Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: latwym, szybkim expieniu (najlepiej z GM'mode)

Dodatkowe Info:serwer, na ktorym nie zatrzymam sie na np. 149lvlu gdzie exp prawie wcale nie bedzie lecial a nowe expowisko od 150

Nagroda za pomoc: lajk, satysfakcja?

 

 

 

// zna ktos wlasnie serwer z GM mode???

 

Szukaj serwery hamachi tam duzo osob daje GM tak poprostu.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Drogich Rybkach Małzach i Perlach (w jakich cenach sie wachają),Tanich (oczywiscie z umiarem) Ku dla szamana smoka

Spokojnym Expie :X

Dodatkowe Info:

 

Planuję zacząć grę od nowa. Global Mam na oku Kronosa.

 

Nagroda za pomoc:

 

Lajk + 5* w profilu

Zapraszam na Twierdze gram tam 1,5 tyg i chętnie wezme do gildii mam 66 woja mentala do konca tyg ogarne 70+. Ceny małży to 10kk a rybek 1kk. Dla porownania kd 90kk.

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wzór nie jest "zbugowany", ale MPC nie łapie tak od razu i wzór trzeba najpierw skopiować do Notatnika etc., a następnie z notatnika tutaj.

 

Bez:

 

 

 

 

 

Z notatnika:

 

 

 

 

Myślę że to ułatwi Wam dalszą pracę ze wzorem

:) Posty bez Wzoru będą usuwane, aby ułatwić osobą odnajdowanie podobnych serwerów.

 

Cytat

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę wolnym expie : do 70x Zapomniałem o max lvl 99.

Dodatkowe Info: Bez 6/7 bonów, skille na G trudne do zdobycia, np. KU co 6h, nie ma ku u handlarzy. trzeba dropić / kupić od kogoś. Bez epików / szafirek / HWANGÓW itd. W miare podobny do Tiveria.

Nagroda za pomoc:Like +5 w profilu

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę wolnym expie : do 70x

Dodatkowe Info: Bez 6/7 bonów, skille na G trudne do zdobycia, np. KU co 6h, nie ma ku u handlarzy. trzeba dropić / kupić od kogoś. Bez epików / szafirek / HWANGÓW itd. W miare podobny do Tiveria.

Nagroda za pomoc:Like +5 w profilu

 

Ravia, Rivendel, Yitian2

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę wolnym expie : do 70x, max lvl 99.

Dodatkowe Info: Bez 6/7 bonów, skille na G trudne do zdobycia, np. KU co 6h, nie ma ku u handlarzy. trzeba dropić / kupić od kogoś. Bez epików / szafirek / HWANGÓW itd. W miare podobny do Tiveria.

Nagroda za pomoc:Like +5 w profilu

Jeśli pomogłem wejdź na www.pajacyk.pl

Kliknij w brzuszek pajacyka a nakarmisz głodne dziecko :)

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: graniu na elite, imetin lub dragon

Dodatkowe Info: gdzie najlepiej z tych 3 zagrać, który polecacie ?

Nagroda za pomoc: Like

Podoba ci się moja odp? Daj + ; )

 

Aktualnie: Pandoramt2/ Shinsoo / Szaman Smok / 134lv / On !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Very Easy [Najlepiej by było jakby dropiły sztabki albo szybki yang]

Dodatkowe Info : Oddpada : Metin5,Pandora,Elite,Diamond,iMetin,Dragon

Nagroda za pomoc: Like

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Max 99lvl @@ 4fun lub PVP

Dodatkowe Info: Najlepiej zmiana 1-5 i 6-7 w Sklepie niemal darmo.

Nagroda za pomoc: Like+5* w Profilu

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Very Easy [Najlepiej by było jakby dropiły sztabki albo szybki yang]

Dodatkowe Info : Oddpada : Metin5,Pandora,Elite,Diamond,iMetin,Dragon

Nagroda za pomoc: Like

 

XenoxMT2, sporo yang leci, jest badzo easy.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miarę wolnym expie : do 70x Zapomniałem o max lvl 99.

Dodatkowe Info: Bez 6/7 bonów, skille na G trudne do zdobycia, np. KU co 6h, nie ma ku u handlarzy. trzeba dropić / kupić od kogoś. Bez epików / szafirek / HWANGÓW itd. W miare podobny do Tiveria.

Nagroda za pomoc:Like +5 w profilu

 

Balmora, skille może aż tak bardzo trudne do wbicia na G nie są, ku zamienione są na instrukcje, trzeba dropic albo kupowac, lvl jest max 99, exp nie jest może tak zajebiście wolny, ale myślę, że będzie pasował, system ulepszania taki jak na PL.

 

Mam nadzieję, że pomogłem :D

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy/Very Easy [Najlepiej by było jakby dropiły sztabki albo szybki yang]

Dodatkowe Info : Oddpada : Metin5,Pandora,Elite,Diamond,iMetin,Dragon

Nagroda za pomoc: Like

BloodyMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Potrzebuje jeszcze 1 serwera (Medium)

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium (Po polsku Normal)

Dodatkowe Info : Jakiś Fajny Dużo Osób Gra Miła Atmosfera :) (W miare dobre ceny)

Nagroda za pomoc: Like

 

Przy okazji tak dodam : Hubsio Chciałem Easy nie 4Fun

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Potrzebuje jeszcze 1 serwera (Medium)

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium (Po polsku Normal)

Dodatkowe Info : Jakiś Fajny Dużo Osób Gra Miła Atmosfera :) (W miare dobre ceny)

Nagroda za pomoc: Like

 

Przy okazji tak dodam : Hubsio Chciałem Easy nie 4Fun

EternalMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Potrzebuje jeszcze 1 serwera (Medium)

Zależy mi najbardziej na: Serwer Medium (Po polsku Normal)

Dodatkowe Info : Jakiś Fajny Dużo Osób Gra Miła Atmosfera :) (W miare dobre ceny)

Nagroda za pomoc: Like

 

Przy okazji tak dodam : Hubsio Chciałem Easy nie 4Fun

Może vaneris, iMetin

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Rozbudowany system ulepszeń, wierzchowce, łatwe zdobywanie ulepszaczy, drop yang dopasowany odpowiednio do lvl'a. Ogólnie coś typu [Cedonia.pl] ew. kiedyś [NovaMT2], Tani 6/7 bon u NPC. (najlepiej bonusy do expa, wart. ataku)

Dodatkowe info:Najlepiej polski, miła oraz pomocna administracja. Jakies KD +7/8/9 ok. 500 ludzi on-line. Masówki nie chcę!

Nagroda:Like.

 

 

Pandora/Elite/DivineWorlds2/ExtremeMT2s2/DragonMT2/GuerraMT2/Cedonia/Evera/XenoxMT2/Turisas/Avalon/GladoR/iMetin ODPADA!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na:Rozbudowany system ulepszeń, wierzchowce, łatwe zdobywanie ulepszaczy, drop yang dopasowany odpowiednio do lvl'a. Ogólnie coś typu [Cedonia.pl] ew. kiedyś [NovaMT2], Tani 6/7 bon u NPC. (najlepiej bonusy do expa, wart. ataku)

Dodatkowe info:Najlepiej polski, miła oraz pomocna administracja. Jakies KD +7/8/9 ok. 500 ludzi on-line. Masówki nie chcę!

Nagroda:Like.

 

 

Pandora/Elite/DivineWorlds2/ExtremeMT2s2/DragonMT2/GuerraMT2/Cedonia/Evera/XenoxMT2/Turisas/Avalon/GladoR/iMetin ODPADA!

 

BloodyMT2, lecz są tam KD+5.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zależy mi najbardziej na medium, medium/easy, coś podobnego do kalimdor

Dodatkowe info: dużo graczy. odpada blood mt2 bo to syf.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zależy mi najbardziej na medium, medium/easy, coś podobnego do kalimdor

Dodatkowe info: dużo graczy. odpada blood mt2 bo to syf.

emt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy!

Zależy mi najbardziej na medium, medium/easy, coś podobnego do kalimdor

Dodatkowe info: dużo graczy. odpada blood mt2 bo to syf.

 

EliteMt2, DiamondMt2, DragonMt2, Rivendel

1382375685-U592769.png


Opublikowano

witam. gdzie doradzicie zagrac, jakis privek aby nie byl za stary, easy czy medium? moze byc posrednio, myslalem nad bloody, slyszalem tez,ze ma wyjsc avalon? nie chcialbym aby privek po tygodniu sie znudzil. minimalna liczba graczy to 500.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób online minimum 1k, dobrej atmosferze, medium, czasy starych serwerów prywatnych

Dodatkowe Info: Chcę serwer coś takiego jak kiedyś: NovaMT2, BlackNightMT2, CSYT2. Może być polski, ale nawet lepiej jak zagraniczny.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabawie przy PVP, wysokim lvl na start

Dodatkowe Info: Serwer PVP/4FUN

Nagroda za pomoc: +

rozpruwacz.png

Sygnatura i awatar zostały wykonane przeze Mnie

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości osób online minimum 1k, dobrej atmosferze, medium, czasy starych serwerów prywatnych

Dodatkowe Info: Chcę serwer coś takiego jak kiedyś: NovaMT2, BlackNightMT2, CSYT2. Może być polski, ale nawet lepiej jak zagraniczny.

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

BloodyMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Najlepiej 200/250lvl, epickie eQ (nowe ulepszacze, troszkę trudne do zdobycia), 6/7 u NPC odp/silny ŁATWO wbić albo bez i tylko bony exp, duża liczba online, KD 5/6/7 (mogą być)

Dodatkowe Info: aktualnie pogrywam na Xenoxie MT2 (chodzi mi o mniej więcej taki serwer, lecz z mniejszą ilością HP i mniejszym dmg :O)

Nagroda za pomoc: LIKE !

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze 4fun, nie oskryptowanej stronie głównej.

Dodatkowe Info: Dużo graczy

Nagroda za pomoc:Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Żeby Graczy było Tak koło 500 na Serwie Łatwy exp tak medium/easy .

Dodatkowe Info:

Koniecznie Polski . Nie coś typu Glador,avalon itp wiecie coś fajnego ;d

Nagroda za pomoc:

Lajk + 5* w profilu

2aak0sz.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...