Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4funie do expa, ale sam dropisz ulepszacze, miłej atmosferze, nowości typu nowe rajdy, bronie i zbroje bez painta

Dodatkowe Info: Serwer podobny do SevenHeven

Nagroda za pomoc: Lajk!

http://inorist.eu/

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: PvP

Dodatkowe Info: serer easy/medium tak zeby od razu wchodzily maxymalne wartosci , moze byc 6/7 bon ale bez silny i odporny na klasy , srednia ilosc epikow nie tak jak na XenoxMt2 bo zmieniac bron i zbroje co 5 lvli troche mnie irytuje

Nagroda za pomoc: lajk i cos ale nie wiem co :D newbie jestem ;)

Birtual

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szukam serwera lub globala gdzie mógłbym zagrać dłużej, czyli nie chodzi mi tutaj o jakieś serwery typu pvp, ale jak coś to hardy i globale.

Dodatkowe Info:Jakbyście mogli podać jakieś globale gdzie można by zacząć gre, najlepiej jakbyście podawali także jakie na dzień dzisiejszy działają tam hacki. i 2 pytanie Czy na Balmorze jeszcze ktoś gra? Bo słyszałem coś o jakimś FuBu co to niby tak eq rozdawał.

Nagroda za pomoc: like i 5*

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,duży drop yang,dużo nowych epików,map

Dodatkowe Info: odpada XenoxMT2,ExtremeMT2,GondorMT2 ;)) mam na nich maxymalne lv i eq ...

Nagroda za pomoc: Lajk i 5*

mVwTt.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowycch questów, wymyślonych przez adminów.

Dodatkowe Info: Ma być Polski, najlepiej priv.

Nagroda za pomoc: 5 i lajk.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szukam serwera lub globala gdzie mógłbym zagrać dłużej, czyli nie chodzi mi tutaj o jakieś serwery typu pvp, ale jak coś to hardy i globale.

Dodatkowe Info:Jakbyście mogli podać jakieś globale gdzie można by zacząć gre, najlepiej jakbyście podawali także jakie na dzień dzisiejszy działają tam hacki. i 2 pytanie Czy na Balmorze jeszcze ktoś gra? Bo słyszałem coś o jakimś FuBu co to niby tak eq rozdawał.

Nagroda za pomoc: like i 5*

 

 

Z Globali to można polecić SG i US jednak ciężko tam z haxami, tj. łatwo o bana... ;) A z Hardów to Ravię polecam, co do Balmory to osobiście mam mieszane zdanie, jednak można zagrać... ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,duży drop yang,dużo nowych epików,map

Dodatkowe Info: odpada XenoxMT2,ExtremeMT2,GondorMT2 ;)) mam na nich maxymalne lv i eq ...

Nagroda za pomoc: Lajk i 5*

 

MexilaMt2, Pandora, iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun(dedyk), szybkie wbicie lv, od razu skille na P(podobny do kallistomt2).

Dodatkowe Info: Serwer, który powstał nie dawno (W tym miesiącu)

Nagroda za pomoc: Lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo nowycch questów, wymyślonych przez adminów.

Dodatkowe Info: Ma być Polski, najlepiej priv.

Nagroda za pomoc: 5 i lajk.

Ravia

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szukam serwera lub globala gdzie mógłbym zagrać dłużej, czyli nie chodzi mi tutaj o jakieś serwery typu pvp, ale jak coś to hardy i globale.

Dodatkowe Info:Jakbyście mogli podać jakieś globale gdzie można by zacząć gre, najlepiej jakbyście podawali także jakie na dzień dzisiejszy działają tam hacki. i 2 pytanie Czy na Balmorze jeszcze ktoś gra? Bo słyszałem coś o jakimś FuBu co to niby tak eq rozdawał.

Nagroda za pomoc: like i 5*

Metin2.sg

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szybkim expie,duży drop yang,dużo nowych epików,map

Dodatkowe Info: odpada XenoxMT2,ExtremeMT2,GondorMT2 ;)) mam na nich maxymalne lv i eq ...

Nagroda za pomoc: Lajk i 5*

Może Surface?

Opublikowano

http://inorist.eu/

 

 

Birtual

 

Inorist nie przypomina 4funa, ku trzeba dropić, o ulepszacze trudno to raczej taki trudny medium:D. Dzięki za odpowiedź, ale ponawiam prośbe.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:

 

4funie do expa, ale sam dropisz ulepszacze, miłej atmosferze, nowości typu nowe rajdy, bronie i zbroje bez painta(hwangi mogą być), 250max lvl, 6/7 bez silny/odporny

 

Dodatkowe Info:

 

Serwer podobny do SevenHeven, nie XenoxMT2

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk i Piąteczka w profilu!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun. Coś podobnego do GM-mode. Chce się pobawić i tyle.

Dodatkowe Info:Nie hamachi.

Nagroda za pomoc: Limit like'ow blue membera ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun. Coś podobnego do GM-mode. Chce się pobawić i tyle.

Dodatkowe Info:Nie hamachi.

Nagroda za pomoc: Limit like'ow blue membera ;)

 

W tej chwili nie ma serwa z gm-mode

co do 4fun to Glador

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp dużo nowych żeczy epików broni zbroji

Dodatkowe Info:Grałem na XenoxMT2 Imetin Pandora Glador EliteMt2 ProMt2

Nagroda za pomoc:Lajk+5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp dużo nowych żeczy epików broni zbroji

Dodatkowe Info:Grałem na XenoxMT2 Imetin Pandora Glador EliteMt2 ProMt2

Nagroda za pomoc:Lajk+5

Virtual.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp dużo nowych żeczy epików broni zbroji

Dodatkowe Info:Grałem na XenoxMT2 Imetin Pandora Glador EliteMt2 ProMt2

Nagroda za pomoc:Lajk+5

 

MexiliaMt2...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp dużo nowych żeczy epików broni zbroji

Dodatkowe Info:Grałem na XenoxMT2 Imetin Pandora Glador EliteMt2 ProMt2

Nagroda za pomoc:Lajk+5

 

 

Szybki exp jest na DragonMt2, jedna jest już bardzo starym privem.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybki exp dużo nowych żeczy epików broni zbroji

Dodatkowe Info:Grałem na XenoxMT2 Imetin Pandora Glador EliteMt2 ProMt2

Nagroda za pomoc:Lajk+5

Polecam Yitian2 albo ForteMt2

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expie dropie itp fajne zabawie

Dodatkowe Info:serw na Pl który najlepszy najtanszy xD

Nagroda za pomoc:Lajki..

/reflink

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Expie dropie itp fajne zabawie

Dodatkowe Info:serw na Pl który najlepszy najtanszy xD

Nagroda za pomoc:Lajki..

 

Solar?

Opublikowano

Niewiem gdzie grać! POMOCY :D

Zależy mi najbardziej na : aby exp był szybki(100lvl w ok 2-3 godzinki), taki mocny 4fun , jesli ktos gral na Yt2game to wie o co chodzi najlepiej 1 kamien = skill P i duzy drop yang.200k z psow np .

Dodatkowe Info : gram na glador , diamond ,celestial .shain , divine , sonix , Hardcore, Xenox , Gondor , Cedonia. Servery niemieckie jak i polskie mile widziane = )

Nagroda za pomoc : Lajkusie i pomoc w grze ? : **


 

Opublikowano

Niewiem gdzie grać! POMOCY :D

Zależy mi najbardziej na : aby exp był szybki(100lvl w ok 2-3 godzinki), taki mocny 4fun , jesli ktos gral na Yt2game to wie o co chodzi najlepiej 1 kamien = skill P i duzy drop yang.200k z psow np .

Dodatkowe Info : gram na glador , diamond ,celestial .shain , divine , sonix , Hardcore, Xenox , Gondor , Cedonia. Servery niemieckie jak i polskie mile widziane = )

Nagroda za pomoc : Lajkusie i pomoc w grze ? : **

 

AriusOnline bądź s2, Mexilia...? A z niemieckich to prawie każdy... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Max lvl 99 . Serwer który niedawno powstał i na którym gra sporo ludzi.Serwer musi być polski . Nie interesuje mnie Balmora bo to gówno a nie serwer.Serwer ma być 'HarD'

serwer bez lagów.

 

Dodatkowe Info:

Planuję zacząć grę od nowa.Na serwerze priv HARD .

 

Nagroda za pomoc:

Lajk

Pomogłem ?


Jebnij


+


Chyba się nie boisz ? ;>


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Max lvl 99 . Serwer który niedawno powstał i na którym gra sporo ludzi.Serwer musi być polski . Nie interesuje mnie Balmora bo to gówno a nie serwer.Serwer ma być 'HarD'

serwer bez lagów.

 

Dodatkowe Info:

 

Planuję zacząć grę od nowa.Na serwerze priv HARD .

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk

 

Ravia, Dreanor2, SuperNiebo... Może już troszkę mają ale nie tak ciężko osiągnąć ten 80lvl+... ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej: Dużo sklepówl, udzi, ryby +/- 3kk .

Dodatkowe Informacje: Metin2PL .

Nagroda za pomoc: Limit Like & 5* .

 

~~ Myśle pomiędzy Eteorem a Monastyrem, na Eteorze mam 80kk, dobre eq, ale mało sklepów i ludzi, lecz na Monastyrze mam słabe eq, ale jest setki graczy. ~~

Poradzicie coś ? Może być inny niż te 2.

Wiem, że będą łączyć Pierwsze serwery PL'a, i nie wiem czy grać na Monastyrze.

64004534522290988444.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...