Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję root 2010

na pliki schittseta.

IP Serwera:176.31.112.5

 

Dam lajki za pomoc.

 

 

Podeślij rooty z clienta ..

 

 

 

To daj rozpakowane root & locale na pw ew. 35694104 gg.

 

Witam, kto mi wlepi wpisy do item_list

chce sam to zrobic ale jak chcę włączyć clienta jakiś log wyskakuje ...

PLIK :

 

https://mega.co.nz/#!OcFAXZ4S!Y_f3AWW93Tly5g5cmKs1SXu-jZwyR1LVSBmbhaBHUpk

Skan :

 

https://www.virustotal.com/pl/file/5117853a3f8d3372d40af13c9d81d76b81365ab7fc59ded50a80fcaa1072e86f/analysis/1377521309/

 

za pomoc 10 lajków

 

 

@@..

 

http://speedy.sh/r4TWz/item-list.rar

 

Skan .. :

https://www.virustotal.com/pl/file/145451fb33716d623b85e943843ce8c23c0445b2f45e3fdaf90199c91c35ebc4/analysis/1377528447/
  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka zmieni mi ktos IP clienta na moje 25.168.227.186

z góry dziękuje daje + ;D

 

 

 

Prosze !!!

 

Sorka brak scana, ale jest ok

8547014573848511113729.jpeg


  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Plik:


http://www.speedyshare.com/JtN5C/item-proto.rar



Skan
https://www.virustotal.com/ro/file/5cadf2e475c5797323ccb5b92ca086220ee076ffcd0534711c38f5745c3406ce/analysis/1383349802/

Co trzeba zmienić : rozpakowac item_proto na Metin2 PL


i jeśli odrazu można to zostawienie tylko potow zelaznej+5 bojowej+5 tradycyjnego+5 stozkowego+6 ku i Czarodziejskiej Rozdzki


If$Pomogłem = True Then click Lubie To

Opublikowano

Czy moze mi ktos zrobic w game.py system osiągnięc oraz GUI pets bo jak sam robie to nie dziala :(

Nagroda : 10x Like

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Siemka zmieni mi ktos IP clienta na moje 25.168.227.186

z góry dziękuje daje + ;D

 

attachicon.gifSource.xml

 

Prosze !!!

 

Sorka brak scana, ale jest ok

TO JEST TYLKO PLIK PAKUJĄCY :)

PLIKI SĄ W INYM FOLDERZE

1377531174-U173186.png

Opublikowano

root: http://speedy.sh/emDAa/root.epk

 

skan root'a: https://www.virustotal.com/pl/file/b84112044df125acdfb946ba985e87228b34747c41a8f073bf520f7c43c29645/analysis/1384011408/

 

co trzeba zrobić? : rozpakować, podmienić i spakować ->>> chciałbym, aby w DT zamiast mobków były dzikie psy ( bez moda)

 

All mobki z dt mają być zrobione na psy, oprócz : Króla Demonów, Elit. Króla Demonów, Rippera, Niebieskiej śmierci

 

Jest to plik z serwera ConordiaMt2.pl ( jeśli to ma cos do znaczenia)

 

Nagroda: za działający pliczek, 6x Like

Opublikowano

Plik:

http://www.multiupload.nl/6ZBI55HMNN

 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/7f8e13c3052241f4d807a174af2d078298a0f2f65298d8a755ebfaf9297306eb/analysis/1384079390/

 

Co trzeba zrobić:

  • Rozpakować.
  • Dodać wpisy z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/903578-dl-2-zestawy-broni/
  • Spakować
  • Wysłać mi D:

Nagroda:

  1. Max ilość Like
  2. Ocena 5.

slgbil.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!
Proszę o wypakowanie pliku root clienta serwera Grayts link do root:

http://www.speedyshare.com/w8Xtm/pack.rar

link do skanu:

https://www.virustotal.com/pl/file/0a27ea417fe3a405b6ee74c9355fbc2582489c560319066ee432cad6b88ddb25/analysis/1385579115/


Jeszcze raz bardzo proszę o wypakowanie pliku root.Z góry dziękuję.

PS.Jeżeli to nie problem proszę o zmianę ip serwera na 188.165.94.135

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

item_list:

https://www.mediafire.com/?lt17vgz2yx6wcsk

 

scan

https://www.virustotal.com/pl/file/fe6a212a6acc482f4bc214beb5918d13836bcc75c979f4f2436ed955b5acaf82/analysis/1387237994/

 

item_proto_dump

https://www.mediafire.com/?lt17vgz2yx6wcsk

 

scan

https://www.virustotal.com/pl/file/af8c4ea510baece5a01d6ded029dc782727e29f9efa139bece487fd1810eb7c4/analysis/1387238073/

 

 

 

Chyba robię coś nie tak, bo jak spakuje to i wrzuce locale_pl do folderu pack, nadal widze wszystkie itemy ;(

Proszę was, spakujcie mi to dobrze, albo poradzcie jak to zrobic. A najlepiej to zeby mozna bylo to wrzucic do moda.

 

Z góry dzieki

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...