Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzowie Haxballa - Turniej 1 vs 1


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na MPC: Kasiątko

Nick w grze: Kasiątko

Doświadczenie w grze: Średnie.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Bo tak gra jest fajna, daje mi dużo rozrywki. ;)

Opublikowano

Nick na MPC: phenomen

Nick w Grze: phenomen

Doświadczenie w grze: nie,ale potrenuję przed turniejem

Dlaczego chcę wziąść udział w

konkursie: w sumie to tylko dlatego, że lubię tosty z serem.

Opublikowano

Nick na MPC: NorBy

 

Nick w Grze: NorBy

 

Doświadczenie w grze: Prawie wcale.

:D

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Bo lubię Chipsy.

Słyszymy i widzimy tylko to, co jesteśmy zdolni pojąć.

Opublikowano

Nick na MPC: ManXer

Nick w Grze: Hafrosen

Doświadczenie w grze: małe

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie:4fun

fs_overall.png

Opublikowano

Nick na MPC: 9diablo9

Nick w Grze: 9diablo9

Doświadczenie w grze: Wystarczające

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Bo lubię to grę i tak mi się podoba .

Opublikowano

Nick na MPC: kewinpolak

Nick w Grze: xKewinPolakx

Doświadczenie w grze: Duże

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Chcę się sprawdzić jak również sprawdzić poziom umiejętności graczy z MPC :)

Przynam że na turnieju moja "drużyna" mnie całkowicie zawiodła..

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

Nick na mpc : Mat.hias

Nick na haxballu : Mat.hias

 

Doswiadczenie w grze : Gram w wolnych chwilach wtedy gdy chce odpocząć od innych gierek

:D

 

Dlaczego chce wziasc udzial? : Ponieważ lubię konkursy na MPC. Chciałbym sprawdzić swoje umiejętności w tej grze.

Opublikowano

Nick na MPC: Antix

Nick w Grze: Antix

Doświadczenie w grze: Słabe

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Dla rozrywki

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Nick na MPC:Lemonek.

 

Nick w Grze: LemoN

 

Doświadczenie w grze: Słabe

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Dla zabawy.

Opublikowano

Pododaje osoby gdzieś tak dziś po południu.

A co do turnieju to on nadal trwa

 

To świetnie :) dobra juz tu nie spamie jak cos pisz na pw kiedy mecze itd

Ile juz osob ?

Opublikowano

Nick na MPC: CzakaPL

Nick w Grze: Czaka

Doświadczenie w grze: Jakieś tam jest :mellow:

Dlaczego chcę wziać udział w konkursie: Dla zabicia czasu

Opublikowano

Składam rezygnację, konkurs za bardzo się opóźnił. Wyjeżdżam, nie będę mieć internetu.

Opublikowano

Nick na MPC: Lether :P

Nick w Grze: ProcedeR

Doświadczenie w grze: Około roku. Poza tym kręce się po różnych ligach w haxballa.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Zawsze to jakaś rywalizacja i sprawdzenie swoich umiejętności.

Opublikowano

Nick z MPC: Massimiliano

Nick w grze: Messi

Doświadczenie: Żadne [ pierwszy raz gram ]

Czemu: ja przed wczoraj ściszałem telewizor, a na śniadanie to nie wiem chyba jajecznicę.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Nick na MPC: Paradisia

Nick w Grze: CrazyDeep

Doświadczenie w grze: Niezłe

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Ponieważ chcę się dobrze bawić :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Czekamy już kilka dni a żadnej wieści od autora kiedy się zacznie... Czyżby odwołany?

Opublikowano

Nick na MPC ; Upss

Nick w Grze ; Upss

Doświadczenie w grze: Nijakie.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie : Bo nareszcie jest jakiś fajny konek na empece.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Informuje tylko, że niestety jadę na wakacje i brak informacji od Bambosa, który dał sobie perma, potem się odbanował i nic tutaj nie robi. Jeśli turniej odbędzie się po 11.08 to będę uczestniczył, jeśli nie to proszę za moje miejsce wstawić pierwszą osobę, która się nie dostała. Pozdrawiam.

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...