Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Plik:Root (Nie mam bo mój zepsuty )

Skan:Brak pliku.

Co trzeba zmienić : Potrzebuje root na clienta 2010r poniewaz gdy go edytuje pisze LOG itp .Mam metina:20100528 ;)

IP:25.112.142.167

Port Logowania :13373

Port Kanału :13000

Dziekuje bardzo za pomoc daje 5 i+ jezeli jest mozliwosc przeslania na pw ale jezeli nie to tu tez dobrze ; )

 

 

 

http://speedy.sh/qsD6e/rot.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/b68c3ab0d1ea4026a87356f002630ae15b5c8ba350a60c93e023a573e9aaad9a/analysis/1361283009/
 

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Plik:

http://www.sendspace.pl/file/63939e0fe29d364bee2d352/item-proto-dump

 



Skan Pliku:

https://www.virustotal.com/pl/file/0bb4b4a602a7c8210ba3b8405cb31970badc4ec4bca5d2b64cb8220a860c8c7d/analysis/1361281307/

 



Co trzeba zmienić : Plik item_proto_dump spakować do item_proto

 

Lub

 

Dać mi spakowane item proto, byle jakie z wpisami z tego tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/714827-dl-nowe-zbroje/

 

Dam 2x dzienny limit like i 5 w profilu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

70489962284954469327.png


Opublikowano

Mam pomysł.. może przy paczkach podawajcie nazwy serwerów? Wtedy będzie można wydobyć LZOKey i rozpakować te pliki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano


Co trzeba zmienić : Prosił bym o edycje tych plików pod IP "25.127.174.100" i "25.127.174.125"

4e30192cbc2d87f123df5cf5ec5dcffc46.169.1

"Widzę, widzę, widzę więcej

Wiem więcej, tak to jest mniej więcej

Uczę się sztuki życia, hip hop to mój sensei

I rzucam tym, a to jak kauczuk"

Opublikowano

Skan pliku: https://www.virustotal.com/pl/file/e8271e7b25309c050cb84ea59444dd119e26918be3a504df53d561af4014e0aa/analysis/1362683238/
Plik: http://www.speedyshare.com/58ENq/root-i-locale.rar

Co trzeba zmienić: Proszę o wstawienie, modyfikacji [ Tabela bonusów ] .

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Opublikowano

Download : http://www.speedyshare.com/aG8ZG/eyvil.rar


skan : skanowaniee.png


taki ze względu na wielkość.....




Potrzebuję o wyciągnięcie tylko i wyłacznie tych zbroi:

 

 http://pastebin.com/MZNgmx8J
 




Ewentualnie z tego tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/714827-dl-nowe-zbroje/

 

zbroje z id:
42000
44000
46000
48000



42060
44060
46060
48060



42090
44090
46090
48090


42200
44200
46200
48200


Upload nieznaczny

Proszę tylko o te zbroje :)

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

Musisz mieć plik root.epk, bo ci z innego clienta jak wezmę to nie wypakuje.

 

Daj pliki root.

Opublikowano

skan : https://www.virustotal.com/pl/file/028d82c4d7cbf2158c8af4bcb77dd4d1524ba063e6034c05cad80dc2f08c59e8/analysis/1362857418/

plik : http://speedy.sh/ZcaN8/root.eix

plik2 : http://speedy.sh/58Ttq/root.epk

 

 

prosze o moje IP : 5.5.63.203 robie to do serwera takze nwm czy z koncowka 100 czy bez :<

http://www.speedyshare.com/QZWxZ/root.rar

Trzeba z normalna końcówką. Nie wiem, czy to dobrze będzie, bo za dużo tam było logowania, a pierwszy raz się spotykam z tyloma.

 

Łap:

http://www.speedyshare.com/JCrTC/locale.rar

 

Muszą być 2 pliki: item_proto.epk i item_proto.eix również muszą być 2 pozostałem mob_proto.epk i mob_proto.eix.

Opublikowano

Download : http://www.speedyshare.com/aG8ZG/eyvil.rar

 

 

skan : skanowaniee.png

 

 

taki ze względu na wielkość.....

 

 

 

 

Potrzebuję o wyciągnięcie tylko i wyłacznie tych zbroi:

 

 http://pastebin.com/MZNgmx8J
 

 

 

 

Ewentualnie z tego tematu :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/714827-dl-nowe-zbroje/

 

zbroje z id:

42000

44000

46000

48000

 

 

 

42060

44060

46060

48060

 

 

 

42090

44090

46090

48090

 

 

42200

44200

46200

48200

 

 

Upload nieznaczny

 

Proszę tylko o te zbroje :)

 

 

 

Nie wiem czy mogę odpowiadać na swoje posty....

Uporałem się z tym dzięki użytkownikowi TEKEN5. Dziękuję za uwagę. Dobranoc....

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

Witam,

Rozpakuje ktoś prawidłowo Root oraz Locale_Pa klienta Yitian2 Dokładnie potrzebuje aktualnego Windows.dds z Locale_pa locale\pa\ui\windows windows.dds i z root warrior_w.msm ponieważ po rozpakowaniu mają po 0 Bajtów a potrzebuje akurat tych. Z góry dziękuje i lajkuje

Opublikowano

SIEMANKO SZUKAM KOZAKA OD CLIENTA :D KTORY MI ROZPAKUJE GO DODAM IZ TO JEST NIELADA WYZWANIE

 

 

 

locale

http://www.speedyshare.com/yxyW5/locale.rar 

skan

 

 

https://www.virustotal.com/pl/url/2011ad95b843dd3cb9d23f6e8615df443a57838a8eec9158267f95f08eb0117b/analysis/1363605417/

jesli sie znajdzie kozak to jakos mu to wynagrodze ! lub na gg zapraszam ! :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...