Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TwoWorlds [Tekkit][Wojny Gildii][McMMo][Mody][Vps][Surv]


David934

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prawdopodobnie nasz główny admin ma problemy z połączeniem się do internetu, więc dopóki się nie połączy, nie będzie restartu serwera, a maszyna sama się nie naprawi... Przepraszamy za problemy, całą winę proszę zwalać na UPC i hosting naszego serwera My nie jesteśmy niczemu winni. :)

 

@edit Proszę uzbroić się w cierpliwość, jeżeli tylko David934 wejdzie od razu napiszę...

eJw9iLEOgjAYhPc-xT2BwZrG4Mrg5NRGEkmHP9Lhl0JJiyXw9FYHh7vvvjNrQBui7xM6GDcMvMCW2YbXtOHKvme2KId-x8yZPKx40Bwp7TRumAjJxdVF3BowjD5dANQ44gCJCqrw_Gv5dXEnY2olmhB8dgs_SWjPo0tCKvVP9QGp0Sq3.png

Opublikowano

Czekam ; D

bez sktuku już tyle godzin :P

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

Opublikowano

Jak na razie serwer jest off ponieważ maszyna się zacięła a zrestartować ją może tylko właściciel, którego na razie nie ma, bo prawdopodobnie ma problem z internetem.

eJw9iLEOgjAYhPc-xT2BwZrG4Mrg5NRGEkmHP9Lhl0JJiyXw9FYHh7vvvjNrQBui7xM6GDcMvMCW2YbXtOHKvme2KId-x8yZPKx40Bwp7TRumAjJxdVF3BowjD5dANQ44gCJCqrw_Gv5dXEnY2olmhB8dgs_SWjPo0tCKvVP9QGp0Sq3.png

Opublikowano

8 godzin w plery ...

na czekanie ON serwera :(

Czekamy :PP

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

Opublikowano

Witam mam do was pytanko czy dziala wam ten server bo mi cos chyba sie zrypało ;p wbijam na serva i pisze ciągleLoging In... czy ktos tak ma to prosze o pomoc ;c

Opublikowano

Bo serwer off ...

omg czytaj posty up @

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

Opublikowano

2 Rzeczy:

1) Nie było mnie prawie cały dzień, bo na komunii kuzyna byłem - Plus dla mnie, bo nie jestem do tyłu :D

2) @Vatt, tego kutasa to na serwie zbudujesz? xD

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Witam wszystkich zgromadzonych serwer się wyłączył pewnie przez bugi mapy-.-, ja nie miałem żadnych problemow z netem tylko nie było mnie cały dzień w domu już On

Opublikowano

He . on : D,

był 30sec ^^

znów off ?

25-Done Hello :)

50-X

75-X

100-X

125-X

150-X

175-X

200-X

225-X

250-X

275-X

300-X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...