Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Hack od CrazyBot - różne wersje


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak wkleiłem offsety na destiny

 

Zobacz na datę ich dodania. Na pewno była nie jedna aktualizacja i nie działają. A destiny nie mam już, więc nowych nie podam.

Opublikowano

przydałby się poradnik jak znaleźć offsety potrzebne dla tego bota

Tutaj podaję aktualne offsety dla Destiny (z epvp):

[pointer]
status=1071DD88
gui=107128A0

[vars]
charname=*status->10C560->0

maxhp=*status->10C5BC
hp=*status->10C598
maxmp=*status->10C5B8
mp=*status->10C59C

currentpet=*status->
petpointer=*status->

mapid=*status->10C56C

targetid=*status->10C05C
targetlevel=*status->10C058
targetmaxhp=*status->10C050
targethp=*status->10C054

isdead=*action->EEC
istarget=*status->10C018
istargetdead=*status->10C05C->434
isattacking=*action->E20
isskilling=*action->E70
ismoving=*action->408->1A4
issocialacting=*action->EA4
stunskill=*action->F4C

isridepet=*action->F50
ispvp=*status->10C484
istargetpvp=*status->10C060

itemradar=*status->1C->4C

attackspeed=*action->DD8
runningspeed=*action->DE4
attackrange=*action->DE0
attackrange2=*status->10C5D8

skillspeed=*status->10C670
livesearcher=*status->10C01C
adminconsole=*status->10CFC4

map=*gui->58->714->0
mapsub=*gui->58->714->4
radar=*status->1C->2C

posx=*action->58
posy=*action->60
posz=*action->5C
posr=*action->54

Tutaj link do pliku offsets.ini dla bardzo leniwych :p

http://www.speedyshare.com/xtHWq/offsets.ini

Skan (chociaż do tego pliku pewnie nie jest potrzebny...)

i7vc.jpg

sygnampc.jpg
Opublikowano
https://www.youtube.com/watch?v=7oUW2IL4a4U

Tutaj jest tut do offsetu attack speed hacka, to ogólnie prosta rzecz, ale z niewiadomych przyczyn mi crashuje grę w momencie uruchomienia debuggera, może ktoś obcykany zna przyczynę? :)

 

@Edit

 

Wie może ktoś co może być przyczyną cofania postaci do poprzedniej pozycji po użyciu teleport hacka?

sygnampc.jpg
Opublikowano

A powie ktoś jak to włączyć na FantasyLC ? Byłbym wdzięczny :)

Musisz mieć offsety do FantasyLC, da się je odnaleźć przy pomocy cheat engine (ja nie wiem jak odnaleźć większość z nich), raczej niewielu będzie w stanie Ci pomóc :/ Na filmie, do którego dałem link (nad Twoim postem) jest krok po kroku pokazane jak znaleźć offset do attack speed hacka, spróbuj :)

sygnampc.jpg
Opublikowano

Narazie to CE nie moge pobrac bo żadna wersja się nie chce zainstalować . A co to filimu to troche nie zabardzo go rozumiem gdyby ktoś mógł to prosiłbym o kontakt na PW w sumie to tylko speed atack mi potrzebny :)

@ Mam juz wersje 6.3 ale niektóre opcje sie różnią np po wpisaniu liczby z tego okienka co sie otwiera z informacjami nie wyskakuje mi 2 kody tyko kilkanascie w tym 1 zielony i kilka czerwonych a w dodarku gdy chce zrobic do co jest na końcu filmu w oknie nie mam pola do wpisania tego podkreślonego na czerwono w oknie informacji :/ . A i na dodatek zamista 2 zestawów w tym oknie po lewej wyskakują mi 3 i nie wiem który wybrać do otwierania okna informacji ;/

Opublikowano

 

Tutaj podaję aktualne offsety dla Destiny (z epvp):

[pointer]
status=1071DD88
gui=107128A0

[vars]
charname=*status->10C560->0

maxhp=*status->10C5BC
hp=*status->10C598
maxmp=*status->10C5B8
mp=*status->10C59C

currentpet=*status->
petpointer=*status->

mapid=*status->10C56C

targetid=*status->10C05C
targetlevel=*status->10C058
targetmaxhp=*status->10C050
targethp=*status->10C054

isdead=*action->EEC
istarget=*status->10C018
istargetdead=*status->10C05C->434
isattacking=*action->E20
isskilling=*action->E70
ismoving=*action->408->1A4
issocialacting=*action->EA4
stunskill=*action->F4C

isridepet=*action->F50
ispvp=*status->10C484
istargetpvp=*status->10C060

itemradar=*status->1C->4C

attackspeed=*action->DD8
runningspeed=*action->DE4
attackrange=*action->DE0
attackrange2=*status->10C5D8

skillspeed=*status->10C670
livesearcher=*status->10C01C
adminconsole=*status->10CFC4

map=*gui->58->714->0
mapsub=*gui->58->714->4
radar=*status->1C->2C

posx=*action->58
posy=*action->60
posz=*action->5C
posr=*action->54

Tutaj link do pliku offsets.ini dla bardzo leniwych :P

http://www.speedyshare.com/xtHWq/offsets.ini

 

czyli te offsety są na destiny :D ?

Serwer: Elysion

Klasa: Cień

LvL: 95 i rośnie :P

Gildia: Chwila


Zapraszamy do niej !

Opublikowano

Siemka mam pytanko ppobrałem program użyłem offsetów tych powyżej i chce ustawić sobie predkosć ataku i poruszania sie ustawiłem bota Daje aktywuj bota i nic sie nie dzieje

 

Powie ktoś jak ustawić krok po kroku

 

Mam Win 7

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ważniejsze od systemu jest to, żeby mieć dobre offsetsy. Powiedz na jakim serwerze chcesz użyć hacka. Pamiętaj też o tym, żeby uruchomić go jako administrator.

Opublikowano

To ma ktos te offsety na Fantasy ?? ;d / Vienio na Destinach uzywasz chociaż ? ;p

Lino jak już tu jesteś byś podpowiedział jak w CE 6.3 zrobić offsety chociaż na atak i movement speed ? ;p

Opublikowano

To ma ktos te offsety na Fantasy ?? ;d / Vienio na Destinach uzywasz chociaż ? ;p

 

Lino jak już tu jesteś byś podpowiedział jak w CE 6.3 zrobić offsety chociaż na atak i movement speed ? ;p

Na epvp jest sporo offsetów podanych dla fantasy, skopiuję dwa z nich (chyba najważniejsze):

speed hack (atak): DD8
speed hack (poruszanie się): DE4

Fantasy to ep3 jeśli się nie mylę, ten bot chyba na nim nie działa, przynajmniej mi nie chce. Offset na sh do chodzenia jest poprawny, bo sam sprawdziłem sobie w cheat engine aktualny, czyli problem musi leżeć w hacku, nie działa on na serwerach ep3?

 

@Edit

Tabelka z cheatami do Fantasy (dla Cheat Engine 6.2 z epvp oczywiście :P ):

http://www.speedyshare.com/7gXut/10042013-Save-Fantasy.CT

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/522edced1f3033943b606db537fbff0abd2e6041765e238d124e4d5ed75a3635/analysis/1375954850/
sygnampc.jpg
Opublikowano

Czyli co na fantasy nie działa ? :/

@Ustawiam offset do ottack speed na tego co podał kolo włączam Fantasy , Steam klikam ptaszek i nic sie nie zmienia :/ Może źle ustawiam ?

A w tej tabeli w CE to wszędzie w Value mam ' ??? "

Opublikowano

Ważniejsze od systemu

jest to, żeby mieć dobre offsetsy. Powiedz na jakim serwerze chcesz

użyć hacka. Pamiętaj też o tym, żeby uruchomić go jako administrator.

 

Ok chodzi all ale mam mały problem gdyż cały czas miga mi w grze tabela HELP nie wiem czemu jak zaczynam sie poruszać W/A/S/D znika tabela Co zrobić żeby całkowicie nie migała

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ok chodzi all ale mam mały problem gdyż cały czas miga mi w grze tabela HELP nie wiem czemu jak zaczynam sie poruszać W/A/S/D znika tabela Co zrobić żeby całkowicie nie migała

 

Jaka znowu tabela o.O Wystarczy mieć dobre offsety. -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...