Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Hack od CrazyBot - różne wersje


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.NET Framework odpowiada głównie za samo włączenie się aplikacji, jeśli ona się włączyła to już powinna działać do końca (inaczej wyskoczyłby błąd). Dodatkowo zakładając, że hack był pisany w .NET to byłby to .NET Framework 3/3.5 (bo z 2006 roku hack), który jest już wbudowany w Windows 7.

Raczej to samo z Visual C++, nie odpaliłby się bez tego.

 

Zakładam, że po prostu offsetsy są źle wklejone i tyle. Można spróbować jako Administrator uruchomić.

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wie ktoś co może być powodem nie działania w pełni opcji tego bota na zwykłym pc tylko auto bot mi chodzi. A na lapku chodzą mi prawie wszystkie opcję.

Opublikowano

Witam.Mam pytanie odnośnie opcji HP i MP w tym hacku trzeba wpisywac tam jakieś wartości?Mam offsety na odiseum może tam coś nie działa ?

Mówisz o wyświetlaniu ile masz HP? Prawdopodobnie masz błędy offset i dlatego nie wyświetla, choć sam nigdy nie wnikałem w to.
Opublikowano

Ech widzę że na tym forum znalezienie offsetu to problem :P

Po pierwsze program ma 2 lata "z hakiem" (taki suchar) więc może nie działać poprawnie.

Jeżeli uruchamiasz i nie sypie błędami, ale też nic nie działa to znaczy że offset jest zły.

Już same nazewnictwo zmiennych jest chore :P

 

"status" to _pnetwork w nobskim wydaniu, gui to natomiast _puimgr a z części całkowicie zrezygnowano...

Ale co tu dużo mówić proszę bardzo przykładowy offset (na HardChaos^^):

[pointer]
status=10740F48
gui=1054CC20 
[vars] 
charname=*status->10A940->0 
maxhp=*status->10A99C
hp=*status->10A978
maxmp=*status->10A99C
mp=*status->10A978
currentpet=*status->10A4DC
petpointer=*status->
mapid=*status->10A94C
targetid=*status->10A450
targetlevel=*status->10A438
targetmaxhp=*status->10A430
targethp=*status->10A434
isdead=*action->EEC
istarget=*status->10A3F8
istargetdead=*status->10A43C->434
isattacking=*action->E20
isskilling=*action->E70
ismoving=*action->408->1A4
issocialacting=*action->EA4
stunskill=*action->F4C
isridepet=*action->F50
ispvp=*status->10A890
istargetpvp=*status->10A9F8
itemradar=*status->1C->4C
attackspeed=*action->DD8
runningspeed=*action->DE4
attackrange=*action->DE0
attackrange2=*status->10A9B8
skillspeed=*status->10AA50
livesearcher=*status->10A3FC 
adminconsole=*status->10B3A4 
map=*gui->40->714->0
mapsub=*gui->40->714->4 
radar=*status->1C->2C 
posx=*action->58 
posy=*action->60
posz=*action->5C 
posr=*action->54
Z tym, że na tym programie nie wszystko będzie działać...

Tak więc wersja rozszerzona dla innych użytkowników :)

_pnetwork=10740F48
_puimgr=1054CC20
g_slzone=10708B08
CTimer::TickQuantum=1063D1B8
_CurrentTickTimer=107A1784
_pTimer+4=107A1788
PlayerBaseOffset=1C
PlayerBaseOffset2=10
PlayerBaseOffset3=4
AttackSpeed_offset=DD8
Speed_offset=DE4
Range_offset=DE0
Range2_offset=10A9B8
Admin_offset=10B3A4
HPScanner_offset=109139
Skill_offset=10AA50
SP_offset=10A9C0
Gold_offset=10A9C8
Level_offset=10945C
HP_cur_offset=10A978
HP_max_offset=10A99C
MP_cur_offset=10A97C
MP_max_offset=10A998
EXP_cur_offset=10A9D0
EXP_max_offset=10A9D8
Potion_offset=107819
ID_Pointer=40
ID_Pointer2=714
MainID_offset=0
SubID_offset=4
Radar_offset1=1C
Radar_offset2=2C
ItemRadar_offset1=1C
ItemRadar_offset2=4C
rpos_offset=54
xpos_offset=58
ypos_offset=60
zpos_offset=5C
PetLevel_offset=10A4E8
PetHP_cur_offset=10A4DC
PetFutter_cur_offset=10A4E4
PetActive_offset=10A4D4
TargetName_offset=10A3FD
TargetLevel_offset=10A438
TargetHP_cur_offset=10A434
TargetHP_max_offset=10A430
TargetID_offset=10919D
Target_offset=10A3F8
cworld_offset=1060D83C
cxpos_offset=E24
cypos_offset=E2C
czpos_offset=E60
crun_offset=E44
Chyba aż tutorial machnę jak wyciągnąć te dane.. Przynajmniej te proste :P
Opublikowano

Ech widzę że na tym forum znalezienie offsetu to problem :P

Po pierwsze program ma 2 lata "z hakiem" (taki suchar) więc może nie działać poprawnie.

Bo to juz nie forum o cheatach tylko o tym, jak wbic lvl na tym i tamtym LC, ew. do trollowania przy publikacjach serwerow "wielkich" dev'ów :P

 

Zasada dzialania jest ta sama, wiec nie powinno byc roznicy w funkcjonowaniu haxa. A z tymi zmiennymi w ini, to w kazdym skrypcie sa inne :D

Opublikowano

[pointer]
status=10769148
gui=1072FB08
[vars]
charname=*status->10C560->0
maxhp=*status->10C5BC
hp=*status->10C598
maxmp=*status->10C5B8
mp=*status->10C59C
targetid=*status->10C05D
targetmaxhp=*status->10C050
targethp=*status->10C054
targetlevel=*status->10C058
istarget=*status->10C018
istargetdead=*status->10C05C->434
isdead=*action->EEC
isattacking=*action->E20
isskilling=*action->E70
ismoving=*action->408->1A4
issocialacting=*action->EA4
stunskill=*action->F4C
ispvp=*status->10C4B4
isridepet=*action->F50
istargetpvp=*status->10C060
radar=*status->1C->2C
itemradar=*status->1C->4C
currentpet=*status->10C0FC
petpointer=*status->10C104->0
attackspeed=*action->DD8
runningspeed=*action->DE4
attackrange=*action->DE0
attackrange2=*status->10C5D8
skillspeed=*status->10C670
livesearcher=*status->10C01C
adminconsole=*status->109FCC
posx=*action->58
posy=*action->60
posz=*action->64
posr=*action->5C
mapid=*status->10C56C
map=*gui->44->714->0
mapsub=*gui->44->714->4

Powinno działać, nie mam klienta tylko sam folder bin więc sam sprawdz :p

Opublikowano

Ma ktos moze offsety do lc Fantasy ?^^

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

Opublikowano

Dziala ten program ale tam nie ma obslugi bota a nanim mi bardzo zalezy. Wiem ze moge uruchomic 2 programy ten twoj i LastChaos-Bot 30.10.10 ( bot dziala bez offsetu na tym ) ale jak ktos sie pojawi w radarze to bot sie nie wylaczy.

Opublikowano

Może ktoś wytłumaczyć ocb ?

Wklepuje Offsety które innym działają (na destiny) jak widac lecz hack nie chce działać. Pojawia się tylko pasek obok radaru i nie działa. Mam Win 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...