Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem lub szukam ekipy na OTS


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam płatnego grafika do projektu one piece nakama

przy zgłoszeniu proszę o podanie

Imię:

oczekiwania:

Swoje prace:

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, zostały ostatnie wolne miejsca!

 

Poszukujemy
● Reklamatorów

● Pomocników

● Mapperów

 

Obowiązki
● Pomoc przy serwerze i forum.
● Szczegółowa detalizacja mapy.
● Tworzenie określonych map.

 

Wymagania
● Wysoki poziom kultury osobistej.
● Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

 

Oferujemy

● Własne funkcjonalne forum.
● Świetny i miły kontakt zespołowy.
● Stałą lub długoterminową współpracę.
● Wysokie umiejętności zdobywane latami.
● Unikalną mapę i skrypty.

 

Nasz serwer jest online i cały czas nad nim pracujemy!

Opublikowano

Chętnie pomogę przy serwerze OTS wersja clienta nie gra roli... Mam 22 lat w Tibie gram około 10 lat.. Mogę zająć się forum i umilić czas graczą podczas konkursów na OTS, innowacyjne pomysły, wymagam stałego kontaktu i serwera który stoi min rok czasu.

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam ekipy na wspólną grę na serwerze ShadowCores lub Hexera. Chętni pisał tutaj pw.

 

PS. Jeżeli jakiś nowy serwer szuka moderatora, bądż GM, to również może się do mnie zgłaszać. 

Edytowane przez Elfinonnn

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano

Zostanę: GM/CM

 

1343857338-U369501.png

1.Nick: Prax19
2.Wiek: 16
3.Doświadczenie: Miałem swojego OTS na hamachi. Bawiłem się w edycje plików oraz dodawanie nowych rzeczy.
4.Staż w robieniu OTS: Miałem OTS na hamachi i edytowałem pliki

5.Kontakt: GG: 43057999

 

Mogę zostać również Moderatorem forum. :)

Pomogłem? Daj plusika za udzielenie pomocy! :)


01011010 01100001 01101011 01101111 01100011 01101000 01100001 11000101 10000010 01100101 01101101 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01110111 00100000 01000100 01101001 01100001 01100010 01101100 01101111 00100000 01001001 01001001 01001001 00100001


-


Xbox One: Praxtor19 - CoD BO III, Diablo III, Forza Horizon 3, Rainbow Six Siege (W te gry gram)


Można zapraszać do znajomych, chętnie zagram :)

Opublikowano

Szukam: Skryptera oraz testera :D
Osób: 2.
OTS: Ustalimy gdy skończymy tworzyć data pack, oraz silnik.
Kontakt: gg: 51184564 pw :) 
Oferujemy: posadę na otsie oraz zyski z smsów.
Mamy:
koordynatora, technika i grafika <mnie>
Mapera, <wincek (współzałożyciel)>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie,


mamy w planach spory projekt, ktory bedzie wyroznial sie od innych ktore juz istnieja. Chcemy polaczyc nowosc ze staroscia jednak nie zdradzimy o co nam dokladnie chodzi do samego konca! :)


 


Poszukujemy:


- Skryptera, osobe odpowiedzialna na stworzenie/edytowanie silnika, skrypty, instalacja strony, umiejetnosc dzialania z VPSem/


- Mappera, robienie wlasnych miejsc, miast, expowisk (portfolio wymagane!)


- W niedlugim czasie bedziemy potrzebowac wiecej osob do stalej wspolpracy


 


Oferujemy:


- Stale stanowisko na naszym serwerze


- Tygodniowe wynagrodzenie w postaci pkt sms shop


- Bonusy w postaci pienieznej za ukonczona prace


 


 


 


Kontakt: 


E-Mail: [email protected]  (TEMAT: OTS)


oraz priv tutaj na forum, jednak szybciej odpowiemy na maila.


Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich.

Jak w tytule szukam całego zespołu do stworzenia nowego OTS. Potrzebuję mappera, skryptera, masę testerów, ludzi do reklamy.
 
Kilka lat temu byłem twórcą dobrych serwerów na których grało po 200/300 osób online. Niestety gdy zagrażałem konkurencji kończyło się zawsze tak samo crashowaniem, DDOs moich prac. 
Teraz jak sami wiecie wszystko poszło do przodu, zabezpieczenia i moje umiejętności również. Sam jestem w stanie na chwile obecną odciąć od świata połowę tych Polskich OTSików po 50 grających, które są online.
 
Co do projektu rozważam 2 możliwości.
1. Real Mapa Tibia 10.79-10.81 na nie za wysokich exp stage. RPG z codzienną listą ewentów, instancji, tasków, osiągnięć, konkursów. Co kilka dni UPDATE.
2. Typowy serwer 4FUN (raczej pod 8.6) z wysokim EXP stage, nowymi mobami, czarami, questami (EVO, YourOTS, Roxor, Allissow itd).
 
Nasz serwer będzie stał na dobrej maszynie. Co wyklucza lagi i daję Nam wystarczającą ilość slotów do gry.
Podsumowując Waszą pracę i zaangażowanie przydzielimy odpowiednie dla Was rangi na serwerze.
 
Kontakt tutaj poprzez prywatną wiadomość. 
 

 

Opublikowano
Witam!

Poszukujemy mapperów oraz grafików do projektu oldskulowego ots'a.

Chcemy zapewnić każdemu mile wspomnienia i grę na wiele godzin w dobrej atmosferze.

Serwer tworzony jest pod Tibię 7.60, chcemy wprowadzić parę ciekawych zmian.

 

Poszukujemy:

● Mapperów

● Grafików

 

Wzór podania:

● Imię

● Twoje warunki współpracy

● Prace

● Kontakt

 

Wymagania:

● Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

 

Kontakt

● GG: 54332691

● lub napisz do mnie na PW

Opublikowano

Witam

Poszukuję osób które chcą zrobić serwer OTS.

 

Oferuję:

- maszynę pod serwer

- korzystny podział dochodów z serwera

- profesjonalne podejście do tematu

- domenę .pl (nazwa proponowana przez Ciebie!)

- ekipę do grania na start

- reklamę

 

Zapraszam na PW. Interesuje mnie współpraca z ludźmi którzy potrafią stawiać OTS, chcę aby to była wielomiesięczna (lub dłuższa) współpraca.

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Poszukuję osób które chcą zrobić serwer OTS.

 

 

Zapraszam na PW. Interesuje mnie współpraca z ludźmi którzy potrafią stawiać OTS, chcę aby to była Miesieczna-Letnia współpraca.

Pozdrawiam Odpisuje rowniez na gg 22214014

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Witam szukam osoby która ma ots rozkręcony lub też nie.

Zostanę tam : GM lub Tutorem.

Mam małe doświadczenie w adminowaniu w tibii ale pomagać umiem :)

 

Pisać PW !

Edytowane przez okajtek1

sey5xr8jfxvz_t.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam, interesują mnie na dni dzisiejsze serwery takie jak High-exp, reborn otsy. Takze

Oferuje programowanie w:

Lua,

Php,

CSS,

 

Kontakt GG: 45720332

Edytowane przez Boloes123
Opublikowano

Szukam: Osoby uniwersalnej, najlepiej osoby aktualnie hostującej serwer OTS na wirtualnej sieci lokalnej hamachi lub routerze domowym.
Osób: 1
OTS: OTS bez nazwy, na razie testowo, blackslide.pl, IP: 
31.187.71.145 Klient: 10.77.
Kontakt: Szukam kogos kogo mogę zasponsorować (na razie maszyna testowa).

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, poszukuję osoby która chce stworzyć serwer pod najnowsze wersje. Więcej informacji pod PW lub gg 10093150

 

Aktualne pliki do wersji 10.82 w tym aktualizacja klienta do wersji 10.90 z dodatkowy outfitem i mountem oraz poprawionych pare błędów z poprzedniej wersji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...