Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzowie Haxballa - Turniej 1 vs 1


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na MPC ; NaveR

Nick w Grze ; Özil

Doświadczenie w grze: Średnie.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Tak pograć sobie chcę :)

Opublikowano

Bamboszek jest -.-

 

Jeżeli jest to niech napisze kiedy się zacznie i da jakieś informacje <_<

Opublikowano

Nick na MPC ; Kakauko

 

Nick w Grze ; Kaká

Doświadczenie w grze: Średnie.

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Bo nuda panuje wszędzie...

:)

Opublikowano

Nick na MPC: Banser

Nick w Grze: SmugajD

Doświadczenie w grze: Średnie

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Zamierzam sprawdzic swoje siły i niewiem czy warto grac dalej.

Opublikowano

Nick na MPC: Qps666

Nick w Grze: Qps666

Doświadczenie w grze: Słabe

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: I tak tego nikt nie czyta a jeżeli nawet to po co to komu.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

@up

 

Zapisy są zamknięte.

 

Jak jutro dostanę UB z konta to wszystkich dodam i to wszystko uporządkowuję.

 

ZAPISY CLOSED.

 

Znowu się zbanowałeś?

Opublikowano

Tak to jest jak random co ma moda chce stać się fejmys :D

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

No wypiszcie mnie bo nie mam jak grać, no chyba że da się z fona grać da xD

Btw. Odkryłem pl znaki na fonie :D

 

Da się musisz mieć tylko ekran jak trzeba i procek dobry.

Opublikowano

Lista osób zrobiona.

 

Osoby które się nie dostały na konkurs bo konkurs jest tylko dla 64 osób będą brać udział w następnym turnieju po tym.

­39566146920630933015.png

Opublikowano

A kiedy zaczynają się mecze?

Nagrody:

1 Miejsce - Gold member

2. Miejsce -10% + ( Jak bedzied dużo osób to blue member)

3. Miejsce - 5 % + (jak bedzie duzo osób to mpc champion)

Jest 64/64 graczy, czyli nagrody zmieniają się? :)

Opublikowano

Bambos wybierał kto bierze udział.

 

no chyba go cos pojebalo.. co jak co, kolejnosc zgloszen powinna byc brana pod uwage:)

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Bywalec
Opublikowano

Bambos, zaszła chyba jakaś pomyłka, zapisałem się a na liście mnie nie ma...

 

Nick na MPC:

Ultear

 

Nick w Grze:

Ultear

Doświadczenie w Grze:

Krótkie

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie:

Chęć poznania nowych znajomości oraz miło spędzenia czasu.

Opublikowano

To niech ktoś wejdzie na moje miejsce... W Niedziele o 4 rano wyjeżdżam, więc wątpię bym zdążył zagrać. No chyba, że dzisiaj się zaczynają pierwsze mecze... To jakaś szansa bd.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...