Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potezne, zabezpieczone, stabilne SF pod serwer metin2 w DOMU


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

alchemik1 ;d Przecież to wiadome na sam tytuł jak patrze to się krew leje ;D co za idiota

 

 

SuperAdmin z pizdy miłości :) zrób takie pliki sam to pisz tak :) bo pewnie jesteś szczeniakiem podchodzący pod wiek 13lat :))

Opublikowano

hahahahah @alchemik hahaha

Wyśmiewasz innych ?

Sam nie jesteś lepszy. Sherer chociaż coś robi.

Co do Cb jesteś taki przemądrzały i wyśmiewasz go, a sam co robisz?

x64 jest stabilniejszy niz x32 przykladowo lepiej chodzi mysql na x64:)

jest x32 ?

Może nauczę Ciebie:

32bity - x84

64 bity - x64

 

Pierw sam się naucz potem wyśmiewaj.

 

@Top

Like za robotę, właśnie sobie myślałem, by coś takiego zrobić czym jest serwer metka.

Myślę, że te pliki będą ok.

 

Pozdrawiam hackerX

1365881062-U68160.png

Opublikowano

Przepraszam że się wtrącam ale sherer napracował się, daje to co osiągnął , uczy się , czego by tu nie dał to i tak będzie źle . To że trochę fail z nazwą tematu to nie znaczy że musicie go od razu hejtować itp. Sherer uczy się sam (Tak myślę) nie prosi o żadne lajki itp , a wy go hejtujecie , a taki badarek wyjebie wszystko z książki i ma miliony lajków i "fanów".

 

 

Gratuluje użytkownikom MPCFORUM toku myślenia .

Opublikowano

ten który potrafi uszanowac pracę innych po prostu zrobi to.Ten który nie potrafi wiadome bedzie pluł jezykiem jaki to nie on a pewnie chuja wart :)

 

@Edit:jak to pewne słowa:

 

Same dobre chlopaki

same dobre chłopaki

same dobre chłopaki

dobre chłopaki zasługują na szacunek

Nie masz honoru to pies Cie jebal

Dobre chłopaki a na swiecie jest niewielu

;))

Opublikowano

Zrobi ktoś reupa będą lajki bo z tego:

http://ohhfjv.1fichier.com/en/pl/

to mi sie 8 godz pobiera nazwet z idm.

"Mimo wszystko do normalnego życia jest potrzebna nam druga osoba."


Każdy kiedyś musi...


Koniec z MpcForum.pl


Opublikowano

Zrobi ktoś reupa będą lajki bo z tego:

http://ohhfjv.1fichier.com/en/pl/

to mi sie 8 godz pobiera nazwet z idm.

 

Może masz jakiegoś neta zamulonego

asd

Opublikowano

Prostszy sposób niż dostanie hasła do Root'a....

W Konsoli wpisujesz:

CREATE USER 'login'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo';

<enter>

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'login'@'%' WITH GRANT OPTION;

<enter>

flush privileges;

<enter>

quit

<enter>

 

@@Topic

Co do plików to masakra, pobrałem sobie je (3,5 godz.)

otworzyłem, emulowałem i stwierdziłem, że ich start wymaga

naprawdę mocnych nerwów (mozolny start [2,5 GB ram na serwer], jakieś błędy, oczekiwanie)

Przemilczałem to ... po skonfigurowaniu, włączam ... wybieram "nie".

włącza się i ... czeka ... czeka ... czeka ... i permission denied .... ;|

 

Tyle ode mnie ;|

Ściągnąłem dla sprawdzenia, Ogólnie Sherer ma dobre rzeczy, ale tutaj to już ...

Najlepiej to nie czekać na gotowe tylko posiedzieć chwilę więcej niż ściągnięcie i

zrobienie czegoś samemu xD.

gogame.png

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pobrałem w jedną godzinę, ale nie wiem jak to badziewie odpalić.

Wpisuję cd/usr/home/rw3/ && ./start.sh i leci spam -

permission denied i nic więcej.

 

Co robić z tym szitem?

Opublikowano

Pobrałem w jedną godzinę, ale nie wiem jak to badziewie odpalić.

Wpisuję cd/usr/home/rw3/ && ./start.sh i leci spam -

permission denied i nic więcej.

 

Co robić z tym szitem?

chmody nadać? -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...