Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

snapback.pngUżytkownik Sabret1 dnia 08 sierpień 2012 - 14:32 napisał

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Sredni/Szybki exp, 4fun, nowy, bronie, zbroje nowe moga byc.

Dodatkowe Info:

 

Gralem na imetin, pandora, elite, dragon, xenox, virtual

Nagroda za pomoc:

 

Lajki

Balmora.pl - stupify 86 Lv OFF

Ravia.eu - stupify 35 Lv ON

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

snapback.pngUżytkownik Sabret1 dnia 08 sierpień 2012 - 14:32 napisał

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Sredni/Szybki exp, 4fun, nowy, bronie, zbroje nowe moga byc.

Dodatkowe Info:

 

 

Gralem na imetin, pandora, elite, dragon, xenox, virtual

Nagroda za pomoc:

 

 

Lajki

 

 

 

Mexilia, MoltenMt2, BlodyMt2...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie przy PVP, żeby się średnio expiło lepiej jak na PL'u wiele lepiej

Dodatkowe Info: Serwer PVP/4FUN

Nagroda za pomoc: +, +, + !

Opublikowano

 

snapback.pngUżytkownik Sabret1 dnia 08 sierpień 2012 - 14:32 napisał

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Sredni/Szybki exp, 4fun, nowy, bronie, zbroje nowe moga byc.

Dodatkowe Info:

 

 

Gralem na imetin, pandora, elite, dragon, xenox, virtual

Nagroda za pomoc:

 

 

Lajki

 

Polecam Ci EvenesT. Dużo graczy, fajna atmosfera i serwer przyjemny ^_^

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę nowym, ale stabilnym serwerze ( około miesiąca, dwóch, może mieć mniej). Medium, ale może być lżejszy hard. Dużo ludzi 700-1000 min.

Dodatkowe Info: Tylko nie Dr2

Nagroda za pomoc: LIke

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę nowym, ale stabilnym serwerze ( około miesiąca, dwóch, może mieć mniej). Medium, ale może być lżejszy hard. Dużo ludzi 700-1000 min.

Dodatkowe Info: Tylko nie Dr2

Nagroda za pomoc: LIke

Jeśli medium to Molten, a jeśli hard to Ravia

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze na którym można spędzać swój wolny czas, najlepiej easy/medium.

Dodatkowe Info: *brak*

Nagroda za pomoc: Łapka w górę ? :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze na którym można spędzać swój wolny czas, najlepiej easy/medium.

Dodatkowe Info: *brak*

Nagroda za pomoc: Łapka w górę ? :)

 

DiamondMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Serwerze na którym można spędzać swój wolny czas, najlepiej easy/medium.

Dodatkowe Info: *brak*

Nagroda za pomoc: Łapka w górę ? :)

Surface

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ABY BYŁ FOR FUN,

Dodatkowe Info: Zależy mi zeby był taki jak GladoR, bardzo mi ten serv się podobał, nie gram tam juz chyba :P, ale to długa historia..

Nagroda za pomoc: LIKE

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ABY BYŁ FOR FUN,

Dodatkowe Info: Zależy mi zeby był taki jak GladoR, bardzo mi ten serv się podobał, nie gram tam juz chyba :P, ale to długa historia..

Nagroda za pomoc: LIKE

 

EruriS, DivineWordMT2, PvpMT2

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: ABY BYŁ FOR FUN,

Dodatkowe Info: Zależy mi zeby był taki jak GladoR, bardzo mi ten serv się podobał, nie gram tam juz chyba :P, ale to długa historia..

Nagroda za pomoc: LIKE

 

 

ja ci bardizej polecam xarteza lub cameriona .

/rip

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Duzej ilosci graczy, przystepnych cenach i latwosci w kupieniu KU/EQ

Dodatkowe Info:

Zastanawiam sie miedzy Almanach'em Syriusz'em oraz Solar'em

na almanachu mam wp 54 lvl eq slabe ale ostrze m10 zbrojka m7 (ebo srebrna +9 bizu z pz)

na syriuszu body 50 lvl eq+9 12,6 k pz pieczec szarz tygrysa + buff blogo 27%

Na solarze zaczynalbym od zera

Nagroda za pomoc:

LIk'e oraz 5 w profilu

;)

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Duzej ilosci graczy, przystepnych cenach i latwosci w kupieniu KU/EQ

Dodatkowe Info:

Zastanawiam sie miedzy Almanach'em Syriusz'em oraz Solar'em

na almanachu mam wp 54 lvl eq slabe ale ostrze m10 zbrojka m7 (ebo srebrna +9 bizu z pz)

na syriuszu body 50 lvl eq+9 12,6 k pz pieczec szarz tygrysa + buff blogo 27%

Na solarze zaczynalbym od zera

Nagroda za pomoc:

LIk'e oraz 5 w profilu

;)

 

Hmm...Jeśli chciałbyś pograć wp musiał byś zrobić dropka, żeby eq jakieś porządne kupić, ale zawsze tańsze na wp eq niż na bodziaka, więc ja na twoim miejscu bym grała tą postacią ( jeśli chodzi o te 2 ) Ale jednak polecam Ci zacząć od nowa na solarze ewentualnie s25 surką wp 54lv chyba aż tak cięzko się nie wbija, najpierw zrobić dropka na metki w m2 z 2 tygodnie podropić lub jak tam chcesz. Potem zrobić postać wp i masz kase i na skile i eq ;)

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie max lvl to 99 albo 127. Żeby nie było od zajebu

epików i reszty śmieci. Może także na łatwości ze skillami(żeby nie trzeba było biegać i dropić KU)

Dodatkowe Info:serwer obojętnie jaki ma "przebieg" i min graczy to 200 ;]

Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze gdzie max lvl to 99 albo 127. Żeby nie było od zajebu

epików i reszty śmieci. Może także na łatwości ze skillami(żeby nie trzeba było biegać i dropić KU)

Dodatkowe Info:serwer obojętnie jaki ma "przebieg" i min graczy to 200 ;]

Nagroda za pomoc: like

 

http://www.mpcforum.pl/topic/694404-zapowiedzdeath2-easy/page__pid__5020546__st__30#entry5020546

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby się poczuć jak kiedyś, jak zaczynałem z privami, wszystko wydawało mi się takie pro elo kosmiczne a teraz to nudna monotonna gra, dropie dropie, zarabiam zarabiam, robie eq, wbijam max lvl i koniec ;/

Dodatkowe Info:gdyby były nowe wierzchowce, fryzurki, stroje olimpijskie i wiele bossów to by było fajnie :P

Nagroda za pomoc: like

KbkgA.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

żeby Administracja zajmowała się serverem żeby było nowe wierzchowce i tp po prostu żeby było nowości a i musi być 6/7 bon

Dodatkowe Info:

Coś w stylu PandoryMT2, Fortemt2 Tylko żeby to nie była balmoramt2 lub ravia

Nagroda za pomoc:Lajk +

images1lzh.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze bardzo łatwym, jakoś 95-90 lvl w jeden dzień i nie było itemów od zaje*u...

Dodatkowe Info: Jakoś tak podobnie do xenox, tylko jak powiedziałem nie za dużo itemów. Raty Jakoś 800-700% :] I tak 6/7 bon u handlary lub coś (DEDYK)... I były sztabki najważniejsze. a ten drop sztabek łatwy

:D

Nagroda za pomoc: Lajk oczywiście.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze bardzo łatwym, jakoś 95-90 lvl w jeden dzień i nie było itemów od zaje*u...

 

Dodatkowe Info: Jakoś tak podobnie do xenox, tylko jak powiedziałem nie za dużo itemów. Raty Jakoś 800-700% :] I tak 6/7 bon u handlary lub coś (DEDYK)... I były sztabki najważniejsze. a ten drop sztabek łatwy

:D

 

Nagroda za pomoc: Lajk oczywiście.

 

immortal, lub surface s2

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max lvl 99-120 mało epików i bez nowych broni/zbroi

Dodatkowe Info:dużo graczy, easy/medium

Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze bardzo łatwym, jakoś 95-90 lvl w jeden dzień i nie było itemów od zaje*u...

 

Dodatkowe Info: Jakoś tak podobnie do xenox, tylko jak powiedziałem nie za dużo itemów. Raty Jakoś 800-700% :] I tak 6/7 bon u handlary lub coś (DEDYK)... I były sztabki najważniejsze. a ten drop sztabek łatwy

:D

 

Nagroda za pomoc: Lajk oczywiście.

 

 

DivineWord, Glador, Eruris, PvpMt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

żeby Administracja zajmowała się serverem żeby było nowe wierzchowce i tp po prostu żeby było nowości a i musi być 6/7 bon

Dodatkowe Info:

Coś w stylu PandoryMT2, Fortemt2 Tylko żeby to nie była balmoramt2 lub ravia

Nagroda za pomoc:Lajk +

 

iMetin, DragonMt2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: tym żeby się poczuć jak kiedyś, jak zaczynałem z privami, wszystko wydawało mi się takie pro elo kosmiczne a teraz to nudna monotonna gra, dropie dropie, zarabiam zarabiam, robie eq, wbijam max lvl i koniec ;/

Dodatkowe Info:gdyby były nowe wierzchowce, fryzurki, stroje olimpijskie i wiele bossów to by było fajnie :P

Nagroda za pomoc: like

 

Surface s2

fea.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...