Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TwoWorlds [Tekkit][Wojny Gildii][McMMo][Mody][Vps][Surv]


David934

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

gooogx pamietam cie z innego serva wtedy cos tez zrobiles na tamtym servie i przestal dzialac :(

 

ja nie rozwalam servów celowo....

tylko przypadkiem moge coś zrobić:(

taki już jestem xD

Opublikowano

Pomimo "chaosu" w temacie, postaram się w miare dłuższego posta napisać.

Serwer jest bardzo fajny, administracja również, Serwer wywala co jakiś czas, ale to tak naprawde nie jest wina adminów, ponieważ tekkit jest nadal dość niestabilną wersją zmodowanego minecrafta.

Co ja mogę powiedzieć... jestem veteranem na serwerze, jedyny minus to te wyłaczenia, ale przez wiekszosc czasu teraz serwer jest wlączony, więc nie ma problemów.

 

Jezeli dzisiaj ktoś zapyta: czy TwoWorlds, to najlepszy możliwy polski serwer tekkit... odpowiem mu, że tak.

Opublikowano

Tak wiem zapytacie co znowu z serwerem.. ehh. Juz tłumaczę jest teraz tymczasowa mapa, możecie na niej robić co chcecie ponieważ ja postaram się naprawić starą mapę.

 

Naprawiono:

 

-Baza Castoram'y

 

 

 

W toku

-baza Mudzyntym

-dom Suchar'a

 

 

Jeżeli masz błedy mapy pisz

Opublikowano

@kotkowski moderator nie jest na sprzedasz, poza tym rekrutacja na kidmoda zamknięta, więc na moderatora tym bardziej, a kupić możesz co najwyżej vip-a.

 

@edit ew. mogę Tobie dać moderatora na forum na które i tak prawie nikt nie wchodzi. ;)

 

Wiem, srry, literówka xD Chodziło mi o VIP

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

serwer niestety slaby.

Jeżeli ktoś lubi:

-ubijanie na Spawnie po przez dzieciaki nudzące się ,

-brak admina w godzinach szczytu ,

-kopiować rzeczy

jak najbardziej polecam.

Jednak tym bardziej ambitnym odradzam

3912274470.png

Opublikowano

@up Najlepeij napisac adminowi kto podpala albo w temacie

- admin ma też swoje zycie .

- jak klonuja ? :D

David unbanuj mnie musimy pogadac....

Opublikowano

ok:)

ban na 24 h? za podpalanie poza cubem spawnu ?. Inni dostaje ostrzerzenie za zabijanie na spawnie ale ja oczywiscie 24h za podpalanie poza spawnem... Gratulacje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...