Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzowie Haxballa - Turniej 1 vs 1


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra , wszystko gites malina tylko jak gramy te mecze? może lepiej było brac numery kontaktowe jakieś :X ( GG) skype itd :X)

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z raayem dziś podejmiemy decyzję.

Co do innych którzy nie zostali napisani powiedziałem że będą mogli wziąść udział tutaj w tym konkursie :

 

 

http://www.mpcforum....31#entry4979631

 

 

Userzy zbanowani nie biorą udziału w konkursie;

 

eng blx zbanowany - PiecuPL walkowerem przechodzi

 

Nie obecność pan kaś - SynekMTG przechodzi dalej

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Jeżeli mógłbyś Bambos powiedzieć mi kiedy miałbym grać z panem Upss byłbym bardzo szczęśliwy :) (prosiłbym PW)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Jeżeli mógłbyś Bambos powiedzieć mi kiedy miałbym grać z panem Upss byłbym bardzo szczęśliwy :) (prosiłbym PW)

 

Panią! :angry:

 

Właśnie posyłamy pw z datą meczów ;p

 

@Down

 

Przepraszam nie wiedziałem, że Bambos jest kobietą. Mój błąd.

Dziękuję za informację.

Jeszcze jedno pytanko. Jeżeli przeciwnik nie stawi się na mecz jest wygrana walkowerem?

 

Chodzi mi o Upss, ona jest kobietą, nie bambos xD.

Opublikowano

Przepraszam nie wiedziałem, że Bambos jest kobietą. Mój błąd.

Dziękuję za informację.

Jeszcze jedno pytanko. Jeżeli przeciwnik nie stawi się na mecz jest wygrana walkowerem?

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

Aha. Czyli dobrze myślałem, że Bambos jest facetem :P

Czekam na PW. Już nie mogę się doczekać gry :)

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

nie no-lifisz 24h na mpc = walkover xD Teraz się dowiedziałem o meczu :D

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Kurwa mać tutaj nawet dat meczy nie ma. Kiedy ja mam grać z Letherem ?

 

Właśnie może jakieś info 1 dzień przed meczem że w ogóle się on odbędzie i podana godzina, a nie walkovery z dupy ;D

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Właśnie może jakieś info 1 dzień przed meczem że w ogóle się on odbędzie i podana godzina, a nie walkovery z dupy ;D

Dokładnie, ani żadnego PM/PW.

Konkurs niewypał.

Żadnego info o której godzinie i kiedy.

Opublikowano

Raay wysyłał pw nie ja , do niego to proszę kierować

 

Bambos skończ pieprzyć :P sam napisałeś, że wysyłąć 2h przed meczem, to wysyłałem, po 2h w/o.

Więc to nie moje zasady a ja pomagam w organizacji tylko.

Opublikowano

bo jakies zasady z dupy ustalacie ;x

nie lepiej dac termin meczy 1 rundy np do 5sierpnia?

wtedy dana para sie umowi na mecz

 

bo tak jak wyzej pisali, trzeba by no life'ić na mpc zeby cos ugrac

Opublikowano

Zrozum, że w sumie jest 64 osób i bardzo dużo meczy do rozegrania, tak z terminami byśmy nie ogarneli, także jutro podam kilka godzin przed meczami o jakiej porze będą wysyłane linki.

Opublikowano

Dajmy na to taką sytuacje. Za dwa dni wychodzę np. na rower, wracam po 2,5h i walkover. Nie lepiej ustalic kiedy dany mecz zostanie rozegramy ?

np. Massimiliano vs Lether - 5 sierpnia, godz. 17.30

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Zauważ, że ustawienie czegoś takiego nie jest łatwe.

 

 

Przykładowo:

  • Mecz może się przedłużyć o trzecią rundę - dogrywkę.
  • Gracz może się spóźnić o 15 minut na mecz.

 

Wystarczy jedna taka sytuacja i cały terminarz się opóźnia, także jutro podam pore o której będą wysyłane linki ;).

Opublikowano

A ja nie dostałem, żadnego PW jak na razie :P Czekam dalej...

Kurczę to dzisiaj cały dzień spędzę nad kompem :P

1368908122-U621182.png

Moderator Tworzenia stron WWW , ex.Moderator Dark Orbit,ex. Moderator Diablo, Helper Pogaduszek, Metin2, Dobre programy, Fan Art, MPC Media Team Recenzent.

Opublikowano

To jak bedziecie wysyłać linki to jak mozecie to na gg podrzućcie

mam ciagle wlączen jak jestem przy kompie,

gg obok pod avatarem

Opublikowano

A ja nie dostałem, żadnego PW jak na razie :P Czekam dalej...

Kurczę to dzisiaj cały dzień spędzę nad kompem :P

 

Wczoraj robiliśmy lewą stronę tabelki.

Opublikowano

Chciałbym zrezygnować z konkursu. NIck wilczekiller

Nick w grze : Wilczek

 

Dzisiaj wyjeżdzam ... a jestem po prawej stronie tabelki. !

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...