Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TwoWorlds [Tekkit][Wojny Gildii][McMMo][Mody][Vps][Surv]


David934

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wystarczy czekać ,ale się opłaca:)

No ja sie domyslam ze sie oplaca ^^ po samym opisie zajebistosc wzrasta do gory

Opublikowano

Niestety mam złe wieści nie wiem czy dzisiaj support odpisze wiec raczej dopiero jutro serwer będzie działać(Bo vps nie odpowiada na komendy start,restart,stop), oczywiście jeżeli się to zmieni pierwsi się o tym dowiecie.

Opublikowano

Niestety nie jestem nic w stanie zrobić bez supportu bo jak wcześniej napisałem vps teoretycznie reaguje na komendy start,stop ale nic poza tym, vps śpi i sam nie jestem nic więcej zrobić. Pozostaje mi tylko czekać.

Jeżeli jutro ktoś będzie coś chciał ode mnie w godzinach przedpołudniowych to znajdziecie mnie na ts : ts.mineserv.eu kanal: 9 TwoWorld's haslo vps

Opublikowano

Niestety tak, pewnie dopiero jutro odpiszą

 

 

 

@edit Totalna olewka ze strony supportu wiec nie wiem ile to jeszcze może potrwać

 

 

Jbc to jestem na TS:

ts.mineserv.eu kanal: 9 TwoWorld's haslo vps

 

 

@edit Właśnie odzyskałem kontrole nas vps, robię właśnie kopie zapasową. A serwer będzie on za ok 10 min

 

 

 

Server juz On ;)

 

Z tego miejsca chce wszystkim podziękować ze nie było fali Hejtu że serwer ma być teraz już on. Tak wiec ciesze się że są tacy gracze którzy rozumieja pewne sprawy. Tak wiec Zapraszam ;)

Opublikowano

Nie no spoko, już wbijam ^^

Bardzo się cieszę, że on ; )

Pozdro i gratuluje

 

@edit

Nie wiem dlaczego, mam problem z zalogowaniem, loguje i loguje...

@edit 2

wyskakuje także connection error

@Edit 3

zrobilem reinstal.. dziala

@Edit 4

Da ktos do frakcji ??

@edit 5

Frakcja znaleziona...

@edit 6

3 death zaliczony

Opublikowano

Wystąpił pewien błąd ale nie mogłem go naprawić przez brak internetu ale już On ;)

 

 

 

@edit Wystąpił jakiś błąd który crashuje server jestem teraz w trakcie naprawy

Opublikowano

Myślę że tak wgrywam backup mapy z 23 40 (1.2gb) i muszę jeszcze naprawić bulidcraft bo cały czas crashuje server

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...