Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DiamondMT2, brak 6/7 łatwo o eq, wystarczy czas.

Grałem. Mam tam w miarę dobre eq, ale tam jak ma sie 4x15abs i hp to ma sie wszystko, takie eq ciężko zrobić i jest drogie. Lajk za propozycje.

 

CZEKAM NA DALSZE!

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Który serwer jest ciekawszy, jest fajniejsza atmosfera ogólnie lepiej się gra

 

Dodatkowe Info:

 

Glador, DivineWord, EvenesT czy EruriS

 

Nagroda za pomoc:

Like

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

 

Który serwer jest ciekawszy, jest fajniejsza atmosfera ogólnie lepiej się gra

 

 

Dodatkowe Info:

 

 

Glador, DivineWord, EvenesT czy EruriS

 

 

Nagroda za pomoc:

Like

 

EvenesT lub divineworld s2.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Który serwer jest ciekawszy, jest fajniejsza atmosfera ogólnie lepiej się gra

 

Dodatkowe Info:

 

Glador, DivineWord, EvenesT czy EruriS

 

Nagroda za pomoc:

Like

Surface s2, rivendel, elite ;)

 

@Down

Aaa

To polecam GladoR

1382375685-U592769.png


Opublikowano

Surface s2, rivendel, elite ;)

 

Czytaj ze zrozumieniem i do końca mi chodzi tylko o te 3 serwery, a nie mi inne podajesz.

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Który serwer jest ciekawszy, jest fajniejsza atmosfera ogólnie lepiej się gra

 

Dodatkowe Info:

 

Glador, DivineWord, EvenesT czy EruriS

 

Nagroda za pomoc:

Like

Glador

54368807307633888318.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zabawie :D

Dodatkowe Info: Albo szukam serwera gdzie każdy ma GM albo szukam kogoś kto zrobi serwer hamachi i we 2 się pobawaimy ewentalnie ktoś jeszcze

Nagroda za pomoc: aa lajki.

 

GG: 44017842

 

Reff

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie gra dość sporo ludzi i jest tanio

Dodatkowe Info : Metin2.pl

Nagroda za pomoc:+

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie gra dość sporo ludzi i jest tanio Dodatkowe Info : Metin2.pl Nagroda za pomoc:+

 

Solar

Opublikowano

@Up

Myślałem nad tym serwerem lecz jest tam zbyt dużo botów i "neo kidów"

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, dosyć dobrym dropem yang i dużo nowych epików

Dodatkowe Info:Coś w stylu XenoXT2 ale bez tego że dasz 30zł i masz eq z navi

Nagroda za pomoc:Lajk

saturax123.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie, dosyć dobrym dropem yang i dużo nowych epików

Dodatkowe Info:Coś w stylu XenoXT2 ale bez tego że dasz 30zł i masz eq z navi

Nagroda za pomoc:Lajk

 

Glador?

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

@ref

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Który serwer jest ciekawszy, jest fajniejsza atmosfera ogólnie lepiej się gra

 

Dodatkowe Info:

 

Glador, DivineWord, EvenesT czy EruriS

 

Nagroda za pomoc:

Like

fea.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

--Nie ma 6/7 klasowego (może być do expa. Podkreślam MOŻE)

-Nowe mapki

-System ulepszeń rozbudowany bardziej niż ten na globalu.

-Minimum 300/400 osób online w południe

-Easy/Medium

 

-Max lvl nie mniejszy niż 170

 

 

Dodatkowe Info: Serwer prywatny

 

 

Nagroda za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: W miare latwy exp, niezbyt duzo epikow, latwo o ulepszacze, jak najmniej bugow, administracja ogarnieta, pomagajaca uzytkownikom. bez klasowego 6/7

Dodatkowe Info: Nie chce by epiki byly z truty robione.

Nagroda za pomoc: wybierz sobie.

Opublikowano

@ref

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

 

Który serwer jest ciekawszy, jest fajniejsza atmosfera ogólnie lepiej się gra

 

Dodatkowe Info:

 

Glador, DivineWord, EvenesT czy EruriS

 

Nagroda za pomoc:

Like

 

 

Z tych co podałeś najlepszy jest Glador...

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: --Nie ma 6/7 klasowego (może być do expa. Podkreślam MOŻE) -Nowe mapki -System ulepszeń rozbudowany bardziej niż ten na globalu. -Minimum 300/400 osób online w południe -Easy/Medium -Max lvl nie mniejszy niż 170 Dodatkowe Info: Serwer prywatny Nagroda za pomoc: Lajk

:)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! Zależy mi najbardziej na: W miare latwy exp, niezbyt duzo epikow, latwo o ulepszacze, jak najmniej bugow, administracja ogarnieta, pomagajaca uzytkownikom. bez klasowego 6/7 Dodatkowe Info: Nie chce by epiki byly z truty robione. Nagroda za pomoc: wybierz sobie.

 

Wam obydwu polecam AriusOnline albo AriusaS2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: 0 botów i hacków

 

 

Dodatkowe Info: Chciałbym zagrac na Jednym z polskich serwerów (global) ale nie wiem na ktorym jest malo botów i hacków. I w miarę tanio.

Nagroda za pomoc:Lajk

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

 

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: 0 botów i hacków[/i][/b][/color]

 

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Chciałbym zagrac na Jednym z polskich serwerów (global) ale nie wiem na ktorym jest malo botów i hacków. I w miarę tanio.[/i][/b][/color]

 

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk?[/i][/b][/color]

[/center]

 

Na Solarze,najnowszym serwerze.

Rep

 

 

Opublikowano

[center][b][i][color=#ff8c00]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/i][/b][/color]

 

[b][i][color=#ee82ee]Zależy mi najbardziej na: 0 botów i hacków[/i][/b][/color]

 

[b][i][color=#afeeee]Dodatkowe Info: Chciałbym zagrac na Jednym z polskich serwerów (global) ale nie wiem na ktorym jest malo botów i hacków. I w miarę tanio.[/i][/b][/color]

 

[b][i][color=#afeeee]Nagroda za pomoc:Lajk?[/i][/b][/color]

[/center]

 

Solar, dużo graczy i jest tanio, no ale kilka botów też jest :x na każdym serwerze pl są boty ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Exp ok. 9-13 x PL, ku/kd/kamienie duchowe z metinow/bossów

Dodatkowe Info:

gralem na ravia/draenor2/tiveria/balmora/ i zrezygnowałem...

Nagroda za pomoc:

Limit like i 5* do profilu

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

W miare latwy exp (serwery medium lub easy), niezbyt duzo epikow, w miare latwo o ulepszacze, jak najmniej bugow, administracja ogarnieta, pomagajaca uzytkownikom. bez klasowego 6/7, calkiem fajna liczba ludzi, nie chce grac na pustym serwerze

Dodatkowe Info:

Nie chce by epiki byly z truty robione.

Nagroda za pomoc: wybierz sobie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...