Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Mostro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer musi być EASY, duża ilość graczy, nie górował IS, aby mile się grało :)

Dodatkowe Info: Grałem na Arengus, Dreikon, Invoria. Przypominam - zależy mi na dużej ilości graczy

Nagroda za pomoc: Like :)

Netharia

je0o.png

  • Odpowiedzi 14,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer musi być EASY łatwy drop ulepek itd żeby stał na plikach z 2011 :)
Dodatkowe Info: najlepiej żeby stał na plikach z 2011 :)
nagroda: limit lajk <3

Pomogłem daj 5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: lv cap max 105/ serwer easy/medium
Dodatkowe Info:Normalny serwer bez miliona epików i śmieci, robią jeszcze takie zwykłe serwery ?
Nagroda za pomoc: oczywiście plusik.

Opublikowano

Szukam nowego serwera Medium typu Restia i Triador

 

jest cos fajnego i godnego uwagi w zapowiedziach ?

Deliner.pl

 

Witam, poszukuję serwera hard lub medium na którym gra bardzo dużo ludzi.

Btw. Na jakim serwerze gra ich najwięcej. ?

Deliner.pl

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: lv cap max 105/ serwer easy/medium

Dodatkowe Info:Normalny serwer bez miliona epików i śmieci, robią jeszcze takie zwykłe serwery ?

Nagroda za pomoc: oczywiście plusik.

Shiro2 najlepszy easy/medium 2k graczy on, ale niemiecki server.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hardzie i zabawie po max lvl (late game)
Dodatkowe Info:

Szukam serwera hard-medium.Aby serwer nie był jak PL,ale żeby nie był super easy :)

Wybór padł na Ravia.eu albo Ascarial.pl i nie wiem co wybrać.Na Ravii posiadam 42 lvl ze skillami na P i jakimś eq +9,więc

szkoda mi troszkę tej postaci,aczkolwiek mógłbym się poświęcić :)

Chciałbym na serwerze pozostać jak najdłużej,czyli dobić do max lvl (żeby za prosto nie było,ale bez przesady) i móc

dalej się bawić po max lvl'u.Będę grał z ekipą 8-10 osobową :)

Nagroda za pomoc: Lajk :)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Hardzie i zabawie po max lvl (late game)

Dodatkowe Info:

Szukam serwera hard-medium.Aby serwer nie był jak PL,ale żeby nie był super easy :)

Wybór padł na Ravia.eu albo Ascarial.pl i nie wiem co wybrać.Na Ravii posiadam 42 lvl ze skillami na P i jakimś eq +9,więc

szkoda mi troszkę tej postaci,aczkolwiek mógłbym się poświęcić :)

Chciałbym na serwerze pozostać jak najdłużej,czyli dobić do max lvl (żeby za prosto nie było,ale bez przesady) i móc

dalej się bawić po max lvl'u.Będę grał z ekipą 8-10 osobową :)

Nagroda za pomoc: Lajk :)

 

Metin2.sg - Bardzo ciekawy serwer, global wiec szybko nie padnie. Lecz ma wieksze raty co do innych globali:) W 1 dzien wbilem 37lvl dropem i 29lvl buffem ;) Wlasnie jest event i trwa do piatku i bardzo latwo zarobic na niskim lvlu :)

je0o.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer "pvp lub easy".

Dodatkowe Info: Bez ISa, Eq 70-75lvl w sklepach, bez 6/7 bon, Tanie Ulepszacze i Dobry Drop.
Nagroda za pomoc:Lajk
...

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer "pvp lub easy".

Dodatkowe Info: Bez ISa, Eq 70-75lvl w sklepach, bez 6/7 bon, Tanie Ulepszacze i Dobry Drop.Nagroda za pomoc:Lajk...

argentus

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny polski easy/medium

Dodatkowe Info: Podobny do starego imetin/yitian2, bez wielu broni/zbroij, 6/7 tylko do expa, is obojętnie

Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Hej.

Poszukuję serwera

Hard/Medium (bardziej hard)

Gdzie zmianki trzeba by było dropić aby ludzie nie wykorzystywali SB

(np na Ravii sie nie używa bo zmianki sa drogie)

Żeby nie było stalek, truciaków w sklepie.

Żeby dało by rade coś osiągnąć bez is-u 

'' Nigdy nie rozmawiaj z debilem. Na początku zniży cię do swojego poziomu a następnie pokona inteligencją ''

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer prywatny polski easy/medium

Dodatkowe Info: Podobny do starego imetin/yitian2, bez wielu broni/zbroij, 6/7 tylko do expa, is obojętnie

Nagroda za pomoc: lajk

Dreikon/Invoria

 

Hej.

Poszukuję serwera

Hard/Medium (bardziej hard)

Gdzie zmianki trzeba by było dropić aby ludzie nie wykorzystywali SB

(np na Ravii sie nie używa bo zmianki sa drogie)

Żeby nie było stalek, truciaków w sklepie.

Żeby dało by rade coś osiągnąć bez is-u 

Ravena, Mortis, Shiro2

je0o.png

Opublikowano

Metin2.sg - Bardzo ciekawy serwer, global wiec szybko nie padnie. Lecz ma wieksze raty co do innych globali:) W 1 dzien wbilem 37lvl dropem i 29lvl buffem  ;) Wlasnie jest event i trwa do piatku i bardzo latwo zarobic na niskim lvlu  :)

Za mocny hard :D

 

Potrzebuję coś bardziej easy,ale nie aż tak.Patrzę na Mortis,ale czy dam tam radę ? :) Na Ravii idzie się dorobić na hematach,runach itd. (z początku),ale nie wiem jak na mortisie.
Szukam serwera pod Ekipę,nie dla samego siebie,bo będę grał z kilkoma-kilkonastoma osobami,ale nie chće,żeby było super hard,ale hard,żebym mógł najwyżej wymienić za inny serwer itd.
Chcę się bawić nie tylko do max lvl,ale i po nim.
Opublikowano

Witam. Nie wiem gdzie grac...

Poszukuje serwera easy / 4fun / pvp... 
Max lvl obojetny , klasy i rownowaga klas by byla , moze byc zagraniczny <ale ze spolszczeniem> .
W podobie do lomaxmt2,4bidden... 
Na serwerze by w godzinach szczytu bylo 800-1000+ graczy... 
Chcialbym aby serwer byl darmowy bez is...


Prosze o odp na pw, poniewaz jak zaspamuja inni to nie odczytam... 

Bylem na serwerach : Deliner,netharia,aline2,aline,coleris,invoria,glador1/2,pandora,nextmt2,4funmt2,nightcore,xenox,elitemt2.lineris... - Wiec prosze mi ich nie podawac a bynajmniej tych budowanych na plikach aline... Nie podawajcie rowniez starych serwerow pol roku + , najlepiej takie co niedawno wyszly... 

Opublikowano

UP: Polecam serwer Aurum, niebawem start serwer robiony na własnych plikach. ;)

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Witam. Nie wiem gdzie grac...

 

Poszukuje serwera easy / 4fun / pvp... 

Max lvl obojetny , klasy i rownowaga klas by byla , moze byc zagraniczny <ale ze spolszczeniem> .

W podobie do lomaxmt2,4bidden... 

Na serwerze by w godzinach szczytu bylo 800-1000+ graczy... 

Chcialbym aby serwer byl darmowy bez is...

 

 

Prosze o odp na pw, poniewaz jak zaspamuja inni to nie odczytam... 

Bylem na serwerach : Deliner,netharia,aline2,aline,coleris,invoria,glador1/2,pandora,nextmt2,4funmt2,nightcore,xenox,elitemt2.lineris... - Wiec prosze mi ich nie podawac a bynajmniej tych budowanych na plikach aline... Nie podawajcie rowniez starych serwerow pol roku + , najlepiej takie co niedawno wyszly... 

Aktualnie nie ma takich serwerów, na wszytskich grałeś bądź są za stare jednak polecę ci :

DivineWorld- Bardzo dobry, tyle że jest tam Is a serwer stoi już kupę czasu.

VictoriaMt2- Serwer Easy staruje w sobote.

 

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

Potrzebuję coś bardziej easy,ale nie aż tak.Patrzę na Mortis,ale czy dam tam radę ? :) Na Ravii idzie się dorobić na hematach,runach itd. (z początku),ale nie wiem jak na mortisie.

Szukam serwera pod Ekipę,nie dla samego siebie,bo będę grał z kilkoma-kilkonastoma osobami,ale nie chće,żeby było super hard,ale hard,żebym mógł najwyżej wymienić za inny serwer itd.

Chcę się bawić nie tylko do max lvl,ale i po nim.

concordiamt2

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Serwer Easy/Medium powstały w 2014 roku.

Coś podobnego do Deliner, gdyż grałem na tym serwie ale nie ma on żadnej przyszłości przez codzienne włamy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...