Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej MPC League of Legends


Gość Menesterowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1 Rozgrywka - Team 2 vs. Team 7 - Piątek, godzina 16.30

2 Rozgrywka - Team 1 vs. Team 8 - Piątek, godzina 17.00

3 Rozgrywka - Team 3 vs. Team 6 - Piątek, godzina 19.00 (Możliwe opóźnienia po poprzednim meczu)

4 Rozgrywka - Team 4 vs. Team 5 - Piątek, godzina 20.00 (Możliwe opóźnienia po poprzednim meczu)

 

5 Rozgrywka - TBA vs. TBA - Sobota, godzina 14.00

6 Rozgrywka - TBA vs. TBA - Sobota, godzina 19.00

 

7 Rozgrywka FINAŁOWA - TBA vs. TBA - Niedziela, godzina 18.00

 

W razie problemów PW lub GG (GG plox.)

 

//Gratuluję mózgu kilku osobom które zraportowały ten post za double... <Facepalm>

Opublikowano

a właśnie to będzie draft czy blind pick? bo chyba nigdzie nie pisze

Opublikowano

eh szkoda że dopiero o 17, będe musiał opusić znajomych. :(

pytanie dotyczący nagród (nie myślcie że się napalam)

jak gdybyśmy wygrali turniej to kazdy dostaje po 5 champow czy kazdy po 1?

1345232690-U269916.png

dzjenki harukimiso

Opublikowano

Jak sobie wyobrażasz, że dostaniecie po 5 championów skoro jest tylko jedna taka ranga?

Opublikowano

Nagroda będzie tyczyć cię forum czy lola??

 

facepalm -,-

 

post wyżej masz metaforycznie wyjaśnione - czytanie ze zrozumieniem się kłania

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

UWAGA!

Mecze z soboty przełożone na NIEDZIELĘ!

 

1 mecz - 11.00

2 mecz - 13.00

 

finał - bez zmian

Opublikowano

W następnym Turnieju biore na 100% udział :D .. Już z kolegami ćwicze ;D Teraz tylko 30 dobić i można grać

 

Życzę powodzenia

51256155628504671483.png

By CheaterMan

Opublikowano

Wszystkie osoby, które chcą zobaczyć mecze mogą to zrobić poprzez spectowanie gry.

Aby to uczynić należy dodać mnie do znajomych, mój nick to TouramentModeON

Z powodów technicznych dzisiaj rozegrane zostaną tylko 3 mecze pod okiem streama, lecz to się jeszcze zobaczy.

 

O KONTAKT PROSZONE SĄ WSZYSTKIE TEAMY ABY POTWIERDZIĆ KONKRETNĄ GODZINĘ GRY!

Opublikowano

Przegraliśmy.

Od kiedy to można mieć w drużynie 2 rezerwowych, którzy nie są podani w liście?

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Jak można przegrać 26:2...

Póki co:

Team 1 odpada, Team 2 odpada

Team 8 przechodzi, Team 7 przechodzi

 

następny mecz wkrótce ;d

Opublikowano

Przegraliśmy.

Od kiedy to można mieć w drużynie 2 rezerwowych, którzy nie są podani w liście?

Podpinam się do pytania. Jak pytałem Menestera jeszcze podczas zapisów czy będzie można przed samym meczem zmienić to otrzymałem odpowiedź, że zostaniemy zdyskwalifikowani.

 

 

Jak można przegrać 26:2...

Póki co:

Team 1 odpada, Team 2 odpada

Team 8 przechodzi, Team 7 przechodzi

 

następny mecz wkrótce ;d

Tak to jest jak enemy bierze dwóch rezerwowych z przysłowiowej dupy.

Opublikowano

Podpinam się do pytania. Jak pytałem Menestera jeszcze podczas zapisów czy będzie można przed samym meczem zmienić to otrzymałem odpowiedź, że zostaniemy zdyskwalifikowani.

Analogicznie, tamten team powinien zostać zdyskwalifikowany.

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

no u nich 2 ziomków których wgl na liscie nie byli wbiło, nie bylismy na to przygotowani...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...