Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam taki problem na moim hamachi (pliki by taki_niesmialy )

Jest okropnie wygladajaca otoczka,ktora otacza GM

Chce was prosic o pomoc w rozpakowaniu plików i zapakowaniu ich ,wyslijcie je na speedy share,a ja sb sciagne i odrazu wkleje do mojego clienta!!(o to chodzi o nic wiecej) o gotowe pliczki te 2x zeby tylko wlozycz do pack i maja dzialac!!

PROSZE O ZROBIENIE WYGLADU ZNACZKA GM Z PLa.

(DOLADNA INSTRUKCJA NA SAMYM DOLE)---Nie prosze o instrukcje tylko o zrobienie tego!!


Dodajcie tez tak jak mowie normalny znaczek:)


OTO PLIKI :



Mój client:


http://speedy.sh/Z5rhc/locale-pl.eix

http://speedy.sh/AKgqh/locale-pl.epk


Client Metin2 PL.

http://speedy.sh/Yac3b/locale-pl.eix

http://speedy.sh/c8z7s/locale-pl.epk



SCANY:



1. https://www.virustot...sis/1366803008/

2. https://www.virustot...sis/1366803158/

3. https://www.virustot...sis/1366803339/

4. https://www.virustot...sis/1366803482/



Nagroda za pomoc:

8 like+ 5 gwiazek!!

 

BARDZO PROSZE O POMOC POTRZEBNE NA DZISIAJ!!

 

 

SORKI,ZE NIE DO WZORU!!!

ALE NIE MIAŁEM CZASU...

PROSZE O ZROBIENIE TEGO !!

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

Witam,

Potrzebuje na szybko edytowanie klienta pod moje serwery no-hamachi i na hamachi

NO-HAMACHI:IP 192.168.12.1 i dla admina 192.168.12.100

HAMACHI: 25.40.152.45.

 

Serwery nazywają się:

1.no-hamachi - KoloniaMT2

2.hamachi - BlackDragonMT2

 

PLIK: http://adf.ly/HCJG5 <Klient

 

Tam są już wgrane itemki jakie mam na serwerze tylko zależy mi na edycji:

zmianę ip na moje i edycji grafiki logowania i wyboru postaci :)

 

Grafika niżej:

http://img42.imageshack.us/img42/138/praca3t.jpg <wyboru postaci

 

http://img802.imageshack.us/img802/6046/tlonr1.jpg <logowania

 

 

PONG: byltakiniesmialy

Opublikowano

Także ten

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...