a dopiero pierwsza faza rozegrana. Gratuluje organizacji.

Opublikowano

@Up

Jeśli nie mam czasu to nie mam czasu , hejtuj mnie nadal synku ale to co ty robisz też można się pośmiać ;*

 

A teraz informacja do wszystkich . W poniedziałek mecze prawej strony.

­39566146920630933015.png

Opublikowano

ref

Tabelka zaaktualizowana .

Tych którzy nie było na dzisiejszym meczu a pw rozsyłaliśmy wczoraj i czekaliśmy od 12 do 18 niestety przegrywają walkowerem

­39566146920630933015.png

Opublikowano

to znaczy no już wtedy mnie tam nie było, nie grałem bo mojego przeciwnika nie było mpc

a z tego co się dowidziałem to przeszedłem dalej z tego powodu

fs_overall.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...