Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nu kurde już wiadomo że fajne pliki itd. ale robcie dluzsze kmenty i uzasadniajcie swoje kom. a nie kurde bo już nie bede klnął mam tego dość 3/4 stron fajne pliki, like i t d.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłby mi ktoś pomóc ? Włączam serwer (pliki wszystkie przerzuciłem przez program FTP Total Commander a serwer mam wykupiony na craftserve.pl) pisze że wszystko się uruchomiło, no to włączam Minecrafta. A na liście serwerów multiplayer pisze mi że mój serwer jest wyłączony czy coś takiego, proszę o pomoc :(

Opublikowano

Mógłby mi ktoś pomóc ? Włączam serwer (pliki wszystkie przerzuciłem przez program FTP Total Commander a serwer mam wykupiony na craftserve.pl) pisze że wszystko się uruchomiło, no to włączam Minecrafta. A na liście serwerów multiplayer pisze mi że mój serwer jest wyłączony czy coś takiego, proszę o pomoc :(

 

Ustawiłeś silnik craftbukkit na 1.5.1 r0.1 BETA? Pliku craftbukkit.jar nie wrzucaj. Wklej logi z momentu kiedy włączasz serwer.

Opublikowano

Jest już nowy silnik beta a dokładnie to:

1.5.1-R0.2.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,

Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

~GrubSon

Opublikowano

Ja mam mały problem na pukawce wrzuciłem pliki LIGHT na serwer i dorzuciłem jeszcze LifeMC a teraz żaden gracz nie może używać podstawowych komend typu /spawn /warp /help

oto moje permissions:

 

 

groups:
  Gracz:
    default: true
    prefix: '&7'
    permissions:
    - modifyworld.*
    - iConomy.access
    - iConomy.list
    - iConomy.payment
    - iConomy.rank
    - ChestShop.shop.create
    - ChestShop.shop.buy
    - ChestShop.shop.sell
    - lwc.create
    - lwc.info
    - lwc.remove
    - lwc.unlock
    - lwc.modify
    - lwc.protect
    - craftbook.mech.gate
    - craftbook.mech.gate.use
    - craftbook.mech.elevator
    - craftbook.mech.elevator.use
    - essentials.home
    - essentials.back.ondeath
    - essentials.back
    - essentials.spawn
    - essentials.kit.tools
    - essentials.msg
    - essentials.warp
    - essentials.sethome
    - -authme.unregister
    - citizens.use.trader
    - citizens.use.guard
    - citizens.use.quester
    - citizens.use.healer
    - citizens.use.blacksmith
    - citizens.use.wizard
    - mobarena.use.join
    - mobarena.use.leave
    - mobarena.use.spec
    - mobarena.use.arenalist
    - mobarena.use.playerlist
    - essentials.sethome.multiple
    - essentials.delhome
    - mchat.pm.pm
    - mchat.afk.self
    - mchat.list
    - iConomy.top
    - essentials.rules
    - essentials.time
    - essentials.kits.start
    - essentials.signs.use.kit
    - essentials.motd
    - multiverse.portal.access.*
    - automessage.receive.gracz
    - lifemc.eatdiamonds
    - lifemc.seeownlives
    - lifemc.livesbuying
    - lifemc.revive
  VIP:
    prefix: '&6'
    inheritance:
    - Gracz
    permissions:
    - essentials.fly
    - decapitation.setname
  Super VIP:
    prefix: '&a'
    inheritance:
    - VIP
  Mod:
    prefix: '&c'
    inheritance:
    - VIP
    permissions:
    - iConomy.*
    - essentials.*
    - worldguard.*
    - worldedit.*
    - lwc.*
    - ChestShop.*
    - lifemc.*
  Admin:
    prefix: '&4'
    permissions:
    - '*'
  HeadAdmin:
    prefix: '&4'
    permissions:
    - '*'
  Wlasciciel:
    prefix: '&4'
    permissions:
    - '*'
  Technik:
    prefix: '&4'
    permissions:
    - '*'
Opublikowano

Ja mam mały problem na pukawce wrzuciłem pliki LIGHT na serwer i dorzuciłem jeszcze LifeMC a teraz żaden gracz nie może używać podstawowych komend typu /spawn /warp /help

 

Możliwe, że to jakaś zbugowana wersja LifeMC, która nie współpracuje z essentialsem.

 

@update

 

 

V 1.3
- Zmiana silnika CraftBukkit na wersję BETA 1.5.1-R0.2 #2754
- Aktualizacja plików LIGHT
Opublikowano

można prosić o komendę na zabezpieczenie skrzynek ? /cmodify ani /cprivate nie działa pliki zainstalowane poprawnie

Opublikowano

można prosić o komendę na zabezpieczenie skrzynek ? /cmodify ani /cprivate nie działa pliki zainstalowane poprawnie

 

Nie ma w plikach LWC. Kładąc skrzynię na cubodzie ona automatycznie się zabezpiecza.

Opublikowano

Bardzo dobre pliki trochę poprawek i dodać parę rzeczy i bardzo fajne pliki .

Jeden z najlepszych serwerów Survival + Gildie !



W razie pytań GG : 46246914


Opublikowano

dobra moj problem naprawilem ale w starszej wersji plikow bylo takie cos ze mozna bylo zmieniac wyglad np ze skinu skkf na skin PSPMagister lub zamienic sie w creepera jaki plugin za to odpowiada lub/i jak to ustawic

Opublikowano

Leci mega ++!!

Fajowska paczka. Ale wszystko ok, prócz tego, że wchodzi racz na serwer i jest, a raczej nie ma go w żadnej z grup :/ (chodzi o PermissionEx)

Pomozesz jak zrobić, żeba all graczy wrzucało do grupy "Gracz".

Opublikowano

Witam

jak można wylonczyc ta ruzczke i te kule wybuchajace

plis pomusz mi jak najszybciej

z góry THX

 

Gracze nie mają do tego dostępu.

 

 

Leci mega ++!!

Fajowska paczka. Ale wszystko ok, prócz tego, że wchodzi racz na serwer i jest, a raczej nie ma go w żadnej z grup :/ (chodzi o PermissionEx)

Pomozesz jak zrobić, żeba all graczy wrzucało do grupy "Gracz".

 

Musiałeś edytować permissions. Normalnie jest ustawiona grupa Gracz jako domyślna.

Opublikowano

dzięki za odpowiedź

 

Żeby to działało musisz wpisać zaraz pod nazwą permissions ,,Gracz" takie coś : default: true jeśli tego nie masz lub usunąłeś to dopisz to w innym wypadku nwm

 

Leci mega ++!!

Fajowska paczka. Ale wszystko ok, prócz tego, że wchodzi racz na serwer i jest, a raczej nie ma go w żadnej z grup :/ (chodzi o PermissionEx)

Pomozesz jak zrobić, żeba all graczy wrzucało do grupy "Gracz"

Opublikowano

Nie ma w plikach LWC. Kładąc skrzynię na cubodzie ona automatycznie się zabezpiecza.

dobra już naprawiłem (wgrałem LWC) a to co ty powiedziałes nie działało gdyż ja stawiam skrzynie a inny gracz (nie admin) może ją otworzyć bez problemu.

Opublikowano

BR3ND moge ciebie prosić o spis wszystkich permissionsów do wszystkich pluginów ? bo zrobiłeś genialnie... gość z rangą VIP może zmienić sobię rangę na Wlasciciela...

Opublikowano

VIP może zmienić sobię rangę na Wlasciciela...

 

Nie może. Musiałeś coś zmieniać w plikach, albo ten ktoś zmienił sobie z innego konta lub w konsoli.

Opublikowano

dziwne... ale gdybyś mógł to zrób to o co cie prosiłem i wyślij mi na PW bo wczoraj ja jako HeadAdmin nie mogłem zbanować moderatora ani permamentnie ani na 1h

 

@edit

i chce żeby moderator miał troche mniej praw

Opublikowano

Powiem tak, jestem właścicielem serwera i korzystam z pluginów, które znajdują się w tej paczce.

Mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie ona się bardziej rozwijała, jeżeli będziesz potrzebował pomocy chętnie Ci pomogę :)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

jak zrobić sklep ? bo wpisuje na tabliczce tak:

AdminShop

64

100

Stone

 

i działa lecz gdy w skrzynce będą Itemki te co na tabliczce jak zrobić żeby skrzynia nie musiała mieć w środku Itemów a żeby działał AdminShop ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...