Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Plik:

http://www.multiupload.nl/SE4XHSTRHF

Skan Pliku:

https://www.virustotal.com/file/94f58ce5ff1cca02ddc32ded8392fd108f643ec7d7b668c7b852dadb43e10387/analysis/1357981905/

Co trzeba zmienić :Wyciągnąc pliki:

ROOT:

-wszytkie .msm

-npclist

-atlasinfo

 

LOCAL_PL

-item_proto

-item_list

-mob_proto

BĘDZIE LIMIT LAJKOW!

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Rozpakuje mi ktos item_proto?

down:

http://www.speedyshare.com/yej7x/item-proto

skan:

https://www.virustotal.com/file/57d7d6329753f3e5e06f408e8d885864345bc4887a85c27f1ce657f4fd3ef579/analysis/1357991667/

Opublikowano

Plik: root http://speedy.sh/Mm9UK/root.epk

Skan Pliku: https://www.virustotal.com/file/322a1f16e7b1a6f9b88ff6ecd0c24745fc13f365d83c8b4eecea8250ff9d1082/analysis/1358174099/

Co trzeba zmienić : moje ip: 5.4.192.140 Chce żebym mogl wbijac ja i kolega wiec chyba beda dwa rozne pliki. Ale to nie wazne. Chce tylko aby dzialalo bo ja mam problem z packerami, nie mam folderu w ktorym sa rozpakowane pliki ( win 7). Like za pomoc

Opublikowano

metin2010.exe ustawiony oile tam coś się ustawia

root x2 pod ip 25.234.183.31

locale ale nie wiem już co tam trzeba ustawić

metin2.bin Ustawić ponga

No ja przepraszam że prawie nie wiadomo o co chodzi ale potrzebuje taki laucher abym wbił na serwer z ip

25.234.183.31

Opublikowano

Plik

http://www.speedyshare.com/ax3vR/PL.rar

 

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/f3563d2257e1cfa5e7fb33e3891696719943a92b7c467735d05ceaf984642306/analysis/1342428062/

 

Mógłby ktoś mi z tego zrobić Pliki gotowe odrazu do wrzucenia do folderu pack ?

Jest to Tabelka z Bonusami.

Opublikowano

Witam. Mam taki problem otóż posiadam pewną binkę (metin2client.bin), która prawdopodobnie została spakowana moleboxem i zajmuje 20 mb. Są w niej pliki których bardzo potrzebuje. Tutaj załączam ten plik do pobrania wraz ze skanem, gdyby ktoś dał radę go wypakować byłbym bardzo wdzięczny i nagrodził lajkami.

Plik metin2client.bin:

http://www.speedyshare.com/PQd8n/metin2client.bin

Skan:

https://www.virustotal.com/file/0789d7fb46c351ef7b171316369a840d2c90c029dbfb4648be9c35769bcad77d/analysis/

Opublikowano

 

Ziomek aby wypakowac plik locale_pl potrzeba 2 plikow locale_pl.eix oraz locale_pl.epk

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Prosze o zapakowanie binki pon. bez tego nie mogę uruchomić metka z tego powodu,że wyskakuje błąd z niezgodnością plików z 64 bitowymi systemami ,a zapakować nie mogę bo pisze,że niby jakieś sfałszowane,korupcja kiedyś pomogła tylko zmiana nazwy,a teraz nie wiem jak to naprawić

 

Plik:

http://speedy.sh/psBac/metin2.bin

Skan:

https://www.virustotal.com/file/6688f2cfe955f82836a166215b5505c87719097e31935dcc7071d5e5875985fc/analysis/1359981175/

 

Za pomoc nagradzam lubie i 5

Opublikowano

1.

  1. Plik:
    http://www.mediafire.com/?c5hntd2dgl8rpvq
  2. Skan Pliku: skandospakowania.png
  3. Co trzeba zmienić : Spakować do locale_pl

2.

  1. Plik:
    http://www.mediafire.com/?vdwr6dii4aa0uen
  2. Skan Pliku: bgmmmm.png
  3. Co trzeba zmienić : Spakować do BGM

3.

  1. Plik:
    http://www.mediafire.com/download.php?9wtx516bl5hc88h
  2. Skan Pliku: nazw.png
  3. Co trzeba zmienić : Zmienić nazwe serwera na HeavenMT3

PROSZĘ PISAĆ NA PW !!!

#teams4bal

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Plik: http://speedy.sh/YHwcG/pack.rar


Skan Pliku: https://www.virustotal.com/file/76813179e0a95df38afff26652f55f7f017e6ff8cde5827f34caa6b879d6cb67/analysis/1360314584/


Co trzeba zmienić : Proszę o zmianę IP oraz nazwy serwera w plikach root


IP: 25.163.176.124 - 25.163.176.100


Nazwa: Allium2



//podaje dwa IP bo nie wiem czy dla gracza i admina trzeba inne


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

84564230168514981164.png

Opublikowano

Plik: root http://speedy.sh/6rpvN/root.epk
Skan Pliku: https://www.virustotal.com/file/1786703f3d1f24de2dc143fb48ce02bc923b7712f0ba4f2ade4b21b101e80400/analysis/1360324102/
Co trzeba zmienić : moje ip: 25.243.11.154 Chce żebym mogl wbijac ja i kolega wiec chyba beda dwa rozne pliki. Ale to nie wazne. Chce tylko aby dzialalo bo ja mam problem z packerami, nie mam folderu w ktorym sa rozpakowane pliki.

Opublikowano

Witam czy mógł by ktoś spakować mi Item_proto ?


Prosił bym bo aktualnie nie jestem w stanie.


Item_proto.dump w załączniku

Item_proto_dump.rar

SKAN

https://www.virustotal.com/file/5a64ee25fea81e208549eaeab045c5b5aca8f3a8e1b0900c15c6300f48fffb1b/analysis/1360351913/

Patrz! Co? Gdzie? Daj +! Jak? Wiesz Bierz Masz Nie Wnikam W Wlasnie Przestrzeni Znikam Biore! Odbieram!

Wlasnie Tak Slowa Dobieram Co? Po Co? Ze Jak? Wlasnie Tak!

.SnoopY.

Opublikowano

Plik:Root (Nie mam bo mój zepsuty )

Skan:Brak pliku.

Co trzeba zmienić : Potrzebuje root na clienta 2010r poniewaz gdy go edytuje pisze LOG itp .Mam metina:20100528 ;)

IP:25.112.142.167

Port Logowania :13373

Port Kanału :13000

Dziekuje bardzo za pomoc daje 5 i+ jezeli jest mozliwosc przeslania na pw ale jezeli nie to tu tez dobrze ; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...